Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 111>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 06:29
Imala sam što "gaziti" da pohvatam zaostatke.
Vrt se pretvorio u pravu cvijetnu oazu! Stvarno si ga obogatila s puno cvijeća.Mali kaktus kaže: učim imena.A ja kažem: jedva da većinu mogu i pročitati!Big%20smile
Lora vrt je prva liga!ClapClapClap
Zbunila me jedino travica. To nije "engleska" ili livadska, kojilo vidim neka specijalna je? 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 07:29
Lora vrt ti je predivan!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 08:48
Helianthus crveni, a sve ostalo kad sam vidjela ostala sam paf
neke biljke nikad u životu nisam vidjela u nekom vrtu a kamoli ću znati kako se zovu
svaka čast gospođo primorka
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 09:58
Lora, kakva DIVNA slika ova s agaphantusima, klupicom, pergolom!!! Za naslovnicu časopisa o vrtu! Inače, kao i uvijek, naučila sam neke nazive, uživala u svakoj sličici i sve to zahvaljujući tebi i tvojem vrtiću!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 10:02
Prekrasno Lora!
 
Super mi je što svaki put naučim neki novi naziv od tebe gledajući tvoje fotografije i prelijepe biljke na njima.
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 10:26
Krasne slike Lora.
Mislila sam da moja susjeda ima najviše agapanthuse, ali sada vidim da su i tvoji toliki.
Baš sam uživala, a usput i otkrila ime svog crvenog cvjetića.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 11:57

Onaj sedum na prošloj stranici je od Šmrcko, imam ga i ja a znam kad nam ga je djelila...... ovaj suncokret je pravi div a za to uslikat trebaju prave vratolomije Wink.

Ovo su sigurno najljepši agapantusi na forumu a smješteni su da bolje ne može Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 17:07
Predivne slike, pravi rajski parkićsmile99
Da sedumčić je mojWink.

I hoćuuuuu sjeme žute lantaneee, sačuvaj mi gasmile107
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 19:35
Na prijašnjem postu hvalila si fotić.....ne znam da li je samo u njemu riječ ali ovo izgleda fantastično!
Htjela sam ponoviti sliku sa agapanthusima ali pošto je to učinila misty-da neću!
Svaki kutak za sebe i svaki cvijetak je poseban!
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 21:00
lora tvoj vrt je prekrasan ali agaphantus je za 10, pa još ova klupica ispred ,pravi užitak smile141smile99
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 22:36
Tu se uopće nema što pričati - iza sedam mora i sedam gora - najljepši su Lorini agapantusi.smile227
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 22:57
smile199               smile92
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 23:17
Puno vrsta cvijeća imaš, a dichondra silver kombinirana s drugim biljkama mi se jako sviđa.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 23:30
Drage moje cure, puno vam hvala na redovnim posjetama i predivnim riječima pohvale.smile79 No nije sve baš tako sjajno ima i onoga što vam ne pokažemWink
 
A sad idem redom jeer ću se inače izgubiti
 
Mira 021 Suncokreti su od Silvek, kao i neki drugi njezini cvijetići. Osim toga ima tu puno biljaka  od naših dragih forumašica....
 
Misty  samo ti odmori na klupici, ostavit ću kavicu pa se okrijepi
 
Bako trava je dichondra slično nešto maloj djetelini i ne mora se kositi, osnovni razlog zašto je zamijenila staru.Ostavila sam stolice da odmoriš,
 
Medvjed, Mari ima i ružnih kutaka, samo to ne stavljamWinkBig%20smile
 
Anaida,Primorka a ja bi voljela nazive znati i na htvatskom, ali to mi nikako ne ide..
A ćasopis, za to bi se trebalo puno više pomučiti
 
Otok, agapanthusi su došli pred puno godina s Lošinja.Bila su to dva mala gomoljčića koja su odmah otišla na mjesto gdje su i sada. Prvih godina smo ih zaštićivali, a poslije pustili da se snalaze sami. Jedino ove godine smo pomislili da smo ih izgubili, ali srećom nismo. Jako bi nam bilo žao i zato što su došli od drage osobe koje više nema.
.
Korijenko mjesto su dobili odmah tamo, jer sam znala da će se širiti.Zbog njih sam čak žrtvovala jednu paeoniu i gauru lindheimeri bijelu
 
Šmrčkice u mom vrtu ima svašta tvoga, pa imaš naravno prvenstvo izbora svega što poželiš 
 
Bergi ipsak je fotić glavni i vrtlarica koja ne prolazi tamo gdje nije za proći
Dovoljno da ti kažem da već šalabasam po Dekori, da dogodine, ako budem zdrava ponovo nešto preokrenem/ Na stranu to da uz prekide se vrt mijenja sigurno nekih desetak godina Jedino što mi je žao da imam već toliko godina, slabo snage i boleština
 
Fanny, Triša,,moram priznati da smo i ja i B.. posebno ponosni na njih.Često prolaznici zastaju i ako smo vani pitaju kakav je to cvijet
 
Riječanke, javite, kad sam slosbodna slobodno dodjite vidjeti Agapanthuse i mjesriti se s njima. Kave, soka i sladoleda uvijek mima.
 
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 15:29
No, sad sam i ja morala sjesti na tvoju klupu, ismile93.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2010 u 17:29

Lora, tu sam, moram te uvijek obići iako nisam uvijek glasna Wink

Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 00:49
smile113 pozdravček!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 08:48
Bravo za travu. Da smo znali... ovako mi krenuli na "englesku", koja se pretvorila u livadsku.... i nemam ništa protiv, ima tratinčica, ljubica... jedino zahtjeva redovito košenje!Confused
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2010 u 11:10
prava cvjetna bajka!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 17:36
Sve ti je za 5-cu draga Lora,ali agapantusi su ocaravajuci
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6869707172 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.