Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt pokraj Save
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt pokraj Save

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 109>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 1,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 12:40
Roda me posebno obraduje. Kad ih vidim , znam da je proljeće na vratima.....Drijemovac je posebno dražesna biljka.... U prodaji nisam nikada vidjela, onda se sigurno mora po njih u šumu ali da te nitko ne vidi....?????
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 14:20
Nježne i najljepše maćuhice koje sam do sada vidjela Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:38
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Ne mogu vjerovati,roda je već stigla!A i proljeće se lijepo pokazuje u tvom vrtu
baš su nas razveselile i mogu ti reći da su oko sv. Josipauvijek stižu, nekoliko dana prije ili poslje i to im je termin .hvala na šetnjiSmile
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:40
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Prekrasne proljetne slike kao i obično kod tebe.Sretna sam zgog rode,valjda je proljeće konačno stiglo.

sada proljeću nema druge nego da nam pošalje svoje cvijećeWink
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:42
Originalno poslano od člana OSica OSica napisao:

Prekrasne fotke,neka su i rode konačni došle,krasno se proljeće kod tebe pokazuje.

da sada ćemo po vrtekimasmile161Smile
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:46
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...stigle prve rode, drago mi je da su nam se vratile Smile...proljetnice u tvojem vrteku su predivne, naročito su me oduševili tvoji irisi i drijemovacSmile.
lijepi pozdravSmile
 draga Sara dobro mi došla ,samo da znaš kakva je graja nastala kada je MS viknuo da su rode došle odmah smo trčali van da ih vidimoSmilesmile213
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:51
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Roda me posebno obraduje. Kad ih vidim , znam da je proljeće na vratima.....Drijemovac je posebno dražesna biljka.... U prodaji nisam nikada vidjela, onda se sigurno mora po njih u šumu ali da te nitko ne vidi....?????
draga Milice samo da znaš kakve su šumice u mom rodnom mjestu ,nemaš gdje nogom stati od drijemonaca i visibaba te šumarica a kada prođe njihova cvatnja cjela šuma se ispuni mirisom divljeg lukaSmileSmileako ti je lijep i imaš želju javi na ppSmileSmile
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:57
 Korjenko drago mi je da si mi došlaHug.Maćuhice sam si sama jesenas sijala i nisam imala namjeru da kupujem još ali kad sam vidjela ove viseće -tako su mi rekli -nisam mogla odoliti njihovom izgledu a kako tek miriše mmmm.
 zato samo za tebe još jednom viseće maćuhice
URL=http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/prolj
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 21:58
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 19:53

Kod tebe mi je uvijek lijepo i veseli me svaka nova slika. Irisi su posebni. Takve sam i ja posadila, ali ovo godine, pa jedva čekam da procvjetaju.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2013 u 20:57
I kod tebe prolece stiglo
Kako su ti lepi drijemovci,kao san su,pa primula zute carske boje,a tek violice kao kicicom naslikane
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 06:04
Budi se budi cvijeće, proljeće nam je tu, svi smo živnuli, kod tebe i rode dolaze.... hvala bogu da kod mene ne LOL ( da mi nebi kaj donijele ) , šalim se divno je draga, baš se radujem novim slikicama već sad ...
belica,zagreb
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 14:30
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

A danas kod nas velika novost i veselje stigle su nam rodesmile213 a to znači da su nam rode donjele proljeće


a vidi se  i po tvojem vrtuClapsmile184
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 14:34
Hvala za maćuhice smile78, rodama mah,mah smile113
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
agava1504 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2013
Lokacija: Moslavina
Status: Offline
Bodovi: 204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava1504 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 14:47
prekrasne slike, roda i mačuhice, pa irisi...ma sve sve je lijepo....i konačno slike ovogodišnjeg cvijeća...Smile
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 22:04
prvi tulipani

Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 22:07
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


Kod tebe mi je uvijek lijepo i veseli me svaka nova slika. Irisi su posebni. Takve sam i ja posadila, ali ovo godine, pa jedva čekam da procvjetaju.

mogu ti reći da su jako zahvalni cvijetaju skupa sa visibabama imaju lijep nježan miris i mislim da im više i netreba, ja sam ovog proljeća naletjela na žute isto jedva čekam njiovu cvatnjusmile78
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 22:09
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

I kod tebe prolece stiglo
Kako su ti lepi drijemovci,kao san su,pa primula zute carske boje,a tek violice kao kicicom naslikane
Betty evo i tebismile78
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 22:12
bravo blu!!!
jel to kod tebe neka druga klima ili ti imaš protekciju zbog svog imena.
boja ovih tulipana mi je uljepšala cijeli dan.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2013 u 22:12
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Budi se budi cvijeće, proljeće nam je tu, svi smo živnuli, kod tebe i rode dolaze.... hvala bogu da kod mene ne LOL ( da mi nebi kaj donijele ) , šalim se divno je draga, baš se radujem novim slikicama već sad ...
sada bi pomalo trebala biti i baka pa neka roda ovdjeWinkWinkSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.