Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mačkove slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mačkove slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 36>
Korisnik
Poruka
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 10:32
Hvala Lantana! Još ima tu posla, ali ne stignem još sve. Svaku godinu dodam nešto, sreća pa se za povrće brine  moja sveki, ne znam kud bih još i to ugurala. Ali svaki cvjetić zata vrijedi.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 10:59
Ruže su predivne...A panj je  jako lijepi detalji u vrtu...
 
Clap
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 21:47
Hvala Željka!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 21:49
Par novih slikica:
 
Moj novi uradak, pa na kraju nisam znala kud bi s tim i završio kraj panja:
 
 
 
Moja hortenzija:
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 21:58
Prekrasno, baš lijepe dekoracijesmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 22:04
Super izgleda!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 22:42

5+!

Super izgleda!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 22:57
Embarrassed Hvala cure!
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 09:14
Originalno poslano od člana macak macak napisao:

Par novih slikica:
 
Moj novi uradak, pa na kraju nisam znala kud bi s tim i završio kraj panja:
 

 
 
Moja hortenzija:
 

 



Uf...prekrasan ostatak drveta. Ovo me se dojmilo.  smile75
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 09:21

Mačak cvijeće ti je prekrasno. O vrtu da ne pričam.

A ovaj panj i "uradak" kako si nazvala je Thumbs%20Up

 
Nasmijala sam se jadnim mačkima kako ih ja TM ganjao špricom!LOLLOLLOL
Ja nemam vlastitih mačaka, ali imam stalne goste iz susjedstva. Nekako im je naš vrt najljepši. Imaju i vodu (punim zdjelicu svaki dan za psa od MSK) a trave koliko hoćeš. Sreća pa im je zahod na dobrom mjestu. Ne prave štetu. Ispod velikog bora između oleandera. Tamo već generacije mačaka kopaju!Big%20smile
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2009 u 20:43
 Hvala, ovi mačići su još mali, moraju skužiti neke stvari i pravila kućnog ponašanja. Eto baš im se svidjela moja thuja, juče su mi se čak pokušale ualiti u onu zdjelu gdje sam sadila novo cvijeće. A danas u svježe iskopanu gredicu, baš su neke smotane, ali valjda će skužiti.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 21:27
Danas sam malčirala hoste. MM je juče bio u Zg-u pa mi je donio vreču malča. Nije bilo onog crvenog, pa on kupio žuti. Nisam baš sretna izborom boje, ai dobro, valjda će hoste biti sretne.
 
 
Otvaraju im se prvi pupovi
 
 
 
 
I hortenzija je dobila dio malča
 
A ovdje sam za probu malčirala piljevinom
 
 
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 21:31
Bravo Mačak super ti izgledaju hoste sa ovim malčom meni je čak draži ovaj od crvenog,baš je neobičan i poseban!!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 21:46
Ovaj vikend sam radila nove gredice. Sve je počelo kad je sveki dobila ukrasne tikvice. Cilj je bio uljepšati ovaj grozni zid.
 
Prije:
 
Nakon
 
Druga gredica, prije
 
Poslije, zidić je započeo MM, a završila ja. Vidi se da mi je to prvi građevinski pothvat, ali poslužit će:
 
Ukrasne tikvice:
 
S jedne strane vrata zid bi trebala sakriti Loncera, s kojom sam se danas ponovila:
 
 
 
A s druge strane će biti ruža, ovu sam kupila danas za 5Kn u Konzumu. Ima dvije slabašne grane, ali nisam odoljela tako niskoj cjeni!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 21:50
Hvala Lika1!
 
Inače u stazicu sam posadila dobivene perunike, grančicu (dnevni ljiljan), majčinu dušicu, ukrasni slak, ružu, lonceru, nekoliko vodenika. A posijala sam i vučiku koju mi je poslala SilveK, pa će cvjetati nagodinu. Nadam se da će se sve primiti i pokriti zid.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 21:59
Lijep odabir cvijeća .
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 22:13
Hvala!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 22:20
Hm, hm   ne znam što smeta žuta boja malča! Meni se baš sviđa!
A tek kakva će biti gredica kad procvjeta! Bravo!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 22:30
Ma ja uvijek odvalim na crvenkasto, nije ni ova loša. Stvar ukusa, ja padam na crvenkasto. A šta mi velite na piljevinu, nje imam gratis, pa sam pokušala da vidim kako će biljke reagirati.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 23:17
Bravo mačak. ClapPiljevina nije loša, bolja nego kod mene slama od kilometraWink

A ti ako voliš crveno uzmi kanu pa kni si piljevinu i malčLOL Ako može kosa možda bi i to pofarbalo.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.