Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Beličin novi kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Beličin novi kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2014 u 23:13
Bome se to lijepo popunjava, sve ti je tak veselo.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 06:36
Kamenjar- smile96 vremena se možda mijenjaju, i lokacije... ali kod mene se ništa ne mijenja... ma kome još gaće trebaju ?  I dok sam imala hrpetine svega, uvijek mi je trebalo još, a probaj tek sad zamisliti kakav bankrot me ovu sezonu čeka ... No draga... za kavicu bu uvijek ostalo .

Moon- puni se, puni , radim ja punom parom.... ruke su mi u raspadnom stanju, sve me sram kad nekamo idem... ono znaš, sredim se, sve ko bombončića, a ruke ko u težaka LOL.
Je calamondin mi je tak Heart, obožavam ga, još da si ja i on i ostanemo u dobrim odnosima, sve ok.


belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 06:42
Bugica- hvala draga , vrijedno radim, prijateljice pomažu, ma kako se i nebi punilo

Bucka- tako si me razniježila jutros draga, hvala ti na ovim lijepim riječima... Hoću , ne brini, podijelit ću s vama sve što budem radila, samo imam jedan problemčić LOL sve sam kistove razvalila ovu zimu....moram ovih dana po nove slikarske, a i krenem ja... samo uvijek nekak potrošim novce na cvijeće LOL i zemlju.... nesmijem ni pobrojati koliko sam već do sad kupila onih velikih vrećetina zemlje.... bu me sram ..

belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 06:46
Miška- je je veselo je veselo smile126 čim je proljeće tu, a ruke do lakta u blatu
Monna- mala, kažeš ti meni... ha ha, pa dobro ajde neću se buniti... hvala draga Hug

Anabistrica- crvić u kamenu.. hrčak, krtica... eto riječi za mene ovih dana LOL
belica,zagreb
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 12:48
Bravo, terasa ti se super popunila. Još malo pa neće biti više mjesta.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 17:06
bravo sve se lijepo popunjava, a tvoje slikarenje me je odusevilo Wink
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 17:41
blago tvojim cvijetekima u tako veselo oslikanom društvusmile55
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 17:57
Lijepo,raznoliko i veselo... Baš volim prošetati ovim stranicama!Thumbs Up
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 21:02
Balkon ti mje sad puno veći ,znači puno više će ti stati biljčica. .A i pogled je s balkona je ljepši.Drago mi je da si to brzo nadoknadila.Naslijeđene biljke su ti super.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 23:27
Bome je veselo kod tebe na terasi. Jako lijepi sukulenti i cvijeće, a ti si sve još tako lijepo ukrasila Clap
život je more
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2014 u 06:41
Karli- uh neznaš ti mene.... ja ti izmislim mjesto, i na katove slažem, nekad su me zafrkavali da će mi balkon otpasti s kuće i da bi sad trebala i po zraku slagati LOL.

Panda- hvala dragi, već mi glupo i ponavljati, ali uz moj osobni bankrot koji uskoro potpisujem... tu su zaista zahvalne i moje divne prijateljice s ovog foruma, što sam ovako brzo sve naslagala...

Blue sky- LOL ma blago meni s mojim cvetekima... Svi znaju koliko mi znače. Dio su mene , moje duše, kao i te maljarije moje... ja sam dijete u srcu i gotovo.

Miranda- hvala ti, uvijek si dobrodošla Hug

Camellia- čim radovi završe i ulovimo malo vremena... vrijeme je za naše kave na mojem balkonu draga moja... lokacija više nije ista, ali ovdje se bar nebumo stiskale LOL. Da si vidjela, čisto sam se iznenadila za naslijeđene biljke, ima tu zaista par lijepih komada.

Lantana- Hvala ti draga, ma ustvari ovo za sada je tek početak, još ću ja to milion puta u sezoni pretumbati i presložiti...samo sam se rasula ustvari na sve strane :)
belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 06:18
bilo je ovih dana naravno još šetanja po rasadnicima , u lijepom društvu R Sarice i Camellie, poharale smo Zrinjevac i Mbm... samo da je još kunica bilo... LOL

Evo malo slijeda radova kod mene...

Buksus će ići u kuglu s vremenom, a pored njega je cornus variegata



sisyrinchium angustifolim... ponovo u mom vrtu



nova lavandica... je slatka ovako s jednim cvijetćem



Camellia Heart mošusna kadulja



ovo bi trebao biti žuti digitalis... vratio se kući ... ime sam mu nažalost zaboravila



tulbaghia violacea "Silver Lace"



moje stare heuchere također spašene ...









weigela florida nana... spašena , kasnije će u vrt... zanemarite tenisice- ne cvatu LOL



ophiopogon planiscapus... također spašen



echnacea od BB krenula



jedan od darova Camellie ...



novi penstemon barbatus "Violet Shades"



nova hosta



novi clematis



nova gaura...



neven stigao iz dalmacije od Anđelkad... pa zato i cvate





belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 06:25
reznice brugmansije većinom se sve primile



leucothoe walteri "Rainbow".. nova



mozak mi je stao pa se nikako nemogu sjetiti imena, ali uglavnom još jedan od spašenih



aster alpinus



nova crassula coccinea



nova topsy turvy



Stigao divan paket iz Omišlja , hvala ti draga moja od srca Hug





i za kraj... najdraži cvijetić u mom vrtu i srcu , još je uvijek tu naravno smile84


belica,zagreb
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 08:14
Draga Belice nisam niti sumnjala, da će tvoj novi vrt vrlo brzo nadmašiti onaj stari. Drago mi je da sam bila u pravu, a još mi je draže, što si opet tu sa nama.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 21:51
mislila sam kako ti je vrt divan,uzivala sam u svakoj slikici i onda vidim belicuuuuuu ,i ostanem bez texta...sunce moje malo slatko ,zasto je tako tuzna ,ma nemogu je se nagledat
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 22:37
smile227impresivna kolekcija a tek brzina kojom si je ostvarila - uzivaj draga
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 06:21
Belice, sa srećom neka bude sve i svi u tvojom novom kutku....
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2014 u 20:27
Prekrasni cvijetići 
,ali Belica je najslađa
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 23:13
Lijepe biljke. Posebno me se dojmila ova topsy turvy,baš je neobična.
 Ljubimica ti je slatkiš preslatki!!!Heart
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2014 u 23:21
Lijepi ti je utržak, a za "spašeno" bi bila velika šteta da nije preseljeno u novi vrt.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.