Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 37>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 18:39
navratila sam da vidim kaj se događa u vrtu, a tamo se obavljaju grublji radovi, kako ti kažeš. Tvoja ideja s bršljanom je zanimljiva. Stiže i plastenik kojeg ćemo redovito razgledavati ove zime. Bitno je da si aktivna i da se stalno nešto stvaraSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 20:38
Kako kroz ljeto nisam stalno u stanu, već "protrčim" kroz njega i eventualno nakratko škicnem i nešto postavim na forum, stoga nisam do sada vidjela tvoj vrt.
Prošetala sam ga uzduž i poprijeko i mogu ti reći da zaslužuješ svaku pohvalu. Na početku si rekla da ti se vrt ne može mjeriti sa ovima na forumu, ali to si valjda zbog skromnosti tako napisala.
Tvoj vrt je zaista lijep, imaš krasne, bujne i zdrave biljke, lijepo si ih posložila, naročito kamenjar.

Vidim da ti radi crv i za neke dopune i promjene pa te to u potpunosti svrstava među nas okorjele ovisnike, a i obećava da ćemo kod tebe i ubuduće viđati lijepih stvari.

Uzgred budi rečeno, nismo samo sada susjede, već smo, koliko sam skužila i susjede po rođenju - ja sam rođena u Jasenovcu!
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 22:58
-Draga Cimifuga evo prvo tebi odgovaram po slavonskoj liniji, ja sam ti rođena Brođanka a muž mi je bio iz Nove Gradiške tako da poznam i tvoj kraj, često sam išla u Bos.Dubica pa prolazila tvojom Posavinom, hvala ti što si mi nahvalila kamenjar,i da zaljubljenici u cvijeće nikad nisu zadovoljni samo s onim što imaju jer još uvjek se nađe  mjesta za nešto novo.
Mirjam vidim i ti si nabasala na moj vrt nije to to baš tako smile227uvjek sam se trudila da sadim trajnice jer s njima ima manje posla, a može uvjek biti i ljepše.
-Otok hvala ti na upisu na mojim stranicama i na pohvalama kamenjara.
-Draga Sara ti si uvjek tu oko mene i kada trebam pomoć i pohvale. Hvala ti na posjeti.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 23:14
Smail - to si odlično Thumbs%20Up rekla da zaljubljenici u cvijeće nikada nisu zadovoljni sa onim što imaju i uvijek žele nešto novo .
 
Nekad me plaši taj moj osječaj LOL ,nema nikad kraja Wink
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 23:18

A šta ćemo takva je karizma cvjetoljupcima, mogu ti reči da sam nekad malo ljubomorna na moje kolegice koje si umjesto cvijeća kupuju garderobu, ali opet kad si ja sjednem kraj mog kamenjara ništa mi više ne treba stolica i kava i to je to.

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 23:24
Viš kako se Slavonke snjuše gdje god bile draga moja smješkice Wink...Da, da svi smo danas pomalo razočarani što nismo mogli uživati u vinkovačkim jesenima Confused ali eto valjda  dogodine Wink...Što to moje oči vide, ti praviš plastenik, jooooj blago tebi smile213 , eh da ja bar imam mjesta za jedan mali, melcki ali moje dvorište je tak minijaturno da nema šanse Cry...E zato ću ja malo malo škicati u tvoj plastenik, nadam se da ga nećeš ljubomorno čuvati samo za sebe i koji put pokazati nam kakva čudesa u njemu rastu Wink.
I da zaboravih napomenuti ovo o garderobi, viš kak nam se s vremenom mijenjaju prioriteti LOL (prije par godina mi je bilo bitnije što imam u ormaru već na balkonu i u vrtu a sad obratno Big%20smile)
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 23:46
smile79Evo još jedan pozdrav iz smile204smile92 Slavonije !!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 23:55
Moje vrijeme šetnje po vrtovima je upravo sada. Volim kad gledam novi vrt pogledati temeljito, pa je i to jedan od razloga što tek večeras posjećujem ovu ljepotu.
Vrlo lijepo, ukusno, posebno me oduševio kamenjar

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 23:56
Primila sam za kvaku i vrata tvojeg vrta su se otvorila sirom ! Setala sam i setala , dok se nisam svega nauzila !   Neznam kaj je ljepse da bi to izdvojila ! Neznam stvarno ......    smile120
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 06:28
Bravo i za vrt, Smail!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 07:29
Unuk če biti veliki cvjećar uz baku ,to se vidi,a za tvoje cvićesmile55
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 10:03
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

A šta ćemo takva je karizma cvjetoljupcima, mogu ti reči da sam nekad malo ljubomorna na moje kolegice koje si umjesto cvijeća kupuju garderobu, ali opet kad si ja sjednem kraj mog kamenjara ništa mi više ne treba stolica i kava i to je to.



slazem se sa tobom
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 10:42
Da, da slavonska družina se povečava, eto i za lilie nisam znala da je iz Slavonije, naravno da nebi ispalo sada nekakvo sektašenje, volim ja vas sve cvjetoljupce jednako i zato veliki pozdrav svima ma gdje bili. Draga lilie hvala što si došla k meni.
-Lora hvala ti na pregledu i ja volim detaljne preglede i zaviriti u svaki cvjetić, dođi mi opet.
-Gute Fee želim ti sretan put i hvala ti na lijepim riječima.
-Anaida pozdrav.
-Mira 021 da i unuk voli pogledati što baka radi jedino se malo buni kada kuham povrće on bi stalno pizzu.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 10:45
draga smajlić izvino što prije nisam skužila da si postavila sličice.evo obišla sam tvoj vrt od početka i ostala bez daha od ljepote.baš sam se nauživala.tako je sve lijepo i uredno svaka ti čast.evo ti veliki pozdrav i poljubac iz sunčanog sarajeva
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 11:04
Hvala ti na posjeti još jedna Sarajka lijepo je da vas ima više cvjetoljubaca u gradu, trudim se da izgleda dobro i sama znaš da posla ima uvjek preko glave ali kada to voliš nije teško. Eto i kod nas osvanulo konačno sunce a jučer smo malo i plivali od one kišurine.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 11:07
smile113 Moramo se i mi iz Slavonije zbrojiti pa na "Vrtlarske kavice" kao forumaši iz Zagreba, Istre, Dalmacije i dr.
Pozdrav svima!!!  smile218
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 11:13
A draga lilie ja sam slaonka u izvozu, živim u Dugom Selu nedaleko Zagreba gdje si ti?
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 12:29
Ja sam u gradu koje je dobilo ime po BElom LIŠĆu.  Wink
 
Slavonko moja a iz kojeg mjesta si se izvezla? Embarrassed
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 12:33
smile57...nije sektašenje,tek onako usput podatak da sam odrasla u Slavoniji nedaleko Vinkovaca...P O Z D R A V
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 12:54
Super i mirjam je slavonka, lilie iz Slavonskog Broda, odnosno jednom malog sela nedaleko broda prema Đakovu. Pozdrav.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.