Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 89>
Korisnik
Poruka
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 19:55
Bungica ti super pušta cvetićeClap Ja sam svoju predugo držala na terasi tj na sjeveru i poslije je preselila pred kuću, tek sad pušta cvjetiće.

Podrezati klasnicu....hm, samo ako stvarno treba, i ne previše, toliko da formira grmić - e sad i ja tu zachatavam Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 21:29
Cvijetno i veselo kod tebe kao i uvijek, sreća da je Silvek rekla da je ono klasnica, a ja mislila da je žuta jacobinia - Dubrovčki gospar Embarrassed 
život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 21:51
Na ovom forumu ima par vrtova u koje uvijek vrlo rado "zalutam" Tongue i jedan od njih je i ovaj Tongue...uvijek prelijepo,saroliko cvijece...Tongue Clap Clap Clap....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 00:14
Silvek,moja je bila vani isto,na terasi,do sad.Sad sam je stavila u kuću jer mislim da joj je zima.
E Lantana,i ja mislila da mi je Silvek dvije jakobinije  donjela,zato sam i rekla da je druga za tebe.Kad se ta"druga"malo razrasla sve je manje na jakobiniju ličila(ko mlada je imalo gotovo identično lišće)i ispala klasnicaCool
Džombasmile78
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 09:34
ova kupljena bungica ti je super, i ja sam svoju spremila jer mi se činilo da će mraz e sad jedino nisam još lantanu spremila jer je na južnoj strani ali ide i ona ovaj vikend unutra...
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 09:51
Bugica se krasno oporavila. Cveteki u vrtu... ma maćuhice su žilave kao koprive!LOL
A ona fuksija u vazi je predivna. Kad ju znalci nisu prepoznali onda možeš misliti kaj sam ja sve mislila da je dok nisam pročitala!WinkBig%20smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 19:55
Ja sam lantane tek danas spremila,Nata.Nije mi se činilo da im je smetao ovaj slabiji mraz.
Joj,Baka,ko zna kaj bi ja mislila da sam ih kod nekog vidjela u vazi.Ma skroz drugačije izgledaju ovako na hrpi,samo cvijet,nego u tegli  ,na biljci.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 20:03
Dobro da si spasila onu Bungenviliju ,kod tebe se baš lijepo oporavila .
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 20:27
Draga moja ne znam šta bi više komentarisala ali smijeh me spopadne za tu tvoju jadnicu koju si tako lijepo oporavila . Svaka čast A svakakvi riječi smiješni ima kod tebe za čutismile156 Ma samo takva ostani
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 21:22
smile55 bravo shasha..stvarno predivno
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 22:25
Opet sam malo zalutala i bože šta da kažem meni je kod tebe sve predivno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 23:42
Kokotić, bugica, čudna scabiosa LOL, ....ma mogla bih tako nabrajati do sutra, jer je sve lijepo, ali fuksije u vazi ......baš super izgledaju i naravno drugačije.
Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 00:22
Pa kod naše Sashe i nemre biti nego cvjetno.Prekrasno cvijeće.Wink
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 09:42
Super mi je ono ljubičasto na početku. Što je to? Anemona? Ili sam totalno fulala.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 10:16
za tvoj vrt imam samo pohvale
imam jedno pitanjce za 'plavi cupavac',da li bez problema prezimljuje u vrtu?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 12:31
Ja ne znam šta ti čekaš sa svojim cvijećem da se sve smrzne i da ga onda pokažeš -cvijeće na sunce
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 15:35
Athena,misliš na onog u vazi? To je delphinium(da ,skroz si fulalaLOL,no ja ti"opraštam" jer ni meni nije ,kod cvijeća,najbitnije ime)
To je trajnica,meni cvate 2 puta godišnje.
"plavi čupavac"!? To je u prijašnjoj rundi slika bilo,Gio? Nega sam kupila nedavno i navodno bi trebao prezimiti kod nas vani.Vidjet ćemo u proljeće,ja ga van posadila.
Niho,smrzlo se ono što se"trebalo"smrznuti.Ma nemam vremena slikati a ni nemam šta.Pustoš mi je u dvorištusmile43
Sad ću sobne početi slikatiLOL
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:17
Ah šta da ti kažem, divno, predivno!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 21:42
Ma bolan ti ništa ne stavljaš jeli moguće da nema više cvijeća kod mene je ko u bajci sve cvijeta
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 22:49
Niho,i kod mene bi još ponešto cvalo da ne izgleda ovako
 
 
Nisam uopće primjetila da su mi ga puževi pojeli
 
Ali njih nisu,neumorne su sa cvatnjom(jučer slikano)
 
 
A ovo je friško dobiveno,na Zg-kavi,i isto tako friško posađeno.
Curesmile78
 
 
 
ok,nekaj je i Silvekino(samo da vidi da sam sve posadilaLOL)
 
 
 
 
 
a ovo je moj današnji poklon
 
Crossandra
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.