Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK: početci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK: početci

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 30>
Korisnik
Poruka
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 09:01
a stvarno su ti ideje super, em poklonček em onaj božićni tanjur,poseban ti je..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 14:38
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

stvarno originalna ideja i izgleda super Clap
slazem se,bravoo! ClapClap
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:10
draga ovo je idea za pet!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:45
 
 
 
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:49
Evo još malo mojih plavo bijelih tanjurića, neke ste već vidjeli, ali ima i novih. Kolekcija na zidu se povećava.
Slike su loše (mobitel, fotoaparat je stalno negdje okolo), stvarno su zaista ljepši.
Sad još moram na poslu ukrasti nekoliko tanjurića od crne kave, pa će biti još
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:53
ova salveta je krasna, i ja sam ju kupila u chemacu...cuj mislim da ce tvoji pocet skrivati tanjure pred tobom....hehehe
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:22
jako mi se svidja zid s tanjurima i tanjuri. reci kak si kukice na njih stavljala? naime imam par tanjura i pokusala sam sa vrucim ljepilom no srecom da je sal zimski bio na polici ispod jer bi tanjur bio u dijelovima. kukica se jednostavno odlijepila od tanjura :(
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:25
Otočiću, ma prekrasno ti je ovo što si napravila, ali tek na zidu kad su u kompletu je pun pogodak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:30
Uvijek je isti problem sa kačenjem o zid.
Ovo su mali tanjurići (za crnu kavu) i na zid su pričvršćeni patafixom i zasad ne padaju.
 
Inače ja napravim omčice od  tanke špage, koju stavim na tanjur uz onaj rub u sredini skroz naokolo i zalijepim vrućim ljepilom po cijeloj dužini, tako bude čvrsto.
 
Inače, najbolje je nabaviti one držače koji se pričvrste na tanjure i imaju kukicu, ali ih se teško nađe.  
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:36
Baš super izgledaju ovako na hrpi

A koja ti je to kombinacija boja uz rub? ( ne vidi se baš dobro )
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:55
Na ova dva sa užim rubom je plava boja (posprejano), a na onima sa širim rubom plava, malo pošpricana sa zlatnim
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 11:04
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Na ova dva sa užim rubom je plava boja (posprejano), a na onima sa širim rubom plava, malo pošpricana sa zlatnim



Super....a koja je tvoja tajna ovako pravilnih rubova? Manji tanjurić na tanjurić ili fora sa čašom?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 11:49
Ma nisam našla čašu odgovarajuće veličine, pa sam rezala krug od papira, malo ga namočila vodom da bolje prijanja uz tanjurić i onda nasprejala.
Najprije sam radila rub, pa tek onda lijepila salvetu 
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:03
Nemam više što za dodati, ovo je suuuupeeeer
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:09
super ti je sve,i jako lijepo figura na zidu..iman istu salvetu,sad i ideju,samo da jos dođe volja za nesto raditWink..sto se tice ljepila,ja pitala mm koje lijepilo je dovoljno jako da drzi tezi komad,veli on dvokomponentno,kaze da nema sanse da se odlijepi..nadan se da je zna sta govoriSmile
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:20
ovo mi se bas sviđa, pogotovo na zidu kad je sve skupa. 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:38
Ovo je, dakle, bio pravi trenutak za staviti sličice mojih radova
Pošto nitko drugi nije stavio nove radove ispali su moji baš dobri.
 
Izabrati pravi trenutak, pretvaram se u političara
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:44
odličlno! smile141
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 17:25
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ma nisam našla čašu odgovarajuće veličine, pa sam rezala krug od papira, malo ga namočila vodom da bolje prijanja uz tanjurić i onda nasprejala.
Najprije sam radila rub, pa tek onda lijepila salvetu 
 
ovo je dobra ideja, ja jos nisam radila tanjure sa rubom jer nisam znala kako. sad znam Wink
 
tanjuri su super... volim vjetrenjace Clap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 10:55
Vidim da ste se sve ponovno raspištoljile sa radovima, pa evo nešto i od mene, kačim sličice
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.