Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 226>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 10:14
Hoću i ja te parazite, molim lijepo, pa čudo jedno stalno jedne te iste biljke s ove strane, s one strane, ozdola, ozgora, pa iza njih crvena dekica-fotelja, pa neka bijela rešetka, ma dolazim po parazite i zaraziti ću cjelo svoje dvorište i kuću s njima.
 
Hej draga, sad malo ozbiljnosti, bila si kod mene u ambulanti, znaš da je prilično škura(ha-ha prevedi škura=tamna) dali bi mi ti paraziti tamo uspjevali ovako na kamenu, prekrasni kao tvoji.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 11:58
Kad dođeš po njih onda ćeš sve saznati-------- i zašto da ne čak bi im bilo prelijepo tu-a ima još govorila sam ti za neke biljke za ambulantu-----kod mene jer to kod nas svi drže 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 12:48
Super Niho, stvarno su ti fenomenalne ove tvoje "kamenjarke", vidjela sam nešto slično u kori drveta, također prekrasno izgleda, probaj i tako, sigurno ćeš biti oduševljena. ne znam samo ako imaš gdje pronaći koru.
 
 U svakom slučaju , neobično, dekorativno i vrlo, vrlo dojmljivo.
Bravo Niho,ClapClapClap
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 16:50
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Super Niho, stvarno su ti fenomenalne ove tvoje "kamenjarke", vidjela sam nešto slično u kori drveta, također prekrasno izgleda, probaj i tako, sigurno ćeš biti oduševljena. ne znam samo ako imaš gdje pronaći koru.
 
 U svakom slučaju , neobično, dekorativno i vrlo, vrlo dojmljivo.
Bravo Niho,ClapClapClap
----------------Ma hvala najljepša Sara -imam 1 od korijenka što sam dobila i ona je postavita na drvo od grožđa koje je jako suho i na njega sam postavila njen i predivan je kao ukras a ova 2 sam dobila prije nekoliko dana iz Njemačke što moja prijateljica kaže ne znam šta da ti kupim kad sve imaš i namislila ove a lii među tim već imam od svoje Korijenka jedan-----  Wink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 17:29
Ovo sa kamenom je prekrasno,volim kombinacije cvijeća i kamena,a i baš je neobično
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:50
smile183
-- I ove moje košnice od kaktusa su sastavni dio moga vrta pa zato evo samo da vam se pohvalim da sam ih malo rasadila i prehranila za dugo zimovanje,a imam još nekoliko snimaka svake košnice iz različiti uglova...

.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:51
smile183  -- Evo druga košnica kao pčele su i bodu..
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:53
smile183        I treća sa sitnim radilicama...
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:55
smile183  Pa i červrta.........
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 18:56
smile183       I u petoj košnici malo picmoljaka nije na odmet....
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 19:00
smile127   
 - E ovaj primjerak mi je unikat uvijek ga režem ali on se neda pa opet se pomladi i donese mi nove pomladke kao što se vidi,a ova balagonija je srasla sa njim i neće nigdje drugo ga raste i cvijeta ....
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 19:41
Ajme Niho ove tvoje "male"košarice su predivne,a ovaj zadnji kapitalac je za 10+!!!smile183
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:09
Pa ,kod tebe je ko u Meksiku    .
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:16
Kako sam i obecala,navratila sam kod tebe Tongue..i bas si me lijepo obradovala s ovim tvojim vaznama punim kaktusa Clap Clap Clap...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:19
Ajme Niho...prekrasne kombinacije. Predivni primjerci.... ma što ti svega imaš....ClapBig%20smile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:29
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Pa ,kod tebe je ko u Meksiku    .

.....................LOLLOLLOLLOLLOL--------- Postaćeš i ti još malo MeksikankaWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:37
smile141eee ovo mi se jalo sviđa, volim kada su ovako grupirani
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:46
Bravo Niho, zaista imaš tih kaktusa, prava zbirka
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 20:49
Kakva ti je to kombinacija, kaktusa i pelargonije, daj što izvodiš?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 21:56
Bravo Niho, to je prava kolekcija, lijepi su, zdravi ljepo posloženi, super, nego ja sam gledala dugo koji ja imam, a ti nemaš i našla sam samo jedan do sada... Wink
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.