Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:08
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Lijepo si se ponovila,zbog nas raste broj uzgajivača cvijeća,a nas jako veseli.

Camellia, dobro došla!
ImA li boljeg načina za odmor od prtljanja po cvijeću i zemljici?Tongue
Meni nema!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:10
Originalno poslano od člana Klimatis Klimatis napisao:

perunike su jako lijepe, volim ih vidjeti u svim bojama:)
klimatis mlad i cvjetaSmile

...ima još nekoliko grmova perunika, ni ja im boje neznam...od lani su nisu sve cvale, a ove godine sam ih opet selila..pa ajmo...pričekajmo...strpljen-spašen!LOL

Klimatis i nije tolko mlad kolko su ga do ove godine maltretili peseki i mačka!
Al konačno je došel na svoje i mislim da ću od sad uživati i njegovim cvjetićima!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:11
Originalno poslano od člana dijana7566 dijana7566 napisao:

Krasne perunike!!!

dijana, ja još očekujem da procvetaju i ostale!Embarrassed
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:13
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

ajmeeee koliko divotica u tebe! lijepo si se ponovila mogu ti reći! boju onog ostića ja bi nazvala tamno purpurna!

Antonija, i ja sam danas bila kod tebe...ugrijale se malo od ove naše kiše na tvojim žutim sunčekima, margareticama!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:13
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

smile169Preljepa šetnja tvojom okolinom!

Naša Belina samo skita, što virtualno. što stvarno....samo uživaj draga!Star
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:14
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Vrt ti je svakim danom sve ljepši,a lijepo cvijeće si kupilaClap


Hvala MK, bumo uskoro i kod mene opet kavu popile!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:17
Lovro, lepe si nam cveteke pokazala, baš ti je veselo u vrtu. Ja sam danas kasno popodne, kad je kiša prestala, vidla da mi je plava iglica procvala. Medena je, hvala ti na toj ljepoti. Bum je slikala.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:18
...a ovu bjelinu sam pozabila podijeliti s vama...miris bi rado, al ne mogu...jučer smo brali malo bazge i agacije...mm je zažele probati čaj, pa bumo probali...za početak bumo probali osušiti cvjetiće, a posle čaj...Tongue





...a ovo je valjda šumski gerilac...dobro umaskiran...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:20
Ona biljka za koju kažeš da je neka vrsta fuksije, da nije možda Phygelius aequalis!?
 
Možda će netko znati bolje, ali probaj proguglati ovo.
 
I zašto nikada ne slikaš hostu? Uvijek je negdje skrivena u kutu a čini mi se da je prekrasna!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 22:31
Lovro krasne si biljke nabavila na placu i ja sam jednom jeftino i dobro tržila na VŽ placu. Posebno mi se sviđa ovaj plavi ljepotan

život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 07:06

Evo i mene! Super si kupovinu u Ludbregu zbavila, bravo!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 07:21
nasmijala sam se kad sam procitala da ti travnjak ponekad ima cuperke,mogu mislit kako je to smpaticno ...lijepu prinovu imas,biljke su super,nasla si bijelog krompirka,super..crvena delosperma mi ima cudno uske listice,inace ona je dosta mesnatija od ostalih,nadam se da ce zaista bit crvena kad procvjeta ..zadovoljstavo je prosetat tvojim vrtom,osim lijepih biljki koje imas ,uvjek se nasmijem nekom tvom komentaru..ostavljam ti lijep pozdrav 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2012 u 08:03
zamirisala zova i do mene! ja ti pravim med od nje, dobar je za kašalj i fin za jesti!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 22:09
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Lovro, lepe si nam cveteke pokazala, baš ti je veselo u vrtu. Ja sam danas kasno popodne, kad je kiša prestala, vidla da mi je plava iglica procvala. Medena je, hvala ti na toj ljepoti. Bum je slikala.


znaš kaj???Embarrassed do ove godine je nisam ni ja imala tu gdje sad živim...to je bilo u mom-maminom kamenjaru...al kad sam tebi vadila, onda sam konačno i sebi posadila!
Hvala kaj si me potaknTongueula!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 22:11
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Ona biljka za koju kažeš da je neka vrsta fuksije, da nije možda Phygelius aequalis!?
 
Možda će netko znati bolje, ali probaj proguglati ovo.
 
I zašto nikada ne slikaš hostu? Uvijek je negdje skrivena u kutu a čini mi se da je prekrasna!



..je. Flo...mogla bi biti, u biti je to to!Tongue
Hoste opet nisam poslikala...budem uskoroSmile, ak ih ne popaju pužeki!Angry
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 22:13
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Lovro krasne si biljke nabavila na placu i ja sam jednom jeftino i dobro tržila na VŽ placu. Posebno mi se sviđa ovaj plavi ljepotan



Lantana, dobro došla.Tongue..jojEmbarrassed i svim ostalim šetaćima želim dobrodošlicu..opet moja brzopletost!Embarrassed
Našla sam ga tu na forumu, ime mu je....ček malo idem pogledat opet...ime mu je Anagalis!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 22:14
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Evo i mene! Super si kupovinu u Ludbregu zbavila, bravo!!


Ne znam kaj mi je bilo mužeku...bil je dobre volje i sve mi je kupilLOL!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 22:16
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

nasmijala sam se kad sam procitala da ti travnjak ponekad ima cuperke,mogu mislit kako je to smpaticno ...lijepu prinovu imas,biljke su super,nasla si bijelog krompirka,super..crvena delosperma mi ima cudno uske listice,inace ona je dosta mesnatija od ostalih,nadam se da ce zaista bit crvena kad procvjeta ..zadovoljstavo je prosetat tvojim vrtom,osim lijepih biljki koje imas ,uvjek se nasmijem nekom tvom komentaru..ostavljam ti lijep pozdrav 


crvenu delospermu s jačim listićima sam jučer vidla na placu, al sam joj ipak odoljela...možda drugi put opet na nju nabasam...ak ne.. strena sam i sa ovom...ak procvate...
lp
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 22:17
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

zamirisala zova i do mene! ja ti pravim med od nje, dobar je za kašalj i fin za jesti!


Antonija, recepteka molim!
MM pokušava početi zdravo živjeti, ispobava/mo sve!
Sutra opet idemo u berbu!

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2012 u 22:19
Navrativši na svoju temu, htjela sam se pohvaliti da mi bude cvjetala jedna od kadulja...muškatna kadulja!
..ovo je početak...



a vrhunac...uskoro...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.