Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - piramida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


piramida

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 33>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 23:53
tegle su mi mrak,mrak,neznam koja je ljepsasmile141smile94
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 01:48
Pod hitno sad u nabavu plave boje Smile  Tegla je odlična!
 
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Sad više nemam plave boje,dosta je


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 08:04
Hvala cure,imam ja još plave boje,bez brige,samo kaj nemam baš kaj farbati,moram nekud u potragu za odbačenim stvarima.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 09:45
Još teglica,ali u rozoj boji,to su za sestru,a ona obožava rozu boju


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 09:47


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 09:51


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 11:29
bas po mom gustu,u mojoj omiljenoj boji,cvjetni motivi.... smile71
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 17:16
Radovi su ti lepi :) Vidish kako lepo vremenom napredujesh:)
Sve kistove pobacaj, dobro su ti cure rekle hheheh
Maaaalu spuzhvicu, jeste da ide puno sporije, ali samo tapkaj, ne vuci po predmetu i bice sve potaman:)
Reci mi da li je egupatska slika radjena na plochici ili? (i ona sa andjelcima na prethodnoj strani?)
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 17:55
Je egipatska slika je rađena na pločici,zapravo sve su slike rađene na pločicama,ali su farbane sa temperama pa nisu baš i nešto ispale.
Danas sam u kleti čiji vinograd radimo vidjela prekrasnu staru komodu.Moram nekak nažicat da ju odnesem doma,pošmirglam i ofarbam,ionak se ne koristi.
Već sam si zamislila kak bi izgledala,prvo bi je ofarbala u tamno smeđe,a poslije u boju vanilije i na mjestima izbrusila tako da izgleda staro...dobro možda bi još i nalijepila cvjetić,dva.
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 21:40
Piramido, ja sam zaljubljenik rustike.. verujem da bi komodu prelepo uradila i nadam se da ce ti plan uspeti:)
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 23:11
Samo nemoj zaboravit vosak. Vidim da spominješ tamnu pa svijetlu boju. Vjerojatno želiš radit shabby. Između svakako vosak. Pitaj ako nisi do sad to radila ili nisi našla objašnjenje. Želim da budeš zadovoljna ako je uspiješ dobiti. Ako hoćeš detalja pitaj na pp
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 09:15
Draga moja, nema me par dana a ti čuda napravila...
Napredak se kod tebe može zaista primjetiti, bez obzira što ti nisi zadovoljna. Meni su tvoji radovi sve bolji i bolji.
I da za ovu komodu ako je misliš raditi u shabby treba ti ići i vosak između tih boja koje si napomenula. Meni osobno je ta tehnika jedna od ljepših i tu skoro da ni ne možeš pogriješiti...
 
Uživaj, radi, i pusti i nas da uživamo u tvojim radovima!!!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:24
Da mislim raditi shabby tehniku,ali ak se uspijem dočepat komodesmile208i bez brige budem ja imala dosta pitanja.Shabby sam radila samo jedanput i to  na jedno malom okviru za slike tak da nije bilo komplicirano,ali nisam radila sa voskom,jer je to mala površina i samo sam rubove lagano izbrusila.Kod komode ću morati koristiti vosak.
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 15:30
Clap teglice su Super!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 21:13
Proljeće me zarazila sa teglicama,a ionako nemam kaj mackati,pa evo jedne teglice...tupkane samo sa spužvicom,bez kista.Jedino mi je bio problem kaj mi je cvijet već bio posađen unutra pa sam teško zalijepila salvetu.


Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 21:22
Imam ja pitanje ...ako se necesh ljutiti... Zashto nije motiv isechen lepo po rubovima cveta? Bilo bi lepshe, mislim...Kada je tako jasan motiv i kada ne doradjujesh bojom, bude lepshe kad je skroz izrezan makazama da se ne vidi taj prelaz...
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 21:26
Mislila sam da mi bude boja ispala više kao na salveti,a poslije kad sam nalijepila salvetu nije mi se dalo još jedanput miješat boju i farbat.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 21:35
boja teglice je prekrasna!! kakva je to boja?
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 22:16
bubamarice, pa pastelna LOL
piramido, ako si ...nije loshe ni ovako, nego ja volim blazhe prelaze pa sam zato komentirala.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2009 u 22:26
predivna je smile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.