Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 17>
Korisnik
Poruka
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 09:19
IZZY ,hvala  za brzinu odgovora, ali ja te boje kivia više nemam(kupljno u Plodinama gotova boja i taman koliko treba) dakle trebam sama praviti boju...ako netko zna molim da pomogne
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 09:36
Ne znam šta bih ti rekla... Možda da jednostavno prefarbaš sobu u novu boju koju želiš i koju sama možeš zamiješati, bolje nego da prefarbavaš preko te zelene? Morat ćeš samo nanijeti jedno 2 sloja bijele temeljne boje na tu zelenu da ju "ubiješ" pa onda boju koju želiš... Ja sam nedavno tako nešto slično prefarbavala...
Ili možeš na tu postojeću zelenu pokušati izvesti nekakav efekt, npr. nanositi spužvicom drugu boju ili tako nešto... Probaj pogledati ovdje malo, ima nekih tehnika objašnjenih.... http://www.meffert.com/pages/colorfino.html
Ne znam baš njemački , ali ima sličica... Možda ti da kakvu ideju! Sretno!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 15:54
ako si iz Osijeka i ako nije prekasno, odi u onu radnju kod Bačvica, imaju Jupoltrend boje i zelena kivi im je jako dobra... ja sam njome bojala stepenište i super izgleda
inace, imas nevjerojatan talenat, radovi su ti mrak... jako sam ljubomorna, ja naime ne znam ni dvije ravne crte povuci...

Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 21:36
hvala lluvia na obavijesti, neću nanovo krečiti već sam do 1 sat h poslije ponoći slikala na jednom zidu granu iz jednog kuta prema sredini (bijelu, jer je jedan zid bijela lamperija)mogu reči da je dobro(kćer zadovoljna) malo sam
s tim razbila zelenilo. Budem sutra poslikala da vidite i komentiratesmile190
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 19:47



zid kivi boje sobi moje kćeri, sa nacrtanom bijelom granom.....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 21:05
 Love%20You... Ovo je sad stvarno nešto jedinstveno i prekrasno...uglavnom tako i nastaju genijalna djela, radi neke pogreške ili improvizacije radi nedostatka nečega...meni se jako, jako svidja draga Brani .
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 21:53
Sad bar znamo što ćemo kad nam zapne bojanje zidova...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 22:11
hvala Primaverasmile184i  dadasmile79, moram vam reći da sami i sama iznenađena kako je sve to dobro ispalo. soba je promjenila izgled, od moje panike u početku do zadovoljstva moje kćeri. U živo mislim da izglada bolje nego na slici. 

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 22:23
sad sam vidjela prvotnu paniku i rezultat na zidu kćerkine sobe- rezultat je fantastićan..iako je sama boja zida baš nekako zatvorena i monotona ova grana ga je učinila privlačnim, razigranim i nadasve vedrim- iskrene čestitkeClapClapClapClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 07:47
Fantastično! smile55
ANĐELKA
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 09:40
draga brani, pomalo i zavidim tvojoj kćerki. tako si lijepo nacrtala bijele grane. virujem da uživo izgleda puno ljepše smile55
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 11:45
Brani,predivno je ...
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 18:58
...........sve je tako predivno.......i ja bi tako voljela slikati........a cini mi se da sam davno na satelitskoj TV  gledala jednu amerikanku kako je slikala ovakvim nacinom....cini mi se da je dobro utrljala dvije nijanse boje na kist i kruznim pokretima dobivala listice, cvijece.....ma nesto jako lijepo radis....
bravo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 21:17
Mislim da je stvarno ta tehnika i došla iz Amerike,  meni je ona bila pokazana jednom i unazad četiti godine stalno istražujem takav način crtanja. U pitanju su dvije boje osnovne koje dalje se dijele na još dvije, tako da ti u jednom momentu na kistu možeš imati i četiri boje koje onda određenim pokretima ruku dođeš do rezultata. 
Na vrh
majasp View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 21 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majasp Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 22:04
sve je jako lijepo! predivni su ti radovi
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 10:43
neko vrijeme me nije bilo ovdje, a onda sam ostal abez daha...sve lejpši od ljepšeg rada...jako lijepo... bravo
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 20:56




popodnevni uradak, od rame do slike. Ramu sam radila listajući vaše radovesmile136a da li je dobro ispalo, nadam se da ću to čuti od vas drage moje forumašice
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 21:24



Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 21:30


listam po albumu i nađem lava od špage u tehnici makramea, rađen prije cca 10 godina. Već je par puta bio skoro u smeću ali evo još visi na zidusmile60

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 22:22

Shocked Faint ...ne mogu vjerovati, draga Brani...i sliku i ramu si napravila za jedno popodne...ako sam dobro shvatila mogu ti se samo nakloniti, jer je i jedno drugo predivno  Moj%20naklonMoj%20naklonMoj%20naklon
 
...a lav, pa pusti ga nek i daljnjih 10 godina spava, jer je tvojih ruku djelo i nema smisla da završi u smeću...osim toga, što mu fali, baš je dobar, a makrame je opet u điru
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.