Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 109>
Korisnik
Poruka
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 16:40
Hvala natasa, sad sam pogledala tvoje radove, zdjelica sa glinamolom mi je bas zbog pukotina posebna, a kalez i pisanice su ti art work, bravo Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 18:01
Za ovakvu umjetnicu teško je naći pravi riječi pohvala.
U svakom slučaju remek djelo.Clap
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 20:32
Hots%20for%20youHots%20for%20youHots%20for%20you ...teško je protumačiti kaj osjećam dok gledam tvoje pisanice, i sama obožavam raditi s jajima, a ove su mi prelijepe, nježne, otmjene, fantastične... o kutiji i da ne pričam, savršeno si ju sredila s dodatkom das mase i satena....prelijepi radovi majstorice
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 09:31
vrč... joj, vrč... tako je lijepo sa njime krenulo, a onda se skoro neslavno završilo...
kolegica je poželjela dečku uz parfem pokloniti i neki maleni znak pažnje koji bi trajno ostao (naravno,povodom valentinova)... kako on voli vino, dosjetismo se jedna i druga vrča za vino, a onda je ona još poželjela to malo zasladiti pa da stavim njihova imena gore... našle smo kompromis oko toga da se nađu samo početna slova njihovih imena, da ne bude onako... meni se činilo too much sa svime time...
i lijepo sam vam ja krenula u akciju, zamahala se ja blending gelom,prije toga potapkala frostijem, sve sredila, osjenčala...prosušilo se sve to jedan dan, sinoć krenula ja to premazati tekućim decoupage lakom, ono, neda mi se zaštićivati sad frosty, pa ja lagano kistom... ali....  :affraid:  kuda ja kistom, boja i blending za mnom i zamojim kistom.. obustavljaj radove pod hitno,,,, briši koliko možeš, skidaj dijelove...doslovce se stvarala gelirana masa...kao da pravim želatinu za jogurt tortu...  :a010:  međutim...nije mi bilo nimalo do torte i veselja već više da sve bacim u vr......
no, ajde, skuliram se, priberem, poovno popravim sjenčanje... i doslovce puknem ko kokica, uzmem vrč, akrilni lak u spreju i udri...bez zaštite frostya i bez ičega (dobro bila je gumena rukavica na ruci, da se malo zaštitim) uglavnom...evo, ispalo je kako je ispalo... opet moj frosti neslavno prošao... (kao i na zadnjem vrču)... onda iz neznanja, danas iz živčanoće...






Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 12:40
o draga nato pa vrč je predivan i ja bih voljela jedan takavsmile71
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 16:23
Sva tvoja muka se ne vidi, na kraju vrč ispao jako lijepo, slova krasna a pretpostavljam i prijateljica zadovoljna... Sve mrzimo kad nam krene nizbrdo, i obično ne staje na jednom... ali evo u konačnici opet lijep rad!!!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 19:36
Kako bi tek izgledalo da je ispalo kako si ti zamišljala kad ovako izgleda predobro!Thumbs%20Up
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 22:36
vjerujem da te naživcirao,ali meni izgleda predobrosmile141
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 02:12
nato kutija me oduševila! smile211
za vrč virujem da si se dobro iznervirala ali vidim da je ispao lijep. virujem da je prijateljica zadovoljna Smile
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 12:25
Prava si umjetnica, svaka cast, skrinjica ti je tako slatka, romanticna, ClapClapClap
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 16:42
vjetar u leđa i eto, još jedno ogledalo...šogorica ide na rođendan kod kumčeta, pa ispade ogledalo...
vile su decoupage papir, leptiri print, slova i vitice ispisane rukom...
jenčanje blendin gelom.... i neizostavno sam morala dodati vrpcu oko ogledala... ne bih ja bila ja....  :oops:





Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 17:30
U tvome stilu!Lijepo,prenježno,u svaki rad unosiš dušu!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 17:50
Vrč je fantastičan...
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 18:44

Ogledalo je odlično, ali vrč....... fenomenalan!

ANĐELKA
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 19:53
tvoja ogledala su meni posebna priča pa tako i ovaj zadnji,a vrč mi je smile227
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 20:26
unatoč svim tvojim "mukama po vrču" to se na kraju uopće na vidi.......vrč izgleda dlično,uredno i zbog inicijala jako osobnoSmile...........a ogledaloThumbs%20Up......e tu već mogu reći da mi je prelijepo.........divim se svima koji su u stanju iscrtati takva vitice.......nisam sigurna jer mi malo vuče na roza,ali ako je ogledalo narančasto to mu je od mene još dodatna ocjena više smile71
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 20:37
ogledalo je predivno smile71
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 21:02
Još jedno u seriji krasnih ogledala, izgleda skroz vilinski...
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 23:58
Ona tvoja mozaik kutija mi je tako dooobra, predobra-mozaik od das mase, das masa i ja se nismo (još) sprijateljile:), al zato ti radiš s njom krasne stvari.Kutija ima neku jednostavnost (iako ne izgleda nimalo jednostavne izvedbe) zbog odlično ukomponiranih motiva-nema pretjerivanja, svega taman koliko treba! A Dora će definitivno biti oduševljena ogledalom!
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 09:32
radovi su savršeni..stvarno nemam rijeći,,ali imam jedno pitanje_ na onom vrču me zanima onaj prijelaz boja pri vrhu ruba,,ono tamnije od ostalog dijela...kako to dobiti i kojim bojama...hvalaaa
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.