Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijetomanijakov vrckav  vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijetomanijakov vrckav vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 12>
Korisnik
Poruka
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 08:32
Draga Tea - da oce bit tezak ,al vecinom samo onda kad je jako vruce ...
al dok je volja tu ,i posao se obavi. Hvala na posjeti.

Draga Cikas - interesantno mi je to brojenje 3 bura ,nikad nisam bila na moru u ovo doba ,najranije u 5mj ...al vjerujem da se covjek navikne ,i nekako prebrodi svu stetu .Nabaci osmijeh i smijeskaj se zlocestoj buri
u lice ,jer ona ce proci a tvoje cvijece ce nanova rasti i ukrasavati .

Draga Anabistrica - Voljela bi radit taj posao,al mislim da treba jos godina proci da uspijem zaradjivati od njega .
Ima dosta toga u vrtu ,kaze stari da je sve prerano ,zato je njegov vrt i bio siromasan dok ja nisam dosla,on to sve posije u 5mj ,boji se mrazova hehehe .

Draga Carol -hahaha nevjerujem da ce banana ikad roditi ,al ak se i to desi svima vama saljem postom po jednu ..:-)

Draga Lucy - Hvala ti na prekrasnim zeljama ,iz tvojih usta u Bozje usi ...Ili mozda bolje u neki rasadnik da me zaposle hahahaha

Curke bas ste mi uljepsale ujutro sa svojim kom ,ima da danas uz ovaj tmurni dan hodam sa smjeskom ...   
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 12:59
Bitno da smo uspijeleWinkTo je bio i cilj smile78
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 10:06
Moj profesor iz fotgrafije uvijek je govorio najbolje fotke ispadaju u rano jutro.Tako da sam uz pomalu drhtavicu poslikala upravo nekoliko biljkica.

Bambus (star 4 god),ni ova hladna zima mu nije naskodila...
Susjedi su uvjereni da je to vrba ,ne vjeruju mi kad kazem bambus koji prezimi.



Jedan dio bugleje koju sam dobila na z.kavici...Sad samo da se primi..



Staklenik mojih ruku dijelo ,Unutra posadjen kelj,poriluk,koraba,salata i celer ...



Datura je na veliko pocela pupati ...

Maline okopane,pognojene konjskim gnojem I TO JE TO ,sljedece sto radim s njima UBIREM PLODOVE ...
Pa nek neko kaze da su teske za uzgoj.

I za kraj meni nesto jako cudno ,neven koji je bez ikakve zastite prezimio zimu ,te ima mali pupoljak ..


Ovih dana su posijani kaktusi ,prokulica,kelj,zelje,bosiljak...
Velika gorica
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 13:41
Cvijetomanijak, tvoj je bambus predivan, očarana samClap!
A sudeći po sijanju ni povrtna sezona neće biti lošaSmile!
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 14:03
svaka ti cast!Clap njam malineTongue 
jesi sijala daturu? meni nije jos nikla, ima dva tjedna da sam ju posijalaUnhappy
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 14:37
To su proslogodisnje sadnice iz sjemena ,pa brzo one nicu kikach,meni barem za 4 dana.Sacuvam ti jednu sadnicu ak oces ...pa se nadjemo u zg da ti ju dam il ostavim negdje.a imam i puno sjemenja ...bijela datura na prvim str imas slikicu.

Retriver Sara- je ljepi je jako ,al sam muke vodila dok se nije primio.Sad kad pocne nove listove pupat bit ce jos ljepsi .Povrcu se ove godine jako nadam ,samo da vrijeme bude ok i djelit cu po kavama povrce vi kolace ja salate :-)
Velika gorica
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 17:30
Bravo Cvjetomanijak, svega ima kod tebe.. Bit će to slatka i kisela sezona uz šarenilo cvjetnih boja!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 16:27
super, hvala ti rado bi da mi ju sacuvas:) moja je ljubicasto bijela pa ako krene racunaj na razmjenu:)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 19:13
definitivno si me osvojila,tako mlada a tako vrijedna...ajme,ja cu te ukrast sebi kad mi dođeš na vir ...nema čega nemas ,svaka ti čast 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 19:21
tu iznad Kamenjar komentira da si "tako mlada" a vrijedna...pa ja otišla do tvog profila i vidi stvarno ... jako mlada....
Svaka ti čast, samo tako nastavi...a slike su ti savršenstvo, a onda vidim da si fotograf po struci....
ma skidam kapu,...a i onaj tvoj plan sadnje i sijanja me ostavio bez riječi ..
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 22:21
Kod tebe je pravi raj na zemlji, bravo za sve radove smile55
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 12:37
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

definitivno si me osvojila,tako mlada a tako vrijedna...ajme,ja cu te ukrast sebi kad mi dođeš na vir ...nema čega nemas ,svaka ti čast 


Hahaha ako me ukrades ko ce to sve zaljevat kad krenu vrucine? hahaha

Kikach - moze ,cuvam sadnicu ti javi kad ju oces udomit ...

Palcica- svi se dive mojim godinama.hahaha
        Plan je bio takav al bojim se da ce se sve promjenit,tesko je takav plodored (barem meni) pretvorit u stvarnost,pogotov sada kada ide jedan dio a drugi tek u 5mj ,al bit ce slicno ...Pazim na susede hehehe

Mali vrtlar -nije ni blizu raju ,bar meni al se nadam da ce biti za par godina ...za sada uzivam u ovom kolko mogu ,a znanje i vjestina ce svremenom nadam se pretvorit sve u ono sto planiram :-)

R.Sara i Anaida -hvala vam na posjeti ,dodjite mi opet...

Uveseljevaju me vasi komplimenti i to sto se divite mojim godinama ,moji doma su se vec navikli da cim sunce izadje ja sam u zemlji do mraka...Kad netko pita di je ,a u vrtu di bi bila ...
Velika gorica
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 17:34

Gdi bi bila neg na vrtuTongue

Tvoji su ukućani vjerovatno jako ponosni na tebeTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 18:06
Vjerojatzno jesu ali bi voljela da malo pomognu kad krenu vrucine ,ovo je sada jos lagano al onda kad me opici onih 30 C,jedva hodam,komarci me pikaju ,al nikog nema samo kad se plodovi ubiru hahaha
Velika gorica
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 18:19
Baš si vrijedna, bravo
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 19:17
hehehehehe ni mojima nije jasno sta radim u vrtu cili dan, a nemaju pojma koliko opusta svaki posao u vrtu, cvice, povrce, voce, ne znam di prije, i vjerujte mi da mnogo mirnije zivim :))))
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 10:26
Da vam pokazem moje veselje ...
Kaktusi koji su posijani 14.03 vec su proklijali
Dragonfruit



Astrohpytum - Stapelia


I lithopsi (Zivi kamen ) su niknuli ali su jos premali za slikanje.

Ovo vam je moja terasa,do zadnjih 3god bila je zatrpana nekakvim limovima ,koje je moj otac smjestio samo " privremeno",i konacno sam ga uspijela nagovorit da ih makne ,i moji planovi su da ju pretvorim u cvijetnu oazu .


Cim se rascistilo nasla sam jos mjesta za jedan mini staklenik unutar njega zelje,koraba ,kokotic ,bosiljak..sve polako nice .



Da je proljece doslo pokazuju nam i male tratincice koje su mi napravile bijeli tepih na travnjaku ,uskoro pocinje sezona kosnje :-)



Sve u svemu,cim pomislim da sam prikraju s radovima ,ndje se jos koja sjemenka za posijat,novi dio za okopat ...tako da vam cijeodnevno uzivam u radovima ,Bas kao sto kaze Mali Vrtlar ,takav posao ne umara vec smiruje ..

Puno vas pozdravljam ...


Velika gorica
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 22:46
Jooooooj, nemoj spominjat košnju. To mi je isto ko i peglanje.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 18:04
Sta reci, sve super, sa gustom sam prolistao svaku stranicu, vidi se da ulazes puno truda u svoje radove i to ce zasigurno uroditi plodom :))) jao ja jedva cekam da i kod mene sve zazeleni Tongue

naravno da smiruje, nema mi veceg odmora nego uci u vrt i onda sam tek svoj na svome :))))  Approve
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 20:13

iznenadile su me dature, ipak su odlučile niknuti, al im je stvaaaarno trebaloTongue cuvam ti jednuSmile

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.