Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2015 u 18:11
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:


Šetam i uživam. Stolisnici su prekrasni, posebno žuti. Molim te što je ovo ?
A gdje nam je Snupić ?


streptokarpela to sam naucila on nase none ona ima isti...a snipic samo gleda gdje ce kopati..lovi voluharice al naucio da nedira cvijece...zanimlji je samo pored cvijeca kopa ili izvan mjesta gdje je zasadjeno....jucer je imao operaciju sa repom pa mi je pokidao jedan kaktus...al to su cari naseg snupa i poneke zrtve...dugo ga nisam uslikala budem jedan dan uhvatila ga kako njuska po cvijecu....smile109
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2015 u 18:24
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Krasno je, vrt se lijepo napredovao, divno je vidjeti kako se naočigled popunjava smile64
je sve samo raste i siri se...vidite vi najbolje ja svaki dan gledam pa ne vidim dok ne usporedim...smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2015 u 08:42
Draga moja Josipa došlo je do nesporazuma Confused ovaj tvoj plavi ljepotan je clerodendrum ugandese ili leptrić a ne streptokarpela ,što se tiće tvog cvijeća nema riječi koliko ga imaš, koliko je krasno, uživaj u njemu zaslužila si smile169
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2015 u 16:44
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Draga moja Josipa došlo je do nesporazuma Confused ovaj tvoj plavi ljepotan je clerodendrum ugandese ili leptrić a ne streptokarpela ,što se tiće tvog cvijeća nema riječi koliko ga imaš, koliko je krasno, uživaj u njemu zaslužila si smile169
kako su slicni ajme ja skoro nevidim razliku....a jesam brza pobrkati aj aj....smile90
uzivam nono svaki dan bas me uvijek nesto obraduje...ako nista mali leptirici i bumbari koji zuje amo tamo....Heart
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2015 u 21:11
smile89 divno
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2015 u 11:37
fiki evo malo uzivancije za sve nas...







divno je biti nekome nesto....
Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2015 u 16:51
Predivno sve, osobito mi se svidja ostic. Imala sam istu boju ali mi se nije odrzao, prehladno bilo preko zime...tog svog lovca na voluharice bi mogla malo i meni posuditi
zatvori usta, otvori oci
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2015 u 20:49
Joj mikice moja gdje stigne kopa brzo bi ti sve radkopao ali mudar je uvijek u zemlju i pored cvijeca...nepamtim kad je neki cvijet ostetio ali zato pukne papuca ili japanka ako nema kosti... zubi ga svrbe...bit ce nesto sjemena ostica nadam se...    
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2015 u 10:06
evo koja slicica iz naseg dvorista da vidite da vas nisam zaboravila....zadnjih dana nisam bas ok ali borim se....nema odustajanja....

ova ljepotica je prezimila zimu u vrtu,zaklonjena mojim kamenjem...


hibi pusta pup....


a tu je i orahovaca




kako je lijep










divno je biti nekome nesto....
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2015 u 12:13
Sve se lijepo razraslo
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2015 u 14:26
Bačvica za pet, lijepa kombinacija
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2015 u 18:00
Prekrasno Josipa, vatromet boja! Stvorila si predivno cvjetno carstvo, tolika raznolikost cvijeća, i sve je bujno i zdravo! Biljkice ti lijepo vraćaju za tvoju ljubav i trud koji si uložila u njih.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2015 u 19:21
smile57
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2015 u 22:20
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

Sve se lijepo razraslo
je ima sad svega...motika ceka...hahaha
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2015 u 22:23
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Bačvica za pet, lijepa kombinacija
je bas jelijepa niso...u hladovini je stalno a to im izgleda pase...ispod ima jos nesto ali je kopriva sve prekrila....predivne su...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2015 u 22:26
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Prekrasno Josipa, vatromet boja! Stvorila si predivno cvjetno carstvo, tolika raznolikost cvijeća, i sve je bujno i zdravo! Biljkice ti lijepo vraćaju za tvoju ljubav i trud koji si uložila u njih.
predivno je...ima jos dosta mjesta posvuda ali neka se siri...uzivam i zalim za onima koji su ocvali...najradije bih da mi cijelu godinu sve tako cvijeta ali sve u svoje vrijeme...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2015 u 22:27
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2015 u 06:29
Krasni ostići i ljiljani pored njih. Snup izgleda ne uživa baš u ovim toplim danima. Moj isto jadničak, ne zna gdje bi legao. Najbolje voli u kuhinju na pločice se izvaliti, tu mu je najhladnije.
Velika pusa tebi i Snupiću, držite se ! HeartHeartHeart
smile79
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2015 u 10:07
I ja vam šaljem tople pozdrave, sve ti je lako lijepo i super se je popunilo, biljke ti uživaju. Kod mene je već sva trava spaljena a biljke jedva dišu na škrge... ko i mi ;). Treba to izdržat smile46
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2015 u 10:15
Korjenko kod nas isto..trava spaljena a cvijece zalijemo pa se drzi.

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.