Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje biljcice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje biljcice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 104>
Korisnik
Poruka
daaa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 18 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje daaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 11:38
ovo sfrkano tulipan?
nemoj ga zaboraviti slikati kad se otvori...prekrasno ti je sve ovako rascvjetano...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 11:44
Prekrasno cvijeće Stefi, a ovaj tulipan što ga je Bergenija izdvojila je san snova... Clap
život je more
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 13:43
Sve je lijepo ,a i meni zapeo za oko ovaj tulipan.
Svakako ga slikaj kad se rascvijeta .
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 13:59
Hvala vam svima na šetnji mojim vrtom...tulipan čekam svaki dan da se otvori do kraja al ga zeza kiša pa taman kad i bi ono bude oblačno i ništ..nadam se da ću ga uskoro i dočekati..smile79 svima.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 14:42
Lijepo je kod tebe, ali to nije iznenađenje, na to sam već navikla.
Tulipani krasni, posebno oni nareckanih rubova
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 20:58
Jooj hvala Otok na lijepim riječima, stvarno se trudim napraviti od vrta nešto lijepo, ove godine pokušavam nabaviti što više trajnica i biljaka koje ukrašavaju vrt cijele godine..nadam se da ću uspjeti u tome..
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 21:03
Ja te prozivam a ona nakon toga bude vrijednica, ma bravo Stefi, i meni je za oko zapeo onaj tulipan kao i većini, nadam se samo da ćeš ga uspjeti uhvatiti kad se otvori s obzirom na tvoje smjene Wink.Ali ženo, uvijek se prepadnem onog tvog ježa kad ga zapazim, nikak da se priviknem LOL.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 21:07
Joooj ivna bum i tebi poslala jednog u paketu ili ti ga dofuram u VŽ kad idem da imaš i ti ježa u vrtu...ma ima ti kod mene svakakvih čudesa, i žabe i ježa, patuljaka, gljive..volim se igrat sa tim patuljcima i popunjavat vrt sa njima..odmah je veselije u vrtu, a za tulipan nema frke, dežuram sa fotičem svaki slobodni trenutak...već susjedi misle da sam prolupalaLOL
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 21:12
Jeeeeža kažeš smile203?! Pa ja bih iz vlastitog vrta bježala svaki put kad bih naišla na njega LOL.Čuj ja ti jako kratko slikam po vrtu ti to znaš ali me susjedi već sad gledaju kao da sam šenula pameću, možda misle da prodajem grunt, ne bih se čudila Wink LOL.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 21:15
Ma brzo bi se ti na njega navikla...to ti je samo mali mali ježićak..I mene susjedi čudno gledaju, sigurno si misle da sam luda kad svaki dan obilazim sa fotićem po vrtu..
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:07
Ovako izgleda kad se rascvate




Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:08
Ovo niću sjemenkice...bit će cvijeća


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:10
Phlox i ježičak za ivnu...ovakav će doći i k tebi...smile197
I ovaj grmić počinje cvasti

Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:24



Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:25




Ovo su dva noviteta..popodne idem po još...
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:27







Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:56
Fuksijica je ljapotica!! A tulipan vragolan!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:58
Kod tebe Stefi nema čega nema Clap, tulipan i dalje vodi po svojoj jedinstvenosti, a ti si vidim jako vrijedna imaš i klijalište, što si sve sijala...
život je more
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 15:06
Uloovila si ga, mislim tulipana Clap, prekrasan je al stvarno.E onda ja krenem dalje i uffff iskoči ON u prvi plan a još kad sam pročitala ono pored slike smile203! Jež u Vž, ja iz Vž-a smile200!!! Ajde, idemo dalje malo sam ga zaboravila, što ono htjedoh, a da :fuksije, prekrasne, ove godine idem haračiti po rasadnicima fuksije, mada ne znam ni kud ću sa starima ako krenu,ma dobro znam to se sam tak kaže Approve.A što da kažem draga moja, proljeće se razmahalo i kod tebe Wink!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:21
Hvala vam cure na posjeti, Lantana sijala sam sve moguće:cinije, šeboj, nicandru, šarene margarete, cleome, cosmose,...

Ivna ako u VŽ ima kaufland pogledaj za fuksije tamo po 12 kn su a ima stvarno veliki izbor boja..ja idem sad navečer po još..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.