Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 78>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 09:03

Sara,  jest  to  je  santolin Hoya  ( moje  biljke  imaju  imena  prema  vlasniku  maticne  biljke  LOL )  a  lala  je  mini  sa  satiranim  listovima,  prva  za  sad...

...tocno  si  rekla,  sa  tri  strane  je  divljina  a  bome  i    u  mom  djardinu  je  jos  uvijek  prilicno  divlje.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 09:05
svakoga blaga božijega u tvome vrtu!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 09:09
...vanjska  "zivica"  od  samoniklog  grmlja,  drasticno  podrezana,  cekamo  da  proljece  ucini  svoje...
 
 
 
....drvenasti  vrijes, desno, upravo cvjeta,  lemprika,  Viburnum  tinus,  lijevo,   cvjeta  od  sijecnja..... 
 
 
 
 
....Trislja, Pistacia lentiscus..... 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 09:14
....pozzz  Antonija,  ah,  sve  je  to  jos  velika  zbrka....
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 10:58
iznikle su mi 3 sikavice, ( ja se nadam još kojoj ) jedna će biti tvoja, mislim da je idealna za tvoj otok!
imam još svašta posijanog i sve niče fino tako da će biti još svašta!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 11:36
 High%20Five ....super,  znas  da  sam    nedje  u  mislima  imala  i  nju  u   planu    za  otok...sto  god  ti  bude  viska  primam  rado...
 
 
....sijem  i  ja  pomalo  pa  cemo  se  razmijenit....k'o  djeca  sa  slicicama  nogometasa....LOL
 
 
...je  li  tvoj  sin  skupljo  slicice?
...u  mene  puta  3....jos  uvijek  ih  nalazim  po  stanu  i  unistavam....neunistive...k'o  korov....





Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 09:01
...radi  se.......  gradjevinski poslovi,  proljetno  sijanje,  proljetno  premjestanje  grmova  (  uh,  sto  ne  volim  premjestati  biljke!)....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 09:05
....radim  nekakvu malu  medju  oko  cvjetnjaka....
 
 
 
 ....mamilaria  doselila  u  kamenjar...
 
 
 ....sprema  cvijet...
 
 
 
 ....novi  stanovnik...
 
 
 
 
 
 
....mini  lalice  u  lijepoj  zutoj  boji... 
 
 
 ....mini-mini   lala....
 
 
 ....zumbul  koji  je  ljubicast  ali  ga  kamera  hvata  kao  plavog...
 
 
....mini narcisi....
 
 
....novoposadjeni    grm   -   dojcija.....   
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 09:15
.....posijala   -   blitvu,  rikulu,  radic,  zabola crveni  luk...
 
....ubrala  salate  za  objed....i  ona  je  MINI....
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 09:19
...
 
.....lemprika  neumorno  cvjeta....
 
 
 
 
....slatki  mali  sukulent  na  jednoj  medji,  samonikli....
 
 
 
 
...neobicna  biljcica...
 
 
 
 
 
...okolo,  svudje  cvjeta  mljecika....
 
 
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2011 u 09:20
....idemo  doma!!!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 10:55
Lijepa reportaža, Manči! I ja putovala s tobom. Koliko minuta ploviš-voziš Smile do otoka? Posebno su mi lepeki mini tulipani i salatice.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 21:02
 Window....pozzz Anaida.....
...brodom  se  vozi  pola  sata  a  malom  barkom  oko  45  min....gliserom  se   dodje  za  10  min  ali  ga  mi  nemamo  nego  sporu  barcicu  za  ribanje....brod  je  najbolji  jer  vozi  po  svakom  vremenu  osim  kad  je  tesko   jugo....   





Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 08:55
Manči i ja bila s tobom na otoku i baš mi je bilo lijepo. Smile
 
Ti već bereš salatu, a mi tek posijali...
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 09:00
A kako ti je lijepoooo!!!smile219
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 09:08
 Good%20Morning Proljece  i  Mikica!!!!
 
 
 
...Proljece,  to  je  zimska  salata  i  jako  mala,  jos  nam  ne  uspijeva  uzgojiti  normalno  velicinu....posadili  smo  novu  turu (  kupimo  gotovi  rasad )  pa  cemo  vidit  ....
 
 
....Mikica,  drago  mi  je  da  ti  se  svidja....kod  mene  je  sve  divlje  i  u  gradjenju... 





Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 15:42
Manči evo da napokon i ja ostavim pisanog traga ove kod tebe. Nemam drugo reći a da već moje prethodnice nisu rekle. Kratko i jasno i s divljenjem sve mi je super  Thumbs%20Up
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 17:11
 Valentine%20butterfly%20kiss .....Vanja,  dobrodosla...jako  mi  je  drago  vidjeti  te  u mom  vrtu!!!!!





Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 17:52
Znam, znam Manči hvala.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2011 u 11:13
evo i ja svratila da vidim sta radis ,
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7071727374 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,296 sekundi.