Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monsterin  eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monsterin eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 138>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 08:36
smile213    smile79
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2013 u 18:21
smile126smile126smile126juhuuuuuuj!      smile84
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2013 u 15:15
Curke smile79smile86 Tu sam ja....samo malo virnem i zbrišem..Gibam.....trenutno sam sva u čišćenju  luka...smile199  
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2013 u 20:16
Bijeli cistite?
Pletete vjence?
Kad vi vadite jesenski crveni luk?
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2013 u 22:32
Baš mi je drago za macu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 08:52
Buckić, Molim te bez toga " Vi " jer stvarno nema potrebe za tim .   A bijeli luk je kod mene već skoro pa očišćen ( ima još nešto malo ) . Jučer i danas imam čistiti crveni. Ne vrijedi mi čekati, udarila je užasna travurina, a na jednom dijelu luk mi je polegao, pa sam toga i povadila....na drugom  dijelu imam još nešto što mislim još malo pričekati jer mu je cima još dosta zelena, pa dok se malo posuši, onda ide van...SmileSmile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 08:53
Vijolice ! smile95smile84




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 12:23
Ufffffff, danas mi je baš gust raspored.......smile68  Uz sve poslove koje moram dovršiti, bacila sam se u ponavljanje gradiva s pelcanjem Thuja......Hmmmmm ?   Po koji put ?  Ne znam ......


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 12:57
Sretno  s tujama....smile127
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 15:55
Posle prozivke u mom povrtnjaku morala sam doći da vidim šta se kod tebe radi...i ne verujem očima svojimsmile39 da li je moguće da ti svo to povrće seješ,sadiš,neguješ,zalivaš...i potrošiš do sledeće godine???????? svaka ti čast kako stigneš (a parcela je ogrooooomnaShockedClapClapClap
Maca ti je preslatka i Bog neka je čuva od svakog zlaHugmila moja 'imenjakinja' se izvukla zahvaljujući tebi Big smileHeartsmile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 22:25
Milice, Betty  ! smile78smile84 Draga Betty, kao što vidiš, sve je moguće kad čovjek ima bar malo volje, tada mu nije teško ni planine premještati......Dobro, možda s planinama malo pretjerujem,smile42  ali kao što vidiš, moj povrtnjak iziskuje puno rada i truda....Neka i nije mi žao, jer i kad se dogodi da baš i nije neka godina, pa ni s povrćem nije najbolje, uvjek se   ponešto i naše od tolike raznolikosti.  MM mi puno pomogne oko pripreme tla, a kasnije više-manje  sve ovisi najviše o meni.....A od povrća i nije da baš potrošim sve do sljedeće godine, jer puno toga bude da nije za spremanje, pa to uglavnom pojedu kokoši i patke, ostalo što se može i da spremiti to spremim, nešto zamrznem, nešto preradim,  nešto dajem mojima i tako.....A tvoja imenjakinja,  eno je Hvala Bogu, kao da se baš ništa nije dogodilo...Bojim se sjetiti, jer čini mi se njoj kao da su bile presudne minute,  hoće li preživjeti ili ne....Bila je stvarno u jako groznom stanju...CryCry


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:00
Stvarno ti se divimsmile211 Na stranu volja,ali treba imati snage i izdržati sve te fizičke napore koje toliko polje iziskuje...ogromna je površina koju obrađujete.
Ja sam svako malo sama (jer je MM terenac) i jako teško mi pada kad sve moram sama okopati,opleviti,zaliti,a i sićušna sam,breLOLLOLLOLmojih 45 kila može svuda stići al' ne može mnogo i postićiUnhappyLOLsmile78
The impossible is often the untried.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:03
Slatka nasa sitna Bety,hvala Bogu da ima i sitnjih od mene,ja jedva naguram do 60.LOL
 A Monstera je ko trkaca masina sve stigne,ja bih vec na pola posustala na njenom mjestu.Clap
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:12
Hvala ti draga ! smile79smile86 Ma to ti kod mene nije ništa gdje se baš mora brzati s poslom, napravim onoliko koliko mogu i tako svaki dan, nigdje ne žurim....Nije da sad baš po ovoj vrućini moram padati od posla....Nešto uradim ujutro na vrtu koliko mogu, kasnije se maknem u hlad pa tamo dovršavam one poslove koji se mogu dovršavati u hladu.. Npr. čišćenje luka, čišćenje graha i sl....I ja veliku većinu vremena provodim sama..Dok MM dođe s posla, već bude dosta kasno. Ufffffff, da sam bar ja 45kg, a ne ko medvjed..  Moram ti priznati nije ni meni baš lijepo stalno hodati, moja kilaža opasno šteti mojim nogama....često imam nekih upalnih problema i grčeva  u nogama da mi često dođe da bih vrištala....pogotovo kad su ovakve užasne vrućine, moram priznati teško, jako teško se nosim s tim...ConfusedOuchOuch


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 08:41
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Hvala ti draga ! smile79smile86 Ma to ti kod mene nije ništa gdje se baš mora brzati s poslom, napravim onoliko koliko mogu i tako svaki dan, nigdje ne žurim....Nije da sad baš po ovoj vrućini moram padati od posla....Nešto uradim ujutro na vrtu koliko mogu, kasnije se maknem u hlad pa tamo dovršavam one poslove koji se mogu dovršavati u hladu.. Npr. čišćenje luka, čišćenje graha i sl....I ja veliku većinu vremena provodim sama..Dok MM dođe s posla, već bude dosta kasno. Ufffffff, da sam bar ja 45kg, a ne ko medvjed..  Moram ti priznati nije ni meni baš lijepo stalno hodati, moja kilaža opasno šteti mojim nogama....često imam nekih upalnih problema i grčeva  u nogama da mi često dođe da bih vrištala....pogotovo kad su ovakve užasne vrućine, moram priznati teško, jako teško se nosim s tim...ConfusedOuchOuch


Draga Mons, ne mogu te zamisliti niti sa jednim gramom viška uz toliki posao, stalno sagibanje, već te mogu u mislima viditi, sad si ovdje, sad ondje, vjerojatno je kriva genetika.smile100
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 09:55
Smajliću ! smile79smile86  Velika vjerojatnost da je kriva genetika, jer je i moja mama sklona debljanju, pa tako je valjda i kod mene.....Nije mi zapravo jasno od koga je ona to naslijedila kad njezini roditelji uopće nisu bili debeli....Dedu nažalost nisam upoznala ( umro je prije nego sam se ja rodila )  ali mi je mama zato pokazala jednu i valjda jedinu sliku gdje je on kao mršav, visok čovjek.  Uz baku sam provela gotovo  cijelo svoje rano djetinjstvo i sjećam je se kao mršave žene.  Drugog dedu sam također upoznala ( od očeve strane )  on je također visok, mršav, suhonjav čovjek....Drugu baku nažalost nisam upoznala, ali tata bi mi često govorio o njoj i rekao mi kako je ona bila jako debela žena koja  se zbog svoje debljine jedva kretala......Srećom ja baš nisam tako debela da se ne mogu kretati, ali svejedno, ne volim što sam takva...UnhappyOuchOuch


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 13:38
Oho, povela se ovdje neka teška tema...Tongue, nije to za mene... ako nekome treba koji kilogram, molim cijenjene ponude u pp...LOL
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 14:25
Heeej Rosi ! Kakvi su to Oglasi u mojoj temi ? smile156smile96   Ako je tako,  onda i ja rado poklanjam višak kilograma ...Kome treba javite se u pp....smile101smile156
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 15:20
Ma kak'i,nema šanse da ti pišem ppsmile60smile96ja sam tvigi i tvigi ostajemsmile187smile198smile67
Ako se i ugojim neko kilce tek onda ništa od posla,veruj miLOL te ne mogu da se savijem od stomaka (ja se samo tu i gojimLOL),budem sva smotana i troma,a i svašta nešto zdravstveno mi fali tako da bi kilaža samo pogoršala stvari...
The impossible is often the untried.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 17:39
Ko to dzabe nudi kilice da idem zicati iste u pp smile59smile68Tongue
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 138>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.