Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 06:13
a meni se najviše sviđa tvoj kamenjar
 
jednostavan a ne običan
 
jako lijepo se uklopilo s terasom    smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 09:02

Anaida, jednom se sviđa ovo, drugom ono, a meni se kod tebe sviđa jednostavno sve!!!

Clap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 09:46
Svima, svima koji ste kod mene bili u ovim proljetnim danima topli pozdrav i hvala na lijepim riječima! Jučer sam opet kosila travu, ponešto sam i zasadila ( Hoya mi poslala svetolin i gomolje alstromerije, a sadila sam i neke lukovice dobivene iz Austrije) i tako je jučer nastavljena moja proljetno-vrtna sezona. Sliknut ću ponešto poslijepodne pa sutra stavim slikice..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 22:06
sviđa mi se tvoja pasiflora ,moja je uvenulasmile43
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 22:47

smile120tek sam večeras uspjela sve do kraja pregledati

 
samo  riječi hvale ,za tvoj kamenjar,otoke,a i u kuči mi je sve prelijepo, a posebno orhideje !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 23:21
želim još jednom naglasiti, jer vidim da mi je nestao post, da je tvoj siromašni kamenjar , draga Anaida, čaroban, auskoro će biti još čarobniji, ako ne i najčarobniji.WinkWinkWink
 
A ovi tvoji otočići na travnjaku...
lijepi pozdrav
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 08:36
Drage moje prijateljice, i danas vam od srca zahvaljujem što ste me posjetile i uputile mi lijepe riječi - RSara, Anči39, Proljeće, Radosnica..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 08:37
Drage moje prijateljice, i danas vam od srca zahvaljujem što ste me posjetile i uputile mi lijepe riječi - RSara, Anči39, Proljeće, Radosnica, Baka, Mimar, Muhlenbergia, Niho, Smrčko... Radosna sam što ste bile tu, ali isto tako s oduševljenjem zavirujem u vaše vrtove!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 08:40
Anaida, onaj pogled sa balkona je već sad odličan, ali kad sve provacte bit će woooow Thumbs%20Up a ti dežuraj sa fotićem pod obavezno 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 08:44
A evo danas malo panorame - skoknula sam na balkon i slikala za nas
 
lijevo
 
 
 
desno
 
 
Za sad se najviše šareni moj središnji otočić, pa evo ga još jednom
 
 
Jučer sam malo okopavala oko otoka, tako da rubnici ne zarastu u travu, dodala sam malo novog malča tamo gdje je preko zime propao, zasadila pacifičku krizantemu koju sam jučer dobila (a i Lantana mi je jesenas poslala pacifiku, i polako je krenula nicati) i danas od kopanja imam upalu mišića. Naše proljetne radosti LOL
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 08:49
Kod tebe je prekrasno, uživam gledati tvoj vrt
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 10:15
Kontessa, Otok - pusu šaljem!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 10:21
smile227
smile211predivnooooooooooo!!!!!!!!

Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:26
smile99preprepredivno !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:37
uredno, lijepo, trava super, ma uvijek ClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 22:45
već sada je krasno Clap
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 00:44
Kao sa reklame, uredno predivno 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 07:25
Forzicija, Anči, Lora, Smrčko i Lantana - punooo vas pozdravljam!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 07:51
Kako sam ovaj tjedan svako poslijepodne u vrtu i radim, kopam, sadim, vadim, premještam i namještam te pritom beskrajno uživam - evo opet nekih novih slikica.
 
Polagano je živnuo kamenjar, nešto se sprema i cvasti (saxifrage)
 
 
 
 
Moja ivica (ajuga) predivno se razrasla, nadam se skorom cvjetanju (jeste li vidjeli kako Lantanina već cvate? Velim ja da smo mi ovdje najmanje desetak dana ako ne i više iza toplog juga..)
 
 
 
Lišće graničice obasjano proljetnim suncem, a iza se nazire ukrasni luk u nicanju, zatim crnjika u nicanju, pa i mali borić koji je doputovao jesenas iz Austrije...
 
 
 
Pupoljke ima i ova moja proljetnica (znate li koja je to? Ja negdje zagubila podatke o njoj), a iza je majčina dušica koju sam presadila jučer jer smišljam neku novu kombinaciju na mjestu gdje je ona do sada rasla.
 
 
 
Lonicera (kozja krv) je odlično podnijela zimu i sada polako preuzima mjesto na ogradi. To su dvije vrste, ali nikako da se sad sjetim koje su im boje cvjetovi. No pupoljci se već naziru pa ćemo ubrzo vidjeti i boje..
 
 
 
Salix sve zeleniji
 
 
 
Drvce bijelih cvjetova (takvi ima i Shasha a ne znamo kako se zove) nakon kojih ostanu crvene bobice.
 
 
 
Jorgovan se zeleni (lijevo na slici je i malecka glicinija, ali jako se slabo vidi)
 
 
 
Erika koju sam jučer presadila u vrt, do sad je bila u betonskoj žardinjeri u garaži i baš je lijepo prezimila. sad ima novo mjesto uz četinjače. A u žardinjeri je novo cvijeće (koje sam pozabila slikati)
 
 
I, na kraju, ovako izgleda svaki moj boravak u vrtu - malo radim, a onda do mene dotrči klupko radosti pa se moramo malo poigrati.
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 08:36
harmonican prizor
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.