Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Malo smo se ponovili...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Malo smo se ponovili...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 49>
Korisnik
Poruka
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 08:18
zovu zovu...ja ubuduce u trgovinu moram ici sa cepicima u usima...jucer opet ja po jabuke isla, udjem unutra, a oni zovu...zovu...i evo rezultata



ovi beniji su sa 10 spusteni na 5 franaka (malo manje od 25 kuna), nisu bas u najboljem stanju, listovi im dosta otpadaju ali nadam se da ce se sad oporaviti kad imaju svoje stalno mjesto...
...a ovaj mali...pa ajd, nek se nadje  smile188
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 08:26
Lepe jabuke, nema šta!
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 08:31
ma donila sam ja i jabuke.....LOL
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 09:58
E to se zove dobra kupovina,nemam rijecismile55
Rado bih i ja takosmile188
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 10:32
smile76  Nikad lipših jabuka nego kod tebe.

Ažurirao Hele - 28 Studeni 2007 u 10:41
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 10:47

....LOL hoces sutra po kruske ici Aurora?

...lijepi su benjamini, a ovaj cvjetak je azeleja?

Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 12:33
maso, uvik ja imam neki razlog zasto moram ici bas u taj ducan...a ako ga nemam onda ga izmislim LOL
...ovaj mali je azaleja, evo ga malo izblize



Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 12:37
azaleja je prelijepa, ali dosta osjetljiva. Samo jednom sam je uspjela održati malo duže od godine dana. A što se tiče benjamina nakon prvog šoka i možda kojeg otpalog lista nadoći će oni kod tebe i biti lijepi.

Ažurirao lana2 - 28 Studeni 2007 u 12:38
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 12:46
pa da ti kazem, i ja sam se oko nje dvoumila .. bi pa ne bi, bila je jos jedna bijela, sve ostale su ovako u roza ili nekim crvenkastim tonovima ... ali mislim se, ajde, nije skupa, idem probati

a beniji su dobili svoja mjesta i sad im vise nema micanja ... pisala sam jutros vokiju na kavi sta su do sada prosli (koliko sam ja vidjela) ... sad moram imati strpljenja dok shvate da su na sigurnom, onda ce biti sve ok
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 12:58
ma super je, kod takvih cvećki ja obično razmišljam ...pa neka mi bude za ukras kao cvjetni buket koji će mi u svakom slučaju trajati duže nego onaj od rezanog cvijeća u vazi
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 17:01
aurora
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 19:59
Originalno poslano od člana maso maso napisao:

....LOL hoces sutra po kruske ici Aurora?

 smile96

Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 21:02
necu po kruske...ali sam onu farbu za drvo potrosila...moram po jos jedno pakiranje...a eto vraze, sve ima bas u tom ducanu smile96
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 12:30
Ma te voćke u Svicarskoj su prekrasne.... Aurora i mene je jučer zvalo i naravno rezultat kao i kod tebe


i jedna ljubičica, ali nju ću staviti tamo da previše ne dupliramo.
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 13:42
....ja se ponovila sa 2 begonije smile188, slike saljem sutra .....
Na vrh
Maret@ View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maret@ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 14:18
Evo ja se juče ponovila, cvijet je Calosia venezuela...ne pitajte me, ne znam ništa o njoj osim da je prekrasna :)
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 14:27
....ja sam ju imalaaaaaaaaaaaa predivna jeeeeeThumbs%20Up...ali crkla mi je jer je nisam dovoljno zaljevala ljeti, ostavila sam ju na balkonu i jadna se sprzila Confused...znam da samo obozava svaki dan vodu(ljeti) i da je jako jednostavna.....gdje si je kupila???A ti cvjetovi su totalno otkaceni kao da je suho cvijece Big%20smile
Na vrh
Maret@ View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maret@ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 14:37
Ma da baš kao suho cvijeće, interesantno skroz!? Kupila u Konzumu, samo 15kn je bila. Pročitala sam da voli vlagu i ne voli direktno sunce a sad hoću je do ljeta uspjeti održati ne znam. Da ju stavim u veću grastu? MM će poluditi svaki dan kada dođe s posla ja ovo presadila u onu, ono u ovo ccc
 
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 14:43
.....Big%20smile ma samo da nije na direktnom jako suncu , moze ona izdrat normlno sunce samo kad je ona velika zega sklonis ga....nemoje sada zimi previse zaljevati, ali nemoj ni dopustiti da se zemlja osusi,....vidjet ces ako joj fali vode ona ce klonuti ali cim ju zalijes uspravi se :))) ....samo sto sma ja svoju malo duze tako ostavila i tada se nije uspravilaCry...uuu mogla bih ja u Konzum danas....a samo ne znam kako cu prosvercat danas i ove dvije begonije u kucu...moj muz ce se  smile42....smile96
Na vrh
Maret@ View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maret@ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 14:50
hahahaha...ako znaš kako se razmonožavaju javi i ja ti šaljem, MM neće ni znati
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.