Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - zvonkica - dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


zvonkica - dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
Korisnik
Poruka
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:30
, ovako sam iskoristila kuke od mesa (bez mesa) i cijev od bojlera za centralno, kao u Pevecu. Paprike i rotkvice čekaju toplije vrijeme!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:31
Dobra konoba Zvonkice, mogla bi se i u disco preurediti.
Ma glavno da si ti bila vrijedna. Super.
život je more
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:34
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

kako bi bilo dobro decoupagirati ove kutije od franck kave Big%20smile
super mi je stari radio...a još i svira...luudilo
,

treba mu da se ugrije i onda čuješ ono zujenje i mješanje kanala, ludnica , cijeli svijet i naša dijaspora se čuje. Za kante se moram naći s nekom od vas stručnjaka ... SunceRi mi je obećala pokazati tehniku ...
ma ima posla koliko hoćeš samo da je vremena!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:37
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dobra konoba Zvonkice, mogla bi se i u disco preurediti.
Ma glavno da si ti bila vrijedna. Super.

zahvaljujući vama opet sam dobila neku volju i poticaj kada vidim kako ste svi vi puni elana i kako iz ničega nešto nikne !
Nadam se da će se u toj konobi i oko nje jedan put čuti pjesma veselih Forumašica i Forumaša. Nadam se da će pasti koja klapska  ....smile45 a onda i koja dobra klopa ... ne bi bila na odmet!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:42
Ta bi se pjesma trebala čuti tu do mene! I klopa mirisati ... mmmm....
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:50
pa tebi skoro vidin ča kuhaš ali do lantane je malo ipak dalje pa bi ona ipak trebala više načulit uši ili doć da vidi kako je u sjevenim krajevima. Lako je njima tamo kade je stalno toplo  a onaj snijeg su samo dobili na dar da vide kako izgleda   (ha ha ha)   !!!smile66

Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:56

Dugujem ti hoyu - nisam zaboravila. Ali ovaj vikend ne mrdam ni milimetra. Svaka mi je sekunda dragocjena.

Čim prođem u Plodine ostavit ću ti je makar na portunu !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:59
Tako je Zvonkice, ova riječ "načulit uši" me je baš obradovala, malo ljudi govori u dijalektu, pa mi je uvik drago čut tako niku rič. E i pazi mogla bi ja navratit do Rijeke, ali onda spremaš spizu u konobu, a ne samo sjemenke.
život je more
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:00
Ma što u portunu, nazovi pa da pokafenišemo s nogu , na brzaka!
Kad god prođeš, dobrodošla si !
, ovaj dio je usput i ljetna kuhinja ali još mi je hladno tu kuhati!  brrrr
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:02
Usput, znam da se razumišeš u trave pa tako i  u dihondru pa te molim , voljela bi da pogledaš, mislim da je smrzla. Ona podnosi suša a hladnoću ne , je tako ili ne???
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:07
Evo još jedan raritet za Trišinog muža, očistill ju je MM i pofarbal, polakiral i sad je ko nova. Čak i važe, precizno!

Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:09
Originalno poslano od člana zvonkica zvonkica napisao:

Evo još jedan raritet za Trišinog muža, očistill ju je MM i pofarbal, polakiral i sad je ko nova. Čak i važe, precizno! P.S. ne znam što ovan najlon radi ispod tanjura od vage, ali nakon slikanja smo ga makli!

Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:15
draga moja lantana, samo dođi, ne bojim se ja spize  (a i MM obožava sve u svezi s Tim!), ja se bojim tvoje kritike vrta i rožica... iako sam cijeli život u vrtu sad sam tek drugu godinu samo- svoja.sada kada mama više ne može komandirati i raditi!
Uživam i dišem punim plućima jedino me guši posao ali zato iskoristim svaki vikend do daske!!!


Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:16
Imaš zvonkice sliku u mom vrtu. Smrznuta dihondra - skoro cijela ...smile220
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:24
Suživot trumbe od centralnog grijanja i zvončića, ostao je živ i već se obnovio! jadničak!
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:24
Originalno poslano od člana zvonkica zvonkica napisao:

Suživot trumbe od centralnog grijanja i zvončića, ostao je živ i već se obnovio! jadničak!



Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:35
Evo sada planiram polako ove nježne biljčice privikavati na još uvijek hladno vrijeme, svaki dan kad je sunce širom otvorim vrata da ih sunce pozdravi , nježno!!!smile90
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:35
Originalno poslano od člana zvonkica zvonkica napisao:

draga moja lantana, samo dođi, ne bojim se ja spize  (a i MM obožava sve u svezi s Tim!), ja se bojim tvoje kritike vrta i rožica... iako sam cijeli život u vrtu sad sam tek drugu godinu samo- svoja.sada kada mama više ne može komandirati i raditi!
Uživam i dišem punim plućima jedino me guši posao ali zato iskoristim svaki vikend do daske!!!




Ne trebaš se ti bojati nikakave kritike, jer sve što sam kod tebe vidjela je super, a pogotovu u uvjetima kada sve morate sačuvati preko zime, kod mene priroda odradi svoje, a ja samo moram dobro zaljevati i nećeš vjerovati dans sam radila nešto po vrtu i zemlja je suha od ove bure da sam neke biljke morala zaliti, zemlja je bila sva ispucana.
A što se spize tiće, ne brini ja imam samo 55 kg, ali mogu pojesti, ha, ha...
život je more
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:36
Originalno poslano od člana zvonkica zvonkica napisao:

Evo sada planiram polako ove nježne biljčice privikavati na još uvijek hladno vrijeme, svaki dan kad je sunce širom otvorim vrata da ih sunce pozdravi , nježno!!!smile90


Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 23:44
Lantana i Zvonkica skupa pežu cca 110-112 kg, kako kada!

 Al što mogu izist, pojist po našu  ... vidin ja da će tu biti svega i pršuta a i sira , roštilja , bevande , društva  a tek pjesma kad zaori! Ali bez naših Slavonki i Slavonaca, Zg i Istrijana , Međimurki, Prigoraca,Primoraca  i ko bi nas sve nabrojao nema fešte ... jedan je život i treba ga slaviti !
 
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.