Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Svaštara u Istri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Svaštara u Istri

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:28
Salomon što sam se sada lijepo prošetala opet po Istri zahvaljujući tebi.
 
P.S. prije par dana je u jednim dnevnim novinama izašla karta Istre...i ja išla tražiti Verin Kršan...ma ne bi ga našla nema šanse. Stoga sam htjela pitati, blizu kojeg grada je Kršan da nađem Veru ( bar na karti)...Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:29
Pčelice, ima i oko Rovinja svašta za vidjeti. Doduše, treba ti auo.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:31
Verin Kršan je blizu Labina. To je ist. obala. Onda kreneš mrvu na sjever i nađeš Voziliće. Tamo raskršće, pa bit će pol centimatra ulijevo na cesti za Pazin. Ako ga ne nađeš, nego recimo Pićan, Gračišće, znači da si ga već prošla. 
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:33
Kad si već kod toga, odi prema zapadnoj obali, ali malo u unutrašnjosti, tako, cca sjeverozapad Istre i nađi Tinjan. Pogledaj malo bolje i vidjet ćeš Bergeniju kako se bavi cvijećem.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:35
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Salomon što sam se sada lijepo prošetala opet po Istri zahvaljujući tebi.
 
P.S. prije par dana je u jednim dnevnim novinama izašla karta Istre...i ja išla tražiti Verin Kršan...ma ne bi ga našla nema šanse. Stoga sam htjela pitati, blizu kojeg grada je Kršan da nađem Veru ( bar na karti)...Smile
To mi je super u Istri..što ima sela kojih uopće nema na karti! LOL
Hvala Proljeće na pohvalama..to mi je motivacija da stavljam još slika..Big%20smile
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:35
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Verin Kršan je blizu Labina. To je ist. obala. Onda kreneš mrvu na sjever i nađeš Voziliće. Tamo raskršće, pa bit će pol centimatra ulijevo na cesti za Pazin. Ako ga ne nađeš, nego recimo Pićan, Gračišće, znači da si ga već prošla. 
 
Ja i jesam oko Labina tražila ( od nekuda mi je ostalo u glavi da si blizu Labina), ali svejedno ga nisam našla. Budem muža zamolila da mi nađe ( ja nosim naočale), a ja ću onda bolje pogledati gdje si točno...LOLLOLLOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:37

Tinjan sam već našla... (podsjeća me na Vodnjan, pa sam zapamtila).

 
Eh, a da si i ti bila u vrtu ( a ne odmarala LOL) našla bih i tebe...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:41
Sad sam malo prolistala slike planinarenja na Sisol, često ih vrtim u albumu, ova "fila indiana" mi je nekako poznata- u red jedan po jedan Wink.
Moje prvo planinarenje i baš na Sisol, dušu san spustila do goresmile46
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:44
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Pčelice, ima i oko Rovinja svašta za vidjeti. Doduše, treba ti auo.
ma nije problem auto (mobilna sam), ali nekako se lakše dogovorimo (društvo) kad je u pitanju monvi...
 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:49
Ma radi što ti se sviđa.  Idi u Monvi, a doći će dan kad ćeš htjet i istraživati.Smile

Proljeće, u tome i jest greška što dangubim za kompom mjesto da malo radim, zato me nisi uočila. U biti Kršan i nije nešto značajan, zato ga na takvim kartama često izostavljaju. Tinjan več nosi naslov "prijestolnica pršuta" pa ga onda imaju zašto i staviti.





Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 14:53
Pa ako nije na toj karti onda ćemo ga naći na Google Earth...hoću vidjeti onu tvoju famoznu terasu i travnjak iz zraka...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:05
Originalno poslano od člana pčelica7 pčelica7 napisao:

Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Pčelice, ima i oko Rovinja svašta za vidjeti. Doduše, treba ti auo.
ma nije problem auto (mobilna sam), ali nekako se lakše dogovorimo (društvo) kad je u pitanju monvi...
 
 
hehe..partijanerica?!! Sad ljeti si ja odem u Monvi tu i tamo, ali ipak mi je puno draže zimi "visit" u Žminju..LOL
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:12


Evo ga sa googla. Sad sam ga skinula ne bih li dobila friškiju sliku, ali ništa. ni njima nije  interesantan. Onaj minijaturni smeđi pravokutnik ispod oznake je kuća. Ona malo veća smeđa fleka  lijevo je ovaj dio koji najviše slika. Negdje prije dvije godine smo nasuli dolac koji je tu bio i zemlja je još gola bez trave. Sad znaš koliko je slika friška.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:25



Okolica Rovinja ih već više zanima pa ima više detalja. Ovo je kuća mojeg. pok. sina. u Balama.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:30
Vera opet te ne vidim???Wink
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:37
Kako ćeš kad sam još za kompom. Pogledaj, sad ću izać kupit cigarete p ćeš me viditi.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 15:40
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Kako ćeš kad sam još za kompom. Pogledaj, sad ću izać kupit cigarete p ćeš me viditi.
smile96   
smile96    
smile96
 
Vera opet si me nasmijala do suza!!! Ti si za nepovjerovati!!!smile79
 
Ali znaš šta ja mislim...nas bi netko mogao dobro "oprati" jer smo temu sasvim zachetale...Confused
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 09:38
smile57
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 11:02
Istra je predivna, ja svaku godinu ljetujem u Istri a i brat mi živi u Labinu. Jako mi se sviđa Labin, dok pronađem slike postavit ču ih
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 13:04
Originalno poslano od člana stefkaja stefkaja napisao:

Istra je predivna, ja svaku godinu ljetujem u Istri a i brat mi živi u Labinu. Jako mi se sviđa Labin, dok pronađem slike postavit ču ih


E, pa kad posjetiš brata, javi se. Nije 8 km baš takva daljina.Smile
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.