Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - frida - početnički vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


frida - početnički vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 24>
Korisnik
Poruka
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 19:27
Ej Frida bome si se ti naradila ovaj vikend!!Odlična ti je ona zamisao sa zelenom i cvjetnom gredicom,još samo da imaš dosta kiše i to bi bilo super!Ali ipak unatoč malo kiše tvoja jesen je stvarno lijepa i šarena,a jedve čekam da mimoza procvjeta!!Nadam se da će biti koja grančica i za meneWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 01:26
 nemoj uopće dvojiti oko grančice rascvjetale mimoze....past ce kavica čim procvjeta...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 06:49
Frida je bila moja kraljica. Frida, Frida...
U očekivanju mimoza i drugog cvijeća, lijepi ti pozdrav šaljemSmileSmileSmile
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 11:25
smile202
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 19:16
Frida smile78
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 22:02
..Ode Frida ujutro opet u svoj daleki vrt....imam produženi vikend....donosim nove slikice....ciao svima do nedjelje navečer....
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 22:14
smile141-samo ti idi biće novoga cvijeća
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 21:52
 Evo meeee...četiri lijepa dana odmora, radnog odmora...bilo je i puno kiše , ali noću...u vrtu nastale neke promjene...zahvaljujući shashi nastali su novi otočići s ružama u mom vrtu...
prvi i za sad najljepši u kojem su tri ruže i tri reznice iz kojih će isto nastati lijepe ruže Wink...kako im ne bi bilo dosadno dok ne pokažu svoju ljepotu društvo će im praviti asteri, na žalost noćašnja kiša im malo stukla latice ( Andrea01 oni su tvoji)


i ovdje su tri ruže, ali nisam stigla dovesti kamenja za obrub, a društvo im prave zekine uši...još ću ih ovdje posaditi jer ih ima za razdjeljivanje


Shasha, ostatak ruža je završio samostalno, popunjavajući praznine


...sve reznice su smještene u " rasadnik


...sukulentni otočić

širi pogled




...cinije još cvjetaju i sve ih je više


...šafrani, neki čudni jesenski


...da je napokon dovoljno vode u tlu dokazuju i one


...jedna "jadna lantana" dobila novu kuću...možda se oporavi


o njima ne treba ništa posebno reći nego da su neumorne


..i jedan zračni detalj

...MD nije htio pokositi travu po vrtu jer je mokro, ali je ipak nešto radio - opiturao banjarol..sad se svi čude jer se vidi s pola uvale...no on je naziva " vatrogasna"

..a sad se prebacujem na povrtnjak...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 22:20
Držim palčeve da ti se sve prime i već sljedeće ljeto cvatu.Donatice (dugo nismo koristele taj izraz,već mi je falio)su preslatkesmile71
Ovaj tvoj"banjarol"(mislim da neću to zapamtiti)ili ti po zagorski"šprickanta"LOLje krasan.Eto jel bitnija trava ili"banjarol"Big%20smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 22:51
Zalivača je super, a bit će i vrt kad sve ruže procvatu. Wink
život je more
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 23:04
 I ja iskreno vjerujem da ce se ruze primiti ...a najviše se veselim onima koje ne znam kakve su...kako je dobro to isčekivanje boje!!!
 Zaljevača ( banjarol) je valjda starija i od mene, ali eto, nekako nam je draga pa je ne mozemo baciti...malo i pusta na dnu, no, malo piture i neko vrijeme još drži...Thumbs%20Up
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 07:04
Bok Frida, kraljice Frida,
 
krasno si to sve posadila, porazmještala, već vidim da će se sve lijepo primiti, otočić sa sukulentima je sladak, sve čisto, urednoSmileSmileSmile
 
Šprickanta-banjarol je odličan ukras, ako ti zbog curenja neće koristiti za zalijevanje. Obožavam taj strainski dizajn posuđa.
Pohvale TMSmile
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 08:09
Ma svima koji imate week-end vrtove treba čestitati. Tu je potreban višestruki trud.
Imaš svašta a da je priroda čudna pokazuju i tvoje gljive... Kud su one uspjele izrasti s toliko malo vode!Big%20smile
Inače si prava vrtlarica. Sve tako lijepo posloženo, biljke, sadnice...Clap
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 10:08
kako si lijepo uredila vrt.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 11:15

Super izgleda onaj otočić sa novim biljkicama....

Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 20:59
Hvala vam svima...dobar ste poticaj za dalje....smile79
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 19:01
Opa Frida kod tebe svega novoga,ruže su predivne a tek kad procvjetaju bit će to stani pa gledaj!Nadam se da će biti bolje sreće od prošlih i da neće dobiti dozu morske soli!!!"Vatrogasna" me je baš dobro nasmijala,odlična je.Thumbs%20Up
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 23:34
 Morat cu MD prenijeti vaše pohvale...znam da ce se sad umislit, ali dat cemo mu malo gušta... 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 20:28
MD se vratio s otoka i donio mi slike vrta kad je pokosio travu...moj vrt je još uvijek početnički...koliko sam bila oduševljena i sretna dok sam sve to zakopavala u zemlju, sad mi opet nešto fali i nekak nisam zadovoljna ... čini mi se nekako sve razbacano...ne znam kako bih to sad objedinila...
  Trebam vašu pomoć...Evo slika i napisat cu neke svoje zamisli, a ako imate kakav prijedlog rado bih ga cula...

ovako izgleda vrt sada






..u ovaj bih otočić stavila lukovice tulipana između zekinih ušiju da bude cvjetno na proljeće

...u ovaj kamenjar ce na prazninu ići juka

....ispod ruža bih posijala phlox

...što sad napraviti s kosmosom...još cvjeta, ali ga kiša i vjetar malo polegli...jel se on sam rasijava i hoće li opet dogodine niknuti tu ili ga ponovo moram sijati?

...imam još par malih jucca...gdje bi ih mogla staviti?uz "otočiće" od kamenja?
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 20:33
Ma frida tvoj vrt je prelijep, odmah uz more...san snova..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.