Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hawaii palma - Brighamia insignis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hawaii palma - Brighamia insignis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 12>
Korisnik
Poruka
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 14:01
mojoj stalno žute i otpadaju listovi, mokra nije, suha nije, mislim da je razlog toplijna, tj. do sada je bila u dnevnoj sobi, grijanoj
premjestila sam je u negrijanu prostoriju pa ću vidjeti za par dana
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 15:17
moja je na cjelodnevnom suncu .navacer je unosim u negrijanu prostoriju..za sad se dobro drzi,posadila sam je u mjesavinu vrtne i kupovne zemlje,zaljevam je pa otprilike svakih 8 dana

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 15:18
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2012 u 15:21
Originalno poslano od člana Zvjezdana Zvjezdana napisao:

da i ja mislim da smo dobro prošli sa havajkom

moja kao da ide na bolje nadam se da će potjerati više listiće

neznam samo kada ću ju van iznjeti još mi nije baš za van ju nositi

kad je budes nosila van,prvo par dana je stavi u laganu sjenu i onda po malo je navikavaj na sunce..neznam kolika ti je dnevna tem,,, ali ako je toplo ja bi nju ipka malo iznijela van
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 08:07
vani je već neko vrijeme i napokon su joj počeli listići ići..lagano ali idu :) baš mi je drago što mi nije propala :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 08:12
bas mi je drago zvjezdana ,bas sam se pitala sta li je sa tvojom hawajkom...moja je na suncu i dobro joj je vidim da izbacuje nove listice 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 08:17
kamenjar,kakve ljepe listove ima smile162 Ogladnim dok ju gledamLOLKrasna ti jeThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 08:23
kao blitva izgleda jeli tea LOL
prilikom transporta hawai palme iz zadra do kuce odlomio mi se jedan listic (vidi se malo i na gornjoj sliki) i taj listic nisam ga htjela kidat ,mislila sam kad pozuti,al uon uopće ne vene ,stoji tako kako jest
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 08:28
ma tek su mali listići skroz :) ali svakim danom su sve veći..a ide ih odjednom puuuno bit će čupavica kad narastu :D
Per aspera ad astra.



Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 08:32
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

kao blitva izgleda jeli tea LOL
prilikom transporta hawai palme iz zadra do kuce odlomio mi se jedan listic (vidi se malo i na gornjoj sliki) i taj listic nisam ga htjela kidat ,mislila sam kad pozuti,al uon uopće ne vene ,stoji tako kako jest

LOLfakat joj listovi djeluju sočno.Dođe mi da ju smile50 Ne bi ona sa mnom dugo izdržalaLOL
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 08:39
Meni se čini da mojoj baš ne odgovara direktno sunce. Sad je napokon krenula rasti,kad sam ju stavila ispod prozora ne terasi. I listovi opet imaju lijepu boju, ne žute :/
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 08:33
havajka mi tjera kao neke bočne izboje :O uslikam kasnije pa stavim
Per aspera ad astra.



Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 11:05


evo je ne vidi se baš najbolje nisam baš dobro mogla uslikati ali mislim da se može skužiti sastrane idu listovi u paru kao nova grana na par mjesta
Per aspera ad astra.



Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 21:29
Ovo će biti čupavica od formataThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 21:35
radujem se listicima tvoje palmice zvjezdana....bit ce to ljepotica prava dok joj listici porastu
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 22:19
jedva čekam :)
Per aspera ad astra.



Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 22:50
i ja sam čitala da ne voli jako sunce, ali videći biljku od kamenjar u subotu... nisam sigurna, prekrasna je, bujna i zdrava, a cijeli dan na sunčanju

zvjezdana tvojoj je trebalo malo duže, ali sad će nas ugodno šokirati frizurom LOLsmile61
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2012 u 22:57
moja je cijeli dan na suncu,pratim je ,ako bi bilo sta primijetila sklonila bi je,cak ju je vjetar posteno šibo al nije pokazivala da joj smeta ..valjad ni nece ,ja nemam hlada pa mi odgovara da mi biljke budu na suncu 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 21:54
evo je slikana danas,sunce je przi ,vjetar je udara a ona je zdrava i lijepa

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2012 u 19:24
Preljepo bravo cure!smile120
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.