Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 74>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 10:08
Anaida, Anastazija, Hug.
O, Ivna, a otkud si ti izronila???
Je, astrantia je. Imam i bijelu i purpurnu, al bijela neda cvijeta ove godine. Nešto se naljutila na mene.
Zato se i lupinus i tritoma i hemerocalisi splašili prijetnji s izgonom, i eno ih cvatu i pupaju. LOL
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:08

Vidim da su pretnje izgonom dale rezultataTongue

Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:19
lijepo, uredno, tamo su mi slatke campanule smile92
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 15:51
Originalno poslano od člana bigmamma bigmamma napisao:






smile227Šta je to???? baš je zgodno raskuštrano
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 15:56
sve tako uredno i lijepo, uživam šetajuci tvojim vrtom
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 15:56
Znači tak, zaprijetiš izgonom i onda cvateErmm. Idem odmah mojoj tritomi priprijetit... lani napupala i imala neki degenerični cvijet, a ove godine nije ni degeneričniCry.
Astrantia ima krasan cvijet... a di je glomerata u cvatu? Nisi ju poslikalaConfused.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 16:30
bas mi je slatka nigela,gledam u svim vrtovima vec procvala a moja tek raste,ja je sijala ovog proljeća....dvoriste ti je bas lijepo,tako uredno i sve na svom mjestu..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 16:44
Ajme, koliko gostiju!
A ja provela vikend kod svekrve u čistom ljenčarenju. Ona mi kuhala, prala, ja samo ležala. Dobro, jučer cijeli dan sam joj kamenjar plijevila i prorjeđivala, al to se ne računa. Wink
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 16:45
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Vidim da su pretnje izgonom dale rezultataTongue



Je, to me Konte naučila. LOL
I pali, očito!
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 16:47
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

lijepo, uredno, tamo su mi slatke campanule smile92


Moon, hvala ti.
I meni su preslatke campanule. Imam ih 4 vrste, s tim da persicifolia od BB-e još ne cvate. Možda će kasnije, a možda tek druge godine.
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 16:48
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Znači tak, zaprijetiš izgonom i onda cvateErmm. Idem odmah mojoj tritomi priprijetit... lani napupala i imala neki degenerični cvijet, a ove godine nije ni degeneričniCry.
Astrantia ima krasan cvijet... a di je glomerata u cvatu? Nisi ju poslikalaConfused.


Katek, ono narančasto raskuštrano je neven.
A glomeratu sam slikala, kaj nisam?
Ako nisam, idem odmah van ispravit grešku. I, da, ima i podmladak, tako da slobodno računaš na njega. Wink
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 16:51
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

bas mi je slatka nigela,gledam u svim vrtovima vec procvala a moja tek raste,ja je sijala ovog proljeća....dvoriste ti je bas lijepo,tako uredno i sve na svom mjestu..


Ja nigellu nisam nikad sijala.
Pretprošle godine,  kad sam se upustila u avanturu zvanu "uređenje vrta i okućnice", presadila sam od svekrve izrasle biljčice, koje su se vremenom same rasijale i sad ih stalno čupam i prorijeđujem, jer bih je rado zadržala u nekim okvirima koje sam zamislila. Al lako što bi ja. Ona bi drugačije, pa se već nekako "doselila" na sve dijelove dvorišta. LOL
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 20:14
ha daj bože da se i meni tako rasiju po svuda, i to onda očekujem jer je moja spala u vrt od tebe. Nadam se da si ju zacoprala da i meni tako raste.
belica,zagreb
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 23:58
Samo da mahnem sve ti je krasno!
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 10:53

Evo mene tebi bigić, uživam u tvojim panoramskim, a ne moram ti ni reći koliko bih uživala sjesti s tobom pored onog kamina

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 16:05
Ljubica, ne bum ti treći put pisala pp, jer bi moglo biti smile228
zemi metlu i pometi sandučić...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 17:24
prekrasne slike predivnog dvorištaClap mogu ti reći da si postala pravi majstor, da ne velim umjetnikThumbs%20Up
P.S. nemoj ići u moj vrt dok ti muž gledaWink
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 19:57
Belica, Vijolica, Misty, Maruška, hvala na pohvalama , evo sva sam Embarrassed.
Nekako sam mislila da je gužva i strka iza mene, al sam se prevarila. Još uvijek traje. Confused
Neka, neka, proći će i to. Jedva čekam početak srpnja da sprašim sa svojima kod šogorice u Gorski kotar, pa da se pošteno odmorim.
U međuvremenu, udostojih se danas prošetat svojim dvorištem, koje me,   iako nema baš previše pažnje u zadnje vrijeme, svejedno usrećuje svojom ljepotom i nagrađuje moj trud i rad.
Nadam se da ćete uživat kao što sam i ja.

Za početak, jedan mah-mah od moje najstarije talibanke koja je nedavno otkrila svoju ljubav prema konjima.



Nepoznata, tj. zaboravih joj ime



Pa geumčić, koji škrtari s cvijetom već treću godinu. Njemu sam zaboravila priprijetit




La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 20:02
Alchemilla u punom cvatu



Bromina campanula i svekrvin povratić baš su se lijepo sprijateljili



Pa travica iz BB radionice



I ona cvate


La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 20:05


Hortenzija paniculata pupa, mada sam mislila da neće ove godine. E, sad, pročitala sam negdje, a da se ubijem ne mogu se sjetit gdje, da je naš Dado 84 napisao da se trgaju pupovi da biljka ne troši snagu na cvat, već bolje na korijen. Sad ni ja ne znam što mi je činiti...




La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.