Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 113>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 20:49
zadnji put je javila da kreči i od onda ništa
ne znam koliki joj je to stan kad još nije završila Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 20:52
A jeste babe! Al' ste tako slatke kad se brinete za mene! Embarrassed Živa sam i zdrava, ali možete kojeg spasitelja poslat, onak' reda radi! Završila sam krečenje i odmah počela raditi ovaj tjedan i još prevodim nešto za projekt na kojem sudjelujem tako da sam malo u gužvi... Iako vas sve pratim i sve znam šta se zbiva, samo nemam baš vremena aktivno sudjelovati! Wink Imam par narudžbi tako da ću morati ovaj tjedan kist i ljepilo u ruke, hoćeš - nećeš! Pusa svima! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 20:56
eto tako si se mogla i sama javiti .... a ne da si mi svašta zamišljamo Tongue
smile79 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 20:59
Ma meni je baš slatko kad krenete sa scenarijima svojim, barem se nasmijem! A i htjela sam se javiti s nečim konkretnim, da ne kažete da ništa ne radim pa odmah sankcije! Budite mi dobre, a ja idem dalje u svađu s Wordom! Heart
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:02
pa-pa /smajlić koji maše Big%20smile/
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:02
znam ja da ti viris negdje iza uglaWink jel ti se štuca? ako je to ti je razlog jer mislim na tebe,ti si mi u zg-u,a s obzirom da znas gdje se nalaze dučani za perlice,trebala bi mi tvoja pomoć,al s tim te sad neću opterečivat
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 21:05
Rose, štucam ko' luda, svako malo moram malo nešto gucnuti da me prođe! LOL Samo reci šta ti treba pa mogu kroz ovaj tjedan... I meni treba nekih stvari tako da nije problem... 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 10:29
čim sam ja spomenula pripadnike nekih službi u uniformama odmah se javila. kao u gužvi je, ali može jedan LOLLOLLOL
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 19:52
zašto tu nitko ništa ne brblja? maca popapala jezik? sve ste tako zaokupljene poslom?
samo ja ljenčarim?
idem sad nešto obojati da se osječam korisnom i da mi ne nabijate komplekse.Confused
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 20:01
vidiš kako smo te motivirale i to bez ijedne riječi LOL
ja presađujem po dvorištu tako da je decoupage na pauzi
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 10:55
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

vidiš kako smo te motivirale i to bez ijedne riječi LOL
ja presađujem po dvorištu tako da je decoupage na pauzi

Iris, šta se sad presađuje? Jel sada dobro doba za sadnju mačuhica? One su mi tako drage , al nisam baš upućena ... Svake godine (sezone) kod mene je
"jovo - nanoovo"Cry
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 11:02
presađujem grmove i trajnice koje sam posadila na pogrešno mjesto proljetos Tongue
renn nemam pojma za maćuhice jer ih nemam
pa ako ne piše ništa o tome tamo pitaj....netko će već znati odgovor
Smile
 
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2009 u 16:44
jel zna netko di mogu pogledati slikice deko-namještaja?Wink
Trebala bi nekakvu idejicu za moj .
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 15:02
bok curke da li ima nekog?
nema me već dosta dugo a u totalnoj sam frci- kroz 10tak dana moram odštancati još 30tak crijepova i 15ak pločica- večinu motiva imam no molim vas ako neka zna gdje bih mogla pronaći neke nogometne motive ili disco motive- trebam skombinirati za 5 crijepova- svaki različit-- i tak sam već smušena da nemem pojma gdje da počnem tražiti.
smile107smile42smile58
smile58smile42
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 19:38
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2009 u 10:29
iris hvala ti puno- iz ovih linkova mi baš odgovaraju motivi smile79
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 08:27
Dobro jutro!
Zašto ovdje niko ne brblja?Hajmo drage moje ujutrp uz kavocu malo razgovora. smile142
Jučer sam završile nekakve vaze,razvlačim ih cijeli tjedan.Postavit ću danas slike.Malo ću se odmoriti od salvetica.Stiže jesen,idem si sašiti koji komad odjeće smile56
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 10:31
...evo  i  mene...ja  obično  brbljam  na  "kafi"...kako  stiže  jesen  pomalo  se  spremam  za  zimske  hobije....
 
...imam  namjeru    ponovo  početi  šiti....ha, ha....povratak  mašini -    makinji   u  velikom  stilu...
 
 
mare-nostrum....što  šiješ  ....lagane  stvari  ili  si  "profesionalac"...?? 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 10:51
Hej curke bok!!!
 
Vidim ovdje imamo krojačice, a moja sljedeća investicija je šivaća mašina.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 11:20
...bravo, proljeće....uh,  što  ćemo  bit  zgodne  u  novim  kombinacijama....jesen-zima....LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.