Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 260>
Korisnik
Poruka
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 13:29
Plumbago ti je divan,tak se plavi ko nebo.
A o englenskim pelargonijama,ružama i svim onim "košarkašima" da i ne govorim .
Jedva čekam da ih slikaš na proljeće u svom vrteku.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 13:34
kaj mi radiš sa tim ružama? smile42smile39
kad ćeš ih orezivati? Wink china girl i blue moon su fenomenalne



Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 14:14
dobar izbor lukovica
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 14:33
Baš izazivaš s tim lukovicama, a rekla sam da ove godine neću kupiti ni jednu ......
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 14:36
Željka23, Smrckić, Bakić, Lantana, Štefica, Kontesa, Gio....fala vam sto ste navratile....bile ste mi dragi gosti....kao i uvijek! smile79
Kontesaa, da si bar jučer rekla za reznice od Blue Moon i China Girl....već bi ti danas mogle bit poslane...ali sad ih trenutno više nema....bit će dok ocvatu ovi cvjetovi koji trenutno cvatu pa me kroz nekih petnaestak dana slobodno podsjeti! Wink
 
Jagoda, Rose, Duda-Lave, Rosa2, Proljeće, Anaida.....ono kaj vam je bilo interesantno kod mene...danas vam je poslano poštom! smile166
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 14:38
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Baš izazivaš s tim lukovicama, a rekla sam da ove godine neću kupiti ni jednu ......
 
LOLLOLLOL...pa kaj mogu...moram izazivat kad mi treba nekaj kaj bu cvalo rano u proljeće.....WinkTongue
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 15:29
ooki doki Wink
a lukovice neću ni gledati...bit ću karakter i neću kupovati niti jednu više! bit ću karakter...bit ću....smile103
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 15:52
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Baš izazivaš s tim lukovicama, a rekla sam da ove godine neću kupiti ni jednu ......

 

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />...pa kaj mogu...moram izazivat kad mi treba nekaj kaj bu cvalo rano u proljeće.....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley17.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Tongue" />



a jel imaš nekaj kaj ti bude cvalo zimi?????????
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 17:09
Nemam Hanić smile157....a kaj ti možda imaš? smile181
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 17:30
Flavia kakvog divnog cvijeća se kod tebe nagledala, ajme meni, vidim ja da kod tebe imam puno toga za naučiti. Zaljubila sam se u tvoj clerodendron trichotomum, i crvenu bugicu. Još sam u transu smile190
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 18:11
za sad imam mlade kukurjeke od zimskih,nekih tri vrste ali samo po jedan korijen.JOš namjeravam nabaviti hamamelis i još neke grmove koji cvatu zimi ili jako rano.Mada mi je kukurjek poseban kad izviri ipod snjega..... već mi je onda lakše jer zima ide kraju
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 18:15
što se tu dijeli sve u 16? ne sam da njoj "skaće" već i "skaće" od nje k drugima
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 21:45
Gdje si nabavila lukovice? Onaj ukrasni luk je famozan...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 21:46
Dugo nisam"kod tebe"bila i sad su mi oči ispale kad sam u komadu sve to pregledala.
Nemam komentara,samo smile90
U vezi krumpirka,nek ti ga nebude žao rezati,praviti stablašicu od njega.On jako brzo raste a grančice koje porežeš samo pikni u zemlju.Lako se ukorjeni.
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:44
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Dugo nisam"kod tebe"bila i sad su mi oči ispale kad sam u komadu sve to pregledala.
Nemam komentara,samo smile90
U vezi krumpirka,nek ti ga nebude žao rezati,praviti stablašicu od njega.On jako brzo raste a grančice koje porežeš samo pikni u zemlju.Lako se ukorjeni.
 
 
Shasha....baš sam maloprije bila na tvojoj temi....kak su tek meni oči ispale  smile181kad sam vidla tvoj famozni delphinium! Skoro su mi leće poiskakale LOLLOLLOL! Tješi me da bu moj...koji je još doduše u vrećici original pakiranog sjemena...isto tak izgledal jednog dana!
 
Hvala na savjetu za krumpirka Clap....isti savjet sam dobila i od naše Hane i "strogo" ga se pridržavam! smile187
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:47
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Gdje si nabavila lukovice? Onaj ukrasni luk je famozan...
 
 
Dada, pozdrav tebi Big%20smile.....a lukec je kupljen u Bauhausu....bilo je nekih 5-6 vrsta raznog ukrasnog luka....aliuma....i meni se jako sviđa...a do sad nisam to imala, pa ćemo vidjet kak će se "pokazat" tu kod mene....Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:48
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

što se tu dijeli sve u 16? ne sam da njoj "skaće" već i "skaće" od nje k drugima
 
Tija draga...nije baš Caritas...kak se tebi učinilo....ali kad nečega ima za "recnut", a nekome treba....kak nebum poslala....Big%20smile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:50
samo ti šalji i uveseljavaj ljudače okolo
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:52
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

za sad imam mlade kukurjeke od zimskih,nekih tri vrste ali samo po jedan korijen.JOš namjeravam nabaviti hamamelis i još neke grmove koji cvatu zimi ili jako rano.Mada mi je kukurjek poseban kad izviri ipod snjega..... već mi je onda lakše jer zima ide kraju
 
...mislim da bumo za sad gledali tvoje kak cvatu po snijegu! .....mislim...to ne znači da uskoro neću "zinut" na kukurjek jer će mi odjednom biti "neophodno potreban" smile197
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 22:56
Originalno poslano od člana Zrinka Zrinka napisao:

Flavia kakvog divnog cvijeća se kod tebe nagledala, ajme meni, vidim ja da kod tebe imam puno toga za naučiti. Zaljubila sam se u tvoj clerodendron trichotomum, i crvenu bugicu. Još sam u transu smile190
 
Zrinka Big%20smile....hvala ti na posjeti i pohvalama Wink....a za naučiti....pa svi mi učimo jedni od drugih....znaš kako se ono kaže....svi ljudi sve znaju!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.