Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami, origami i ostalo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami, origami i ostalo

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 22>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 10:54
smile227 prelijep je! Sviđa mi se kako si spojila boje!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 11:53
koliko mi je žao što do sada nisam posjećivala ove straneice!!!!! Imaš zaista prekrasne radove! Za svaku pohvalu!
ANĐELKA
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 12:00
monna-01: hvala dobra vilo, drago mi je da ti se sviđa taj neobični spoj boja Heart
anđelka: zakaj bi ti bilo žao? radovi nikud ne bježe, drago mi je da si ih sa zanimanjem pogledala Embarrassed hvala na pohvalama Heart
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 08:15
Evo, ovo su blagdanske kuglice (japanski brokatići) koje je naša draga Izzy
dobila uz swapu uz ostalo...







Ona ih je tako divno pofotkala i prijavila me za nagradnu igru na http://hobbychic.blogspot.com/2009/12/mali-hc-dar.html
Ako vam se sviđaju moje kuglice (ili njene fotkice Wink), glasajte za mene Mariju, do sutra se može glasati...

edit: evo većih fotkica, osvojila sam nagradicu i zahvaljujem svima koji su glasali Big%20smile



Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 18:38
kuglice su ti prekrasne, imaš moj glas a kako vidim i pobijedit ćeš Smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 18:42
I ja sam obavila svoju građansku dužnost i glasala. Ovdje neće biti drugog kruga, pobjednik se već zna.


Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 19:54
pregledala sam sve prijavljene kuglice i tvoje su daleko najljepše!!i dala svoj glas naravno!predivne kuglicesmile112.sad odoh dalje peć kolače jer inače...Confused
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 23:10
Hvala na glasovima, moje dame, drago mi je da se svima toliko sviđaju...
Baš sam jučer frendici odnijela nekoliko komada pa smo ih povješale na prozore,
(i dovršavala ih kod nje doma jer sam i ja kratka s vremenom Embarrassed)...
ove prozirnkaste su od paus papira i folije za grafoskop pa će joj se na svjetlu vidjeti pahuljica nacrtana iznutra Big%20smile
Izzy je uspješno ulovila taj efekt na prvoj slici...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 16:48
Ovo je kutija iz swapa (autorice Tomoko Fuse) napravljena od po 6 dijelova, bez lijepljenja...
Nisam htjela maltretirati Izzy da ju pofotka i iznutra, ali čisto da opišem...
Kako se i poklopac i baza spajaju na specifičan način, pod poklopcem i na dnu se vidi nešto nalik zvijezdi tako da je još zanimljivija iznutra ;)


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 21:00
joooj kami, šta mi radiš?
mislila sam da ću raditi papučice i to je to, ali ne znam šta mi je u zadnje vrijeme - jako sam povodljiva postala. kad nešto vidim i ja bi to probala. a ova kutija je baš primamljiva....
btw našla sam vrećicu za dečkeWink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 21:01
i zaboravih reći da kuglice više ne smijem ni gledati iz gore navedenih razloga
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2009 u 21:04
U potpunosti te razumijem, mene isto odmah čopi da moooram probati nešto što mi se svidi... Jedini recept je da slučajno zaboravim na to u moru svojih kreativnih djelatnosti pa to dobije prisilnu, a opet nenamjernu odgodu LOL
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 23:42
Naprosto moram staviti nekaj kaj je moj buraz sam (prvi put, bez tutorijala i slično) ručno sašio za poklon u jedno podne...
Tražio me nekih ostataka tkanina ako imam, pokazala sam mu samo kako može šivati rub,
iskoristio je jednu staru presvlaku od stolaca i nastao je šašavi medo s ulovljenim lososom...


Braco je na 2.godini elektrotehnike, ali inače super crta i odavno tvrdim da je kreativniji od mene
tako da sad čekam da ja dobijem jednog "plišanca" u ovom stilu Embarrassed
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2009 u 23:49
ovo je predobro! Smile smile55 za brata!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 10:52
hvala more, brace su nam zakon, budem probala nabaviti i fotke zecova koje je već poklonio...

Ove godine mi je cijeli bor u bijelim ukrasima sa malim zelenim i većim šljokastim mašnama te plavim lampicama...
Nemam niti jednu kupovnu kuglicu i niti jedan prošlogodišnji ukras Embarrassed
Samo origami brokatići i zvijezde, nekolko žarulja oslikanih pahuljicama i pošljokani ukrasići od das-mase...

Evo sad moj prvi susret s das-masom... Napravila sam 10-15 ukrasića za bor tako da sam s obje strane utiskivala razne čipke koje sam imala...


Žaruljice u ovom stilu... Većinu ukrasa sam radila tik prije neg sam kitila bor pa nije baš virtuozno Tongue


Nadam se da ću do 6.1. stići pofotkati bor i sve na njemu kvalitetno kako spada...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 12:38
Evo nešto pahuljasto, u ovom stilu sam radile brokatiće za poklone, svakom drukčiju pahuljicu, kombinacija zlatno ili srebrno s bijelim...
sličan je i Izzy dobila, samo je ovdje na drugi način fotkano da se vidi efekt na svjetlu...

pogled izvana...

pogled iznutra...



Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 13:25
Žarulja je mrak! Hahaha, i mrak ti je sigurno u stanu ako si poskidala sve žarulje da okitiš bor! LOL I srčeka i zvjezdice su slatke (hoćeš ih još bojati ili ostaju u natur boji?), ali sam se otkačila na medu sa lososom - svaka čast bratu! smile71
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 13:29
Sve ukrasiće od das-mase sam ostavila u natur-bjelokosnoj nijansi, samo sam ih pošljokala s onim najljepšim zeleno/plavo/lila/bijelo šljokicama...
Pa ne trebam ja skidati žarulje, ja samo upalim svjetlo i odmah kratki spoj LOL
Jednom se na moj dodir prekidača žarulja razletjela po cijeloj sobi...
Skupljala sam ih po kući, i jednu auto-svjećicu uzela burazu iz auta Cool

Joj, medo s lososom je mrak, još kad zecove pokažem...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 13:31
Jedva čekam! Molim te, ne diraj više ništa po stanu! smile42
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 13:32
Posudila sam pištolj s vrućim ljepilom od frendice, danas sam ga koristila s takvim strahopoštovanjem da to nije za pričat Wacko
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.