Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 68>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:16
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Ovako nešto može za čenđ,a nešto nemam dovoljno....Crveni kozjak sam ovog proljeća dobila od mamine susjede, ne znam koliko će ga biti, ali pogledam još pa ti javim. Bijelog kozjaka imam i previše,češnjak je već posađen,tako da njega nemam zasada, što ne znači da ga neće biti, samo neka bude bolja sezona nego ova. Ove godine mi je češnjak bio koma....slabo je urodio s obzirom kako je jako puno bilo prethodnih godina. Luka sjemenjaka imam brdo, oćeš domaći, holandski žuti i ako se ne varam ima još neka mješavina plavog ( ljubičastog ) mađarskog sa holandskim i još jedan domaći onaj svjetloljubičasti i bijeli oba duguljasti, za kukuruz ne znam na koji misliš? Kokičar mi je bio užasno loš i čeka da ga podijelim kokošima,a onaj donmaći osmoredac, njega je bilo malo, ali ima ga sigurno nešto kod moje mame, također imam neki crveni ukrasni kukuruz ,samo ga ove godine nisam uopće sijala.
 
hoćem lukiče koje možeš izdvoiti osim holandskog , njega imam, češnjak nije greda, ,,ima dana , ja ti budem dala moje, stare sorte isto na ljeto, kukuruz osmoredac, ja ti dam starinski bijeli slavonski, crveni ukrasni imam, znaš, on ti je isto jestiv, kokičar;)
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:16
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Daj dobaci koju jabuku!   
 
čekaj da sve stavim, ima 7 sortiWink
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:18


Čekaaammm!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:22
Aha!

Wizardica, hoćeš da ti pošaljem domaće lukiće, prastara sorta, plavac i žuti. Moji ga prije Marije Bljuzge donijeli iz Mađarske... od tamo su rodom.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:23



Ja čekaaaam!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:24
Dobra večer "radni" narode... eto mene nepozvane u vaše društvo. Šta ja mogu, kroz komp sam čula koliko se cerekate, pa da vidim šta je....
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:34
evo i mene kuca mi ori koliko se smijem cuj NOCNA PTICURKA hahaha.
draga Vizardice jel vi izvozite za Bosnu te jabuke da znam      
sve mi se svidja u tvojoj njivi i seoske kuce to naselje dole,bas fno sto neki ljdi ipak ostanu na dalekom selu ziviti
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:35
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Aha!

Wizardica, hoćeš da ti pošaljem domaće lukiće, prastara sorta, plavac i žuti. Moji ga prije Marije Bljuzge donijeli iz Mađarske... od tamo su rodom.
 
ooooočeeeeem, juuupi, kak sam sretna, ostvaruje se moj san...bit ću kuma lukačićka...hvalala ti od srca,smile73
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:37
Nema na čemu, od srca nudim! Samo mi dobaciš adresu i riješeno!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:38
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

gdje ste mi nestali?ili nemožete upratiti brbljanje!
 
 
....eeeevooo meeee, tucam, ovaj , tu saaam
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:39
Wizardica može jedno pitanje?gDJE se nalazi ovaj prekrasan kraj i vrt!?
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:39
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Nema na čemu, od srca nudim! Samo mi dobaciš adresu i riješeno!
 
 
ti dobacim, a kaj ja morem tebi dati:)?
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:40
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Wizardica može jedno pitanje?gDJE se nalazi ovaj prekrasan kraj i vrt!?
 
...čitaj par postova iznad, ajde, ne se šparati, skrol skrol i eto to na postu gdje je moj grunt, hihihihi, zekuljim te:)
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:41
Imamo kad o tome.... ja sam paradajz-fan. Najviše mi se svidio onaj grozd paradajza kojeg držiš u ruci...
za ime me ne pitaj, to je kao da me pitaš za imena nogometaša...
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:43
Pošalji ti nama onih pommma iz hladnjaka! :P hahahha
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:44
Vizardice daj jos slika ako imas i sliku tvoje vikendkucice
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:45
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:


Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Wizardicu zarobio pas, a Monsteru muž potjerao u krevet(hmmmmm... da navijamo?!?)

 
..pa ne stignem svima odgovoriti, a i puna su mi usta buhtle, hahaha pao pekmez na tipkovnicu, uff.


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:45
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Pošalji ti nama onih pommma iz hladnjaka! :P hahahha


Ja bih jednu krušku....(svi nešto naručuju, mora da je ovdje takav red...)
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:46
Wink
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

evo i mene kuca mi ori koliko se smijem cuj NOCNA PTICURKA hahaha.
draga Vizardice jel vi izvozite za Bosnu te jabuke da znam      
sve mi se svidja u tvojoj njivi i seoske kuce to naselje dole,bas fno sto neki ljdi ipak ostanu na dalekom selu ziviti
 
...hej pusto--lovčice, ak treba bum, ionako am bacila oko 500kg sveg boča, htijela pokloniti u starački dom, neće, nemam papire, u dom za nezbrinutu djecu, tam ista priča, a mm i ja, ni 5 ni 6, sve šus u kompost, oa si sad misli
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 22:46
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Imamo kad o tome.... ja sam paradajz-fan. Najviše mi se svidio onaj grozd paradajza kojeg držiš u ruci...
za ime me ne pitaj, to je kao da me pitaš za imena nogometaša...


Sweet Milion!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 68>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.