Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2014 u 23:59
              
          @ kaktus
           tjesis me , draga  ......  drago mi je da si bila tu ......    
                                                                                                           Blumen glitzer bilder
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 00:04
Nadam se i jasmile79
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 00:14
Lijep je tvoj zagorski vrt s pogledom na zagorsko nebo. U tvom se vrtu uvijek nešto događa, uvijek ima novosti.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 01:03
Unatoč kiši, puževima, obradovala si nas s puno lijepih slikica
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 23:48

     catalpa   &   lucy   &   Nisa

     naravno da mi je drago , veselim se svakoj pojedinacno
     a najradije bi da ste mi tu , u stvarnosti , pa da vam
     skuham finu kavicu i malo kolaca uz puno puno pricanja !

                                                                                                 Essen und trinken mini bilder            Essen und trinken mini bilder      Essen und trinken mini bilder  
                                                                                                                         
                                                                                                                        Essen und trinken mini bilder  
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 00:09

        

                    

                                  


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 00:13

        

                          

       

   glicinija ceka tekomu da se popne :

                      

              penje se ona , penje , pomalo ali sigurno :

                                      


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 00:15

   Nema Nataly da vidi kaj je iz njezine male vrbice , koju je u Licu poklonila
   MM , nastalo :

                                 


Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 00:17
Bilo bi to divno druženje među tvojim cvijećem. Puno priče, puno smijeha. Ma ni kiša nas ne bi omela. A ako bi i pala, tu su moji škornji, crni s bijelim točkicama.
Znala sam ja da će se glicinija i tekoma sprijateljiti. Ispod tog luka k'o ispod duge bih prošla, želju zaželjela i s osmijehom ih pogledala. Razumjele bi one mene.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 00:33

    U momentu se osjecam ko na kolodvoru , jedni dolaze dugi odlaze pa
    ondaopet dolaze .... sa sjevera Europe u HR pa na more pa natrag ...
    a kaj da ti pricam kad sve znas .......   
                                                                    Auto smileys      Auto smileys     Auto smileys       Auto smileys
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 22:57
Draga vilo, malo sam prošetala tvojim dvorištem i drago mi je vidjeti koliko lijepih biljaka raste na tvojim cvjetnim gredicama.
Drago mi je kada vidim  koliko se raduješ svakoj biljčici i procvalom cvijetu i što si ostala, kako si napisala, prava cifovka, istinski cvjetoljubac.
Tebi i tvojim biljkama ostavljam vedre i pozitivne misli, i neka ti sve cvjeta jer si to zaslužila.


Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 23:12
Krasne su ti biljčice draga vilo, baš krasno napreduju...frčkava vrbica mi se jako sviđa, izrasla je u krasnu ljepoticu!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 23:22

   Slavujcica   &   temzi

    drago mi je da ste bile tu , ali da ste bile u stvarnosti , bile bi se razocarale !
    Svako jutro nadjem 5 - 6 od krta na visoko izbacene zemlje , borim se s njim
    ali nikako da ga otjeram ! Potkopava mi sve , skoro bez izuzetka !
                                                                                                                                      Maulwurfe tiere bilder
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2014 u 23:34
gute posij veliki mlječak pa nećeš imati krtica.
kod mene u vrtu nema ni jedne.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2014 u 12:10
...uz komadić zagorskog neba, pokoji cvetek i zločestog krteka nemre biti dosadnoWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2014 u 22:17
Draga Slavujcica , pogledaj samo kako kalikantus lijepo napreduje !
Sto se tice mljecaka , potraziti cu sutra sjeme i uciniti to !
Dodji ga tu i tamo opet pogledati !           smile79



Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2014 u 22:24
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...uz komadić zagorskog neba, pokoji cvetek i zločestog krteka nemre biti dosadnoWink...


Draga Sarice , drago mi je da si me dosla pogledati ! Poklanjam ti jos malo zagorskog neba !
Ah , nemoj zaboraviti , danas je dan Sv. Lovre , znas kaj to znaci ? Padati ce "kisha Sv. Lovre" !



Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2014 u 22:28
Moj mocvarac kojemu sam nakon povratka uspjela spasiti zivot :

  


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2014 u 22:30

  Moja velika ljubav , moj Plumbago :

 

                             


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2014 u 22:35
I za kraj jos malo zagorskog neba s avionom koji nekud daleko putuje ........

                   

grdo je izgledalo ali su se oblaci preplashili sami sebe i kasnije pobjegli .....

                    


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.