Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše vikendice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše vikendice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 32>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 06:48
" Svaki put kad je zima i kad dolazimo samo pošaljemo sms i već znaju da treba naložiti vatru u našoj kućici kako ne bi bilo hladno.
Kako smo prošli puta razgovarali o tome da moramo naručiti barem 1 metar drva, kako nas zima nebi iznenadila, možete misliti kakvo je bilo iznenađenja kad smo pred vratima kućici ugledati više od 1m drva doveženih iz šume i to potpuno besplatno. Kaže prijatelj Nikola bilo mi dosadno pa sam vam dopeljal drva. Dali postoje još takvi ljudi ja zbilja ne znam. Pa neka mi sada netko reče da je cjeli svijet pokvaren, a ja znam da ima divnih ljudi. "
 
Ovo je kao za neku priču u novinama!!!! Bravo susjed, ali bravo i Triša - dobro se dobrim vraća. ClapClapClapClapClapClap
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 11:35
Triša već sam se pitala kada ćeš nam opet malo pisati o Skradniku.
Nemam što više reći nego da redovito čitam, i drago mi je što uživate...
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 17:53
naravno da ima dobrih ljudi i uvek ce ih biti
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 20:45
Neću vas previše zamarati, samo par slikica iz vikendice u Skradniku pod laganim snježnim pokrivačem.
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 21:09
uh baš mi se sviđa , 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 21:19
Malo snijega, ali prvi se uvijek  pamti najviše...........
.......voljela bih da i kod nas padne malo...
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 21:51
I snijeg ima svoju čar.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 22:19
Triša, ako bilo što kažem ponovit ću komentare drugih.
Lijepo ti je dvorište, ali ima i ljepših, lijepe su ti vikendice - ali ima i ljepših... Ali mi se čini da malo tko uživa u onome što ima kao što uživate vas dvoje - i toj ljepoti nema ravna.
Baš ste "prva liga" smile81
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 10:38
Hvala cure, to je samo sitnica, par sličica, nije sada gore više tako zanimljivo, ali kako kaže mm: "Što mislite koja je najljepša i najbolja vikendica?" Ljudi se na ovo čude, a on odgovori "pa ona koja se koristi"
I to je to, mi u vikendici provedemo cca 70 dana godišnje (pišemo gore dnevnik, pa znam sigurno koliko).
A znam puno ljudi koji imaju vikendice (pa namjenjene su za korištenj vikendom - između ostalog), ali provedu u njoj možda dio godišnjeg odmora i rijetko koji vikend - šteta.
Naravno moramo uzeti u obzir da smo mi penzići i da imamo puno vremena pa si to možemo priuštiti, a trošak putovanja uvijek opravdavamo onim, pa ni ja ni mm ne pušimo - umjesto cigareta trošimo 1.000,oo kn za naftu - svatko ima svoje prioritete.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 10:45
" Neću vas previše zamarati, samo par slikica iz vikendice u Skradniku pod laganim snježnim pokrivačem." <<< kak to misliš da nas zamaraš???? Triša?! smile232 daj rađe još koju sličku Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 10:49
Triša, velik broj ljudi nezna uživati u malim stvarima. Vikendica vam je super i naravno, koristite je što više možete i uživajte.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 12:04
No dobro evo kad se vani ne događa ništa, malo iz unutrašnjeg uređenja, mm obožava starine, pa sam ih i ja uz njega naučila voljeti.
 
 
 
 
 
 
 
 
Neke od ovih predmeta već ste i vidjeli u mojim temama, no tu ima i nešto novih.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 13:10
Koja kolekcija! Super, ja obožavam stare stvari, imam dosta toga, ali još neke stvari treba restaurirati. Baš mi je drago da si ovo pokazala.
život je more
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 13:15
Pa to je pravi muzej divnih ,starih stvari.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 14:10
pravo kaze TM,najlepsa vikendica je ona koja se koristi
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 14:40
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 18:43
Počela ja zimska idila...a kolekcija vam je smile227
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 19:21
baš vam je tu krasno,pa ima mjesta za sadnju ko u priči! A one čupove bi ti najrađe "otuđila" - obožavam takve stvari ali ih još za sad nemam osim dva
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 21:26
e to hoćemo Smile jako volim te starine,ali nikako naći tavan koji se može opustošiti,naš je već bio opustošen Confused
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:13
Da problem je više u današnje vrijeme naći bilo što, jer su se ljudi okrenuli skupljanju starih predmeta, nekako im je došlo do svjesti da je to vrijedno, ovo naše ne toliko u novcu, koliko svaka stvar ima neku emotivnu vrijednost, jer je dobivena od ovog ili onog, nađena na tavanu kod ovog, poklonio nam neki poznati, preslicu od njegove mame, ili recimo imamo tkalački stan na kojem je radila neka poznata baka iz sela koja je još živa i zna kako se to radi.
To je prava vrijednost naše kolekcije.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.