Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 79>
Korisnik
Poruka
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 18:59
hvala vam curice , a sad da se pohvalim još jednim "djelom" koje je nastajalo o hoho vremena. Napokon sam kupila kolica za plac (a mislila sam da mi nikad neće trebati). Malo zahtjevna boja podloge a s obzirom na to za što će služiti pa se sve to nije meni baš ni dopalo ali... sve u svemu - tak je kak je. Za plac baš i ne ide taj motiv ali zato ide uz boju kolica.

evo moga manekena










Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 19:27
ooo pa ti se ne šališ super si ih uredila, a tek kolica!ideš Miki biti ćeš glavna na placu
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 23:16

Draga Gogs - poklon sestri je genijalan! Ideja i izvedba super, jako mi je če-če.....mogu misliti kako će seka biti sretna (a tko ne bi!!!)

Ben10 je genijalan - što si ono stavljala, 3d ljepilo ili....???
A kolica - već vidjela, ali malu sliku, genijalna su ti, a ona šablona sa strane....ma bravo majstorice....Wink
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 00:04
Dugo je tribalo kolicima da se rode ali su zbilja
prva liga
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 11:18
super, na placu ćeš biti glavna
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 18:25

ak nekaj ne volim raditi u životu
to je - ići na plac...
u zadnjih deset godina mogu nabrojati odlaske
na prste jedne ruke...  Embarrassed

al... s ovakvim manekenom od torbe na kotačima
bih i to vrlo rado napravila... 

a šablona mi je posebno posebna...    Clap

Smile





učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 21:39

Torba je definitivno originalna. Bit ćeš glavna faca s placa.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 18:23
Napokon se nešto pojavilo od obavijesti.
Torba mi je super
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 21:15
Curke, hvala vam na pohvalama za moga manekena. "Faca" s placa javlja da je bilo upita gdje je torba kupljena, a haaaa. Znači da je dobra. Cure navalite na svoje torbe (ako ih imate - a ako nemate onda brzo u kupovinu i dotjerivanje).
Klara - meni je ipak draže otići na plac nego kupovati po centrima (osim kad je vani sve smrznuto i oko nule). Plac mi nije predaleko a imam i besplatan pokaz pa da ga iskoristim.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 22:02
Torba je mrak.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 18:56
dobra ideja,sigurna sam da ce je na ulici zagledatismile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 19:45






A KAD PADNE MRAK.....











Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2012 u 19:53
Nisam znala da si prešla u supermene.Ali supermen je savršen.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 00:22
Svijetleći supermen je genijalan!Thumbs%20Up
 
A Ivan i njegova pločica su baš moje boje - super!
Posebno me veseli što si se ponovno aktiviralaHeart
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2012 u 10:05
Ti si postala majstorica za pločice za dečke, bravoClap
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2012 u 22:47
Ovo sa svjetlećom mrežom si se izvrsno dosjetila.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 13:56
Baš mi je drago da vam se sviđa ova svijetleća mreža. Dosta dječjih poklona je rađeno s floroscentom (neki detalji, slova, ružice..) ali nikad nisam uspjela poslikati da se to vidi kao ovdje. I baš sam zadovoljna sa fotkom. A sad da predstavim nešto što još nije gotovo ali danas ili sutra vidjet ćete finiš.













Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 13:59





Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 14:08
Super je tegla,imam istu,samo moja nije oslikana.Jako lijepo .
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 14:18
Maris, ajde u oslikavanje ! Ovu teglu sam kupovala već 3-4 godine i uvijek mi je bila preskupa pa su moji začini po raznoraznim teglicama, ali ovo je za "šminku". Ove godine u Pevecu koštaju 99,00 kn a u Baumaxu 148,00 što je zapravo i bila cijena svih ovih godina u svim takvim centrima. Napokon je imam i jako sam sretna. Iza ručka je idem završiti tj, staviti zemljicu i začine
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 79>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.