Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pronalazak cvijeća, bilja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pronalazak cvijeća, bilja...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 19>
Korisnik
Poruka
antisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:46
Društvo, ja sam skroz novi ovdje pa se ispričavam ako je već bilo ovakvih upita...

Zanima me je li mogući gdje nabaviti sjeme pampas trave i sivoplave vlasulje?

Po rasadnicima nude samo sadnice i uzogjene biljke...

zahvaljujem na bilo kakvoj informaciji...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 19:50
Mogu li moliti grančicu krumpirovog grma ako netko ima viška
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 18:34
Pozdrav svima!
Novi sam ovdje, ali voljan razmjene iskustva i učenja...
Odnedavno imam svoje dvorište, a od ove godine krećem i s povrtnjakom pa me zanima zna li netko gdje bih mogao nabaviti rabarbaru.
U nadi da će mi netko dati savjet i pomoći, srdačno vas pozdravljam.
Hvala unaprijed,
Medo
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 19:09
Predivan je! Ja sam ga isto trazila, i uvrebala ovog proljeca kod jedne susjede.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 20:12
Ovo sam vidjela na jednom prozoru i mislila da je umjetno.Inače ja tražim phlox i niko nikad imao,a večina nikad čuli.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 09:37
i ja sam ovu sparožinu zamjetila na jednom prozorskom oknu, ali mi malo visoko LOL

kiki phloxa je cijelo proljeće bilo u trgovinama , a možda ga još ima u baumaxu među ostalim trajnicama


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 03:01
da, u baumaxu sam i ja vidjela i kupila dva...moram reći da su ocvali i nisu više cvali, čak nisam sigurna ni da li su živi više...a očekivala sam da ce se razrasti i namnožiti...Unhappy
Na vrh
marta78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2010
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 285
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marta78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 22:19
Zna li tko gdje mogu kupiti Astericus (dolari)?
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 00:22
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Ovo sam vidjela na jednom prozoru i mislila da je umjetno.Inače ja tražim phlox i niko nikad imao,a večina nikad čuli.


Ja sam phlox kupila u Decori Buzet, ali samo dva, prekrasna plavoljubičasta boja. Ne znam koliko će se razrasti do proljeća, pa ako ti nije dugo čekati, javi se.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2010 u 17:52
Molim ako netko zna gdje mogu kupiti tisu za živicu? Hvala.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2010 u 22:14
Od kud si?
Tražiš rasadnike, ja znam za Kutinu
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 09:09
Iz Vrbovca sam. Kutina mi nije daleko. Molim informaciju. Hvala!
Na vrh
iva75 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva75 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 09:34
Pozz

Molim vas gdje u Zagrebu mogu naći najpovoljnije Ligustrum??
Hvala!
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 07:33
Probaj redom po rasadnicima. Čini mi se da sam pred dva tjedna vidjela nešto i u Bauhausu nan Žitnjaku. Onaj rasadnik u Lučkom ima svega pa pitaj. MBM Lučko 65 30 724.
Meni su za ligustrum rekli da prebrzo raste, pa ga se često treba orezivati.
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 18:11
Imam Ligustrum vulgare povoljno..
javi se na pp.   
Na vrh
ljubiteljica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubiteljica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 23:32
možete naći i u Njuškalo oglasima, upravo sam gledala, po 3 kn/kom
Na vrh
Nirvana_K View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2011
Lokacija: Bouvet Island
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nirvana_K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 12:47
Pozz.. Zna li itko molim vas gdje bih mogao nabaviti venerinu muholovku? Treba mi sto prije.. U okolici Zagreba, to područje.. Sto prije ako bi mogli odgovoriti molim vas. Hvala unaprijed.
Na vrh
Iris Kaktusić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Iris Kaktusić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 12:33
Mozda da pogledaš u MB Lučko? Tamo bi moglo biti, osim ako nisi već nabavila.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2011 u 00:23
Originalno poslano od člana Garfilda Garfilda napisao:

Asparagus fern koji tražim:

Jesli li ga nabavila do sada draga?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2011 u 07:51
ovo je stvarno predivna biljka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 19>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.