Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 152>
Korisnik
Poruka
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 18:04
krasna heuchera
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 20:06
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

 
 



Koliko je realna boja ove begonije na slici?
Ovakvu još nisam vidjela......
Thumbs%20Up
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 20:46
I meni je prekrasna ova begonija!
Baš neobična boja!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 21:14
bila si u vrtu i odmah si se primila poslaClap nije lako urediti vrt u koji dolaziš samo povremeno
a lončanice su ti predivneThumbs%20UpHeart
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 21:28
Heucere su sigurno te koje plijene pažnju, ali vidim da nam je svima za oko zapela ona crvenolisna ljepotica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 06:10

Ako ti se ne sviđa oblik euonymusa koji ide u visinu slobodno ga odreži. Ostalim granama sam otkini vršak. Moje sam formirala u lopte i uvijek ih takvima održavam. A te "lopte" su izvana guste, guste, sada krcate mladica.

I još nešto bitno: zna se na njima pojaviti pokoja grana sa sasvim zelenim listovima. Ako ne želiš takav šareni grm te grane treba na vrijeme otkidati.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 07:51
Draga Sara meni je sve kod tebe lijepo,vidim da su ti forumašice(očerupale svu tvoju crvenu)a ishvalile da ja pošto sam nova,a najbliža Senju,moram to doći osobno vidjeti,Krasne biljkice imaš.ClapClapClapClapClapClapsmile120 Haucera-crvenolisna,posebna i prvi put mom oku viđena.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 11:02
drage curke, hvala vam svima na vašim lijepim riječima, svjetima i naravno posjetiSmile...
 
Nataly, tebe je zanimala boja crvene begonije, odnosno koliko je realna...vjeruj mi, na fotki izgleda potpuno isto kao u stvarnostiSmile...
 
 
hoya, draga moja, hvala na tvojim ljubaznim savjetimaSmile...
 
Belina, veseli me susret s tobom u mojem vrtu, vjerujem da nećemo biti same, koji puta navrate i hoya, primorka i  Jurica naša nestašna, ima nas nekoliko što smo dosta blizu pa ...
 
gospina trava, u našoj staroj kući je jako hladno, samo preko vikenda financijski nam se ne isplati ići u ovoj kriznoj situaciji, to su dva glavna razloga zbog kojih ćemo na vrt pričekati još tri tjednaSmile...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 11:07
napokon je procvala moja ciklama, jer sam ju, zahvaljujući vašim savjetima iz dnevne sobe preselila na hladno stubišt, a sada na svježi balkonski zrak:
 
 
mlade sukulentiće sam iznijela van na privikavanje:
 
 
 
 
 
 
pozdravlja vas sve mala campanulica:
 
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 11:10
tu sam ,obilazim tvoje biljno carstvo i vidim da sve divno napreduje
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 17:28
Ciklama ti lijepo procvala,sukulentići se sunčaju,a ja pozdravljam malu campanulicuTongue
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 20:59
kako lijepa ciklama, za njom ne zaostaju ni sukulenti, tako mi lijepo djeluju zdravo i jedro! (moji prema tvojima izgledaju izmoždeno od zime jer su bili vani)
kampanula je predivna!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 21:41
Sukulenti i ciklama Thumbs%20Up
Na vrh
mimi46 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: moslavina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 23:52
..campanulicu sam vidjela kod nas u kauflandu...je li to jednogodišnji cvijet i mora li biti u kući?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 06:49
Sukulenti su ti zdravi i lijepi, a campanula prekrasna plavuša
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 08:46
evo i mene malo k tebi, sve ti je baš lepo!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 11:03
Predivno ti sve izgleda...sukulenti, campanula...predivno..
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2011 u 21:13
campanulica:...je prekrasna kako bi nju voljela imati ali nikad kod nas nije ni došla na sajam cviječa...zavidim ti na njoj
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 08:50
Campanula je prava slatkica,a i sukulenticeThumbs%20UpVolim viditi tu crvenu boju na njimasmile71
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 18:48
Vidim da se svima svidjela campanula... da odgovorim mimi46, to je sobna campanula, no ja je držim vani na balkonu, a po zimi je na stubištu, a traje mi tak dugo dok ju ne uništim presađivanjem ili zalijevanjem, no onda opet kupim novu, hehehe...

Gio, mali kaktus, antonija, magnolija, mimi46, OTOK, Medvjed34, stefkaja, niho, Mira021, hvala vam svima što navraćate na temuSmile.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.