Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - U setnji Engleskom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


U setnji Engleskom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 12>
Korisnik
Poruka
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 18:47
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Kako mi godi šetnja engleskim vrtovima u ove jutarnje sate. Dobro osmišljene cvjetne gredice gdje se smjenjuje cvatnja trajnica cijele godine, a u kombinaciji s grmljem i drvećem žutog, zeleno i crvenog lišća (koje također pridonosi koloritu), ipak sve djeluje smireno, skladno, oku ugodno. Krasno dizajniran vrt, za koji nažalost treba i golemi prostor. Hvala Zvrk.

P.s. Heuhere su mi po neznam koji put baš prekrasne, a ukrasne trave, ne trebam ni spominjati.   


Neki vrtovi koja sam vidjela su stvarno mali ali su tako dobro osmisljeni , manjak prostora se uopce nije osjecao.Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 18:52
Engleski seaside (8.9.'09), more nam je na pola sata od nas pa smo skocili poslije posla/skole






Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 18:54
onda ima nade i za moj? predobre fotke i prekrasni vrtovi, uživala sam, opet
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 19:07
London

Trafalgar Sq.



London Eye - pogled prema Parlamentu





Pogled prema London Eye



Parada prema Buckhingham Palace




Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 19:33
Predivne slike...
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 09:45
Prekrasni vrtovi!
A London, ....ah, čežnjo moja smile71
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 09:58
divne slike
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2009 u 15:19
zvrkica, hvala ti što nam omogućuješ šetnje kroz ove predivne vrtove...oduševljena sam Smile
ova trava sa prethodne strane kao da iskače iz slike
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 21:15
Drago mi je da ima posjetioca na ovoj temi smile78.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 21:57
imaš stalne posjetitelje,a to već i sama znašsmile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2009 u 22:07
I ja sam tu prošetala. Došla nam je Zvrkica. Sad vidim primjer hauchere- koraljnog zvončika na ovim slikama, predivan jeHug.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 06:37
Evo me opet u šetnji engleskim vrtovima. Ona stipa pod upitnikom je Stipa tenuissima (tenuifolia) "Angel Hair" ili "Pony Tails". Draži mi je prvi naziv, jer obasjana suncem stvarno sjaji poput zlatne kosice anđela. Kad ocvate i vjetar je raskuštra, pobijeli, a onda je slična ponijevom repu. Jedna od nižih stvarno posebnih travica za sunčana staništa. Hvala Zvrk, u potrazi sam za oblicama... I još moram primijetiti, krasni su engleski vrtovi, i gradovi, ali more... sad znam zašto se svi oduševljavaju našim. poz...

P. s. oprosti na malo lokalpatriotizma LOL
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 07:34
Garden safari je prekrasan. Zbilja bi se čovjek (ako nije disciplinirai EnglezWink) teško othrvao da ne "digne" neku sadnicu!WinkLOL
London je krasan, pogotovo po suncu. Nisam nikad bilaCry samo uživala u slikama mojih članova obitelji!
 
A za more se slažem s Bakom Beom. Nije to lokalpatriotizam, nego stvarno, naša obala je posebno lijepa!Kaj je, je!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 22:26
Jos malo engleskog mora



Spinnaker Tower Porthsmouth http://www.spinnakertower.co.uk/



Broadstairs - Kent



Slikano u petom mjesecu - Great Dixter http://www.gardens-to-go.org.uk/great_dixter.htm



















Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 22:34
Koja ljepota majko milasmile99. Znači lupinusi trebaju ići ovako na gusto?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 14:01
Predivno...nemam rijeći..smile93
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 14:14
možda i ja jednom naučim složite ovakve gredice sa cvijećem Approve
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 19:36
hvala na idejama za proljetnu gredicu
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 11:08
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Koja ljepota majko milasmile99. Znači lupinusi trebaju ići ovako na gusto?


Sto gusce to bolje, manje mjesta za korov LOLWink!

Engleski vrtovi su vecinom posadeni ovako na gusto!Clap
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 11:08
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

hvala na idejama za proljetnu gredicu


Opet promjene?ShockedLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.