Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 22:46
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Pa di su slike cvijeća znamo mi da ga ima
 
Da, da.. moon ali te nećemo poštedjeti pitanja presadnje.. ipak si ti bliža mjesecuWink
Rijeka

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 22:58
Ajme ovo je super...žurim na kiosk kupiti .....Kod mene ....uvijek kasni...u veljači kupujem siječanj.....! LP!
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 21:21
Prošetala, uživala Clap 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 18:04
o pa vidim ja da si oženila sina pa čestitam Miro krasno ste sve sredili i snajka je vrlo zgodna Big%20smile ...
a cvijeća ko u priči...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 19:22
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:


Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Pa di su slike cvijeća znamo mi da ga ima [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 
Da, da.. moon ali te nećemo poštedjeti pitanja presadnje.. ipak si ti bliža mjesecu[IMG]smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />




Samo pitaj
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 17:19
Evo proljeća a evo i mene Smile
Jedan veliki pozdrav svima sa vjesnicima proljeća
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Dio biljaka je veće u vrtu i skoro ocvao...
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 17:25
Ima lijepih novosti i u vrtu a ne samo u obitelji
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Od drage Beboline
 
 
 
Albizie julibrissin summer chocolate, čokoladana albicija od dragog Vokija
 
 
 
 
Od muhlenbergije imam i ukrasnu trešnju, caesalpiniju... ma svašta nešto
 
 
 
Nandina
 
Rijeka

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 17:41
Prekrasno je proljeće kod tebe Miro, naročito na balkonu. Reci mi gdje si kupila irise, jako su mi lijepi. Požuri molim te, a Carol ću reći da sutra ne dolazi doma iz Rijeke jer je još duboki snijeg pa ne može do kuće s autom LOL.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 17:51
Ovo sam kupila u Palmanovi, bila sam iza sajma u Pordenoneu. Druge godine primam narudžbu za kupiti tamo ( cijena je oko 3 eura) pa vam pošaljem.
 
Baš mi je žao da ti odmah  ne mogu udovoljiti, draga anabistrica Unhappy
 
Ovo na balkonu jer dijelom u vrtu...
Rijeka

Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 18:02
Cana izgleda predivno, ali to nije za moj selski vrt, ali zato Irisi jesu, a ovi tvoji, koje si kupila, su predivni, pa se budem i ja stala u red za narudžbu. Tongue
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 18:05
danas obilazim primorske vrtove, ne bi li se malo zgrijala..lijepo je i kod tebe proljeće , a bome si si zadala i novoga poslaBig%20smileLOL dok to sve posadiš buš se u umorilaThumbs%20Up
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 19:05
Lijepo si se ponovila......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 19:42
Proljeće na kvarneru stiglo u punom sjaju, a prinove ispraznile novčanik, ma neka uživat ćemo s tobomsmile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 20:57
Puno lijepih novosti kod tebe draga Miro
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 23:22
Držim te za riječ do iduće godine.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 23:34
I kod tebe je došlo proljeće, krasne visibabe i ljubice, kukurijek, preslica, a i nove biljke su lijepe
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2013 u 15:20
Draga Miro lijepo si se ponovila cvjetićima.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2013 u 21:41

Imam još novosti:

 
Slikano na Krku 16.03.

Kamelija cvijeta

 


Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2013 u 21:53
Šeboj se sprema cvjetati a božur krenuo, slikano 16.03. na Krku
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2013 u 21:57
Ruže su u cvatu
 
 
 
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,437 sekundi.