Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 78>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2011 u 15:41
 Hay%20Fever ...pozzz...Gio!!!!
 
 
...da   ti  pravo  recem  -   nista....cekam  da  posijano  nikne...na  otok  nisam  isla  zbog  kise....ceprkam  po  taraci,   cvjetaju  frezije....
 
 

 
   POSIJANO :
 
-  ukrasne papricice
-  bosiljak
-  neven
-  male dalije
-  ukrasna grahorica
-  mix   trajnica
-  pomadora Saint Pierre
-  pomadora volovsko  srce
-  pomadora  sljivarica
-  crvena  paprika  slatka
 

   ZAKORJENJIVANJE  :
 
-  cerospanje
-  2  hibiskusa
 
 
   LJETNE  LUKOVICE   posadila  u  pitar :
 
-  ljiljani
-  crocosmia

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2011 u 21:54
.....moram  staviti  ovu  slikku  sa  net -a  ....trazila  sam  nesto  o  izradi  krpenih   lutaka   i   nasla  ove   slatkice.....nisu  krpene  ali  su  tako  mastovito  dizajnirane....blago  se   djevojcicama   koje  se  jos  igraju...
 
 
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2011 u 22:03
Kod vas proljeće a mi još u zimi.
 
Lijepo je vidjeti tvoje biljke kako otvaraju svoje cvjetove. Clap
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 08:34

 Good%20Morning ...dobrodosla  lilie!!!!

....puse bura    i  malo  je  hladnije  ali  cvjetovi  se  ne  daju.....gledam  tresnju  u  susjedstvu , samo  sto  nije  procvjetala.....judino  drvo  je  pripremilo  cvjetne  pupoljke....  





Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 12:26
Manči, dosta si toga posijala - čekamo s tobom nicanje Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 07:09
Manči, jesi ti nama na otoku pa te tu nema!??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 17:57
  ....nisam  na  otoku...bila  sam  na  putovanju  i  danas  se  vratila...
French




Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 18:40
Pa ako je bilo kiše, pa sad sunce.... klijat će i nicati samo!WinkBig%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 19:25
Dok se ja spremim i doputujem na tvoj Otok, ti već stavljaš slikice odlaska u sumrak, koje su predivne. Ipak si ostavila trag, pa sam pomno sve pregledala, ustanovivši da je sve lijepo i jop ljepše!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 08:49
  ...evo  mene   doma...
 
 
....nasla  sam  da  mi  je  naklijavanje  sjemenki  u  vlaznoj  krpi  odlicno  jer  odma  vidim  kakva  im  je  klijavost...problem  je  jedino  ako  "malo"  zaboravim  na  krpu  i  korjencici  se  ukorijene medju  nitima  tkanja... Disappointed%202
 
 
 
 
 
 
...sjemenke  pomadora  stare  2  godine  i  ukrasna  grahorica  2  do  3  godine...





Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 08:56
  
 
 
 
...ovo  je neko  cvjece  ali  zaboravila  koje...Club%20Me
 
 
 
 
 
 
....ukrasne  papricice...sjeme  staro  3  godine...
 






Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 09:16
  ...jako  sam  ljuta jer  mi  je  pola   mladog  rasada  na  taraci  pojeo  neki   sejtan....mislim  da  je  puz  ili  skakavac.....puz na  taraci  na   II   katu?????Grrr





Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 09:31
....prepikirana   NO  NAME   biljcica...
 
 
 
....mini  margaricela  na  zakorijenjivanju...
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 09:35
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 09:39
  
 
 
 
 
 
 
 
 Zany
 
 
 
 
 
 
 





Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 19:38
Ne znam šta je lijepše,vrt ili more?!?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 09:21
 Butterfly%20watching ....Mikica,  pozzzz...
...vrt  je  jos   zbrckan,  more  je  sigurno  favoritWink....
 
 
...bit  ce  opet  muke,  kisa  nas  preskace  i  vec  je  lagana  susa...





Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 12:39
Lijepo je uvijek doći k tebi..  I poznate i nepoznate biljkice nas raduju!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 16:59
 Easter%20Bonnet ....hello,  Anaida!





Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 22:05
.....prvo   sisanje  trave....
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.