Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičini cvjeteki
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičini cvjeteki

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 154>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2014 u 08:56
Ajoj, mali misici, od malih nogu im potices ljubav prema biljkama    
zatvori usta, otvori oci
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2014 u 09:03
Trudim se, maleni zasad vole brljati oko cvijeća, a ja volim što je to tako, pa im dozvolim sve što žele raditi. Smile Imaju čak i svoje cvjetiće u teglicama oko kojih brinu.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2014 u 18:14
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Sveta Lucija - tradicionalno kod mene se sije pšenica, ove godine to su učinili najmlađi članovi obitelji - Helena i Patrik, ali nemamo slikicu od sekice

Tri posudice s pšenicom i jedna s mješavinom pšenice i kukuruza smještene su na toplo...

kada ovakav ljepotan sije ima da rastesmile55
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2014 u 11:23
Hvala, još uvijek ga jako zanima sve što radim, pa tako i sijanje. Najsretniji je kad zalijeva, pa mu je kuma još u proljeće kupila malu kanticu zaljevačicu. Smile Bio je opći potop u mojim cvjetnjacima, uz svu onu kišu koja je proljetos i ljetos padala.  LOL
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2014 u 15:39
Cvijeće u vrtu ti odlično izgleda, ni ružmarinima još nije tako hladno. Ali plavi anđelak je van svake konkurencije. Heart

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2014 u 16:14
Divno zelenilo u tvojem vrtu, prekrasne su ti ukrasne travice...Patrik je presladak i drago mi je da voli cvijeće kao i mama!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2014 u 18:27
rajski vrtovi, draga moja, drago mi je da ti se sviđa moj vrt, odnosno ono malo ostalo od njega zahvaljujući nevremenima. Bit će bolje dogodine, zasad sam zadovoljna i s time, pogotovo travicama, a ružmarini i lavande kraljice su moje okućnce. Hvala ti na lijepim riječima za mog malog anđelka, kao i svaka mama, ponosim se njime. Dobro mi došla u ponovnu šetnju! smile77
temzi, u mom vrtu sad prevladavaju trave, nedirnute su ovom jeseni, maglama i kišama i to mi je jako drago jer bez njih to ne bi bilo to. A Patrik - da, sladak je, mazan, mudrica i raduje me da ga zanima sve što i mene, pa tako i cvijeće.  Iako, moram tu biti spremna i na cvjetne žrtve. Big smile Draga moja, navrati još koji put. Upravo sam ti spakirala paketi i ujutro šaljem. smile67

Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2014 u 18:47
Patrik je medić mali al te moram razočarati,sad ga interesuje sve što i tebe a kad stvarno bude mogao pomoću,sve drugo će ga interesovati samo ne ono što mama radi,hahhah....iz iskustva znam
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2014 u 18:55
U pravu si, znam i ja... tako i moje veće sinove i kći više baš i ne zanima cvijeće... dok su nekad s guštom sadili samnom. smile91 Drago mi je da si mi navratila. 
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 07:58
tako su i moji svatko svoje zito imali a sad samo moje...proslo...al bit ce puna kuca ljudi neka idu i vratit ce se nekad....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 14:09
Da, djeca odrastaju i bilo bi neljudski sputavati ih u sazrijevanju i ucjenjivati ljubavlju, kao i koriti ih zbog njihovih uvjerenja, ukusa ili njihovog izbora. Nekome se nešto sviđa, kao meni baviti se cvijećem i povrćem, no nije nužno da i oni to vole. Pomognu kako i kada stignu i to je važno, a ne da dijelimo iste hobije. To bi bilo kao da ja idem igrati nogomet svaki dan... smile125 smile96  Ne igram, a opet - gledam s njima sve važne utakmice u kojima igra naša repka. smile218Tako i oni, ne sade, no pomognu kada treba... 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 15:03
Hoyice u društvu asparagusa

Ljubičice - desert rose, hvala! Heart

božićna zvijezda 

Listići ljubičica su se uspješno zakorjenili - bebice su provirile Heart
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 15:10
Malo sa zimovanja...



I najmlađi cvjetak pridošlica - krumpirko - SlavujVk, puno hvala! Heart
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 15:17
Na zakorjenjivanju...
 pustile puno korjenčića - anđeoske trube koje mijenjaju boju - SlavujVk Heart

i kraljica noći na kojoj ne mogu prepoznati je li se ukorjenila,a ne želim je uznemiravati...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 15:20
Senecio na zimovanju jedini cvate, no cvijet je nekako "polucvijet", bez svih latica... izgubio je dosta listića, osušili se

kalanchoe tomentosa priprema pupoljke

sedum burrito je ojačao


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 15:37
ruselije premještene s tavana na toije u stan...
veća se priprema cvasti 


i manja koja je većim dijelom pocrnila pa sam je ošišala i sad čekam...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 15:41
Za kraj današnjih slika, jedna moja kreacija za negrijani hodnik,a prigodna adventskim danima
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 21:21
¸Lijepo je kod tebeBig smile uvijek se nešta radi i premeće..Clap a mali dečec je predobar, tako zainteresirano djeluje, srčeko malosmile112
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2014 u 22:48
Tvoje cvjetno carstvo se stalno povećava, sve ti ide od ruke.
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2014 u 07:10
tako i ja nemam mira uvjek nesto cackam....uzitak kad se nesto napravi je veliki....kad napreduje jos veci...bravo bugce...smile73
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 154>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.