Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POTRAŽNJA cvijeća, biljaka, sjemena i sl.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 82>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 17:17
Imam nešto sjemenki.

Pošalji adresu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
AAnčica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AAnčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 22:58
Molim ako netko ima ruseliju bjelu i crvenu da malo udjeli ili proda. 
Na vrh
lodeco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lodeco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:24
jeeej moj prvi post :)))
molila bi dobre duse koje imaju viska cuvarkuca da se dogovorimo da mi ih posalju,sve je dobrodoslo :))
naravno ja placam postarinu
pozdrav cvitici
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 14:57
Originalno poslano od člana lodeco lodeco napisao:

jeeej moj prvi post :)))
molila bi dobre duse koje imaju viska cuvarkuca da se dogovorimo da mi ih posalju,sve je dobrodoslo :))
naravno ja placam postarinu
pozdrav cvitici



Dobro došli na forum i ugodno druženje.
Kako bi članovi poslali to što tražite, podjelite sa nama par postova o svom vrtu i pokažite slike svog vrta, opišite njegovo nastajanje....opišite nam svoje planove kako će izgledati kroz neko vrijeme...
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
lodeco View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lodeco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 15:08
joj meni int.mi se stalno gasni zato tako puno postova,oprostite :)
slikice cu sta prije uploadat,medutim nemam vrt neko balkon i terasicu povise ali su i oni i okolina okruzeni kamenom ( starodalmatinske kuce ) pa mi cuvarkuca tu skroz pase. kao i svaki dalmatinski balkon i moj je prepun dirana ( pelagronija ), puzavaca, maćuhica, kaktusica, palmica itd.
u svakom slucaju ako nekome nesto treba od toga nek se javi a ja za sada trazim samo cuvarkuce, sve su dobrodosle :)
pozdrav do sljedeceg posta
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 19:45
Radim vrt od livade LOL . Molim ako netko ima viska sjemena vrtnog cvijeca da mi pomogne da u proljece usarenim svoju livadicu Big%20smile.
klasa optimista
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 11:28
Izbrisala slučajno sve pp pa kome sam što obećala nek mi se javi ponovo na pp.smile78
Na vrh
šumskavila View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje šumskavila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2011 u 14:53
Ima li netko cvijeće iz raznih djelova svijeta, npr. iz Amerike?? Ili sjemenja?
Ja sam ljubiteljica pelargonija :) i zanima me ima li netko možda neku novu vrtsu pelargonija? I još nešto..ako netko zna kako i gdje na biljci pelargonije sakupiti sjeme?

 

Hvala...pozdrav!!
Na vrh
ASITEA View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ASITEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 16:19
Pozdrav svima na cvjetnom forumu,ja sam nova pa da se pred stavim.Veliki sam ljubitelj cvijeća,pa me zanima sve u vezi toga.Imam veliku okućnicu,zasađenu raznim ukrasnim grmovima,sezonskim cvijećem i trajnicama.Pošto sadim u prosjeku 2 000 sadnica jednogodišnjeg cvijeća,presadnice radim sama.Primjetila sam da forumaši imaju prekrasne visoke alstromerie,pa me zanima ako mi netko može pomoći ih nabaviti,jer ja imam samo 4 boje niskih.Naravno da bih ih platila ili uzvratila nekom drugom vrstom.
Za sada toliko,pozdrav!
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 13:39
Asitea, srdačan pozdrav i dobrodošla! I ja sam relativno nova na forumu, ali mogu reći da imam vrlo pozitivna iskustva s ovim dragim ljudima. Neki su ovdje doista pravi stručnjaci i vrlo rado nas savjetuju ili iznose svoja iskustva. Vidim da ti nitko nije odgovorio, vjerojatno nisu uočili post. Stoga ti savjetujem da se najprije predstaviš ovdje:
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4786&PN=10

Ako si na forumu vidjela tko ima visoku alstomeriu, pokušaj mu se obratiti privatnom porukom. Sretno, i uživaj u cvjetnom društvu.smile75
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 08:04
Originalno poslano od člana lodeco lodeco napisao:

joj meni int.mi se stalno gasni zato tako puno postova,oprostite :)
slikice cu sta prije uploadat,medutim nemam vrt neko balkon i terasicu povise ali su i oni i okolina okruzeni kamenom ( starodalmatinske kuce ) pa mi cuvarkuca tu skroz pase. kao i svaki dalmatinski balkon i moj je prepun dirana ( pelagronija ), puzavaca, maćuhica, kaktusica, palmica itd.
u svakom slucaju ako nekome nesto treba od toga nek se javi a ja za sada trazim samo cuvarkuce, sve su dobrodosle :)
pozdrav do sljedeceg posta


Dobro došla!
daj malo da čujemo koje puzavice imaš. Bu se našlo čuvarkuća.

I nemoj plesati samo par postova, pleši sa nama više ljeta i daj da nešto i mi od tebe naučimo!
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 08:19
Ja još uvijek tražima begoniju carolinu, ako netko zna gdje ima za kupiti ili ako ju netko prodaje molim da me obavjesti.

Molim @Veru1 da mi oprosti krađu slike :






Također molim ako je netko vidio negdje u rasadniku ( okolica Zagreba) da se prodaje lipia citriodora, pozanta još kao lemon verbena, aloysia triphylla, erba luigia, neka mi javi ili ako netko ima od vas za prodati kupujem dva grmića .

Hvala!
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 22:56

Mislim da imam tu begoniju.

Samo ne znam da li bi reznica preživjela transport?

Na vrh
vlad66 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Lipanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlad66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2011 u 12:32
dali ima netko sjemena  asimine trilobe(paw paw,indijanska banana)za poklonit prodat,bio bih jako zahvalan
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2011 u 13:04
pogledaj na njuškalo .hr, bilo nedavno ili zna biti i na aukcije.hr
Na vrh
nada123 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2011 u 22:18
bok svima po prvi put se javljam na ovoj stranic molila bih ako netko ima ukorijenjene reznice ili sadnice bijele i bordo krizanteme  za prodat ili razmjenu molim da mi se javi pozz 
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2011 u 23:40
Zapele su mi za oko ove ljepotice, pa molim dobre dušice s ovog foruma, vlasnice ovih ljepotica, da mi poklone ili prodaju sadnice ili reznice.
 

 

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 06:06

Posalji adresu na pp, mogu ti ja poslati reznice pismom. Russelia je zaista biljka koju treba imati.

OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2011 u 15:07
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Posalji adresu na pp, mogu ti ja poslati reznice pismom. Russelia je zaista biljka koju treba imati.

Može, možeEmbarrassed
Ugodno si me ovim postom iznenadilaClap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
sunce :) View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 109
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunce :) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 20:25
Bok,ja tražim ako ima možda netko sadnice lavande i kozmosa?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,236 sekundi.