Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 100>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 11:05
smile227 savrešno! na tanjur sa špagetima mi je odmah ispao jezik, mljac!smile93
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 18:53
Izvanredno! Od silnih radova koje si nam pokazala teško je neki posebno izdvojiti. Posebno volim ukrašene upotrebne predmete, a takvih je kod tebe puno.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 09:45
Tanjur i bočice su prekrasni a otkriće s kristal-lakom odmah ću isprobati,hvala!Thumbs%20Up
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 09:18

mare da li ti kristal lak nanosiš na predmete nakon što je on odstajao 10 min ili nakon stajanja od pola sata to me posebno interesira za bočice jer imam jednu hrpicu za premazati

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 18:54
hvala vam drage moje smile79smile79
 
žao mi je ako je nekom pri pogledu na tanjur propala dijetaWink....
file piše da se bočice mažu kad lak postane tekuć što je otprilike nakon 25-30 min.........tanjur sam premazala nakon što je lak odstajao 10-tak min........a bočice nakon 25 min
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 20:34
Joj Mare što je to super, prvo mi je palo na pamet što se sijasmile141. A kad sam vidjela špagete, tad sam morala prezalogajiti neštoLOL
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 22:22
Sudeć po gornjem komentru izgleda Mare da je tanjur izazvao efekt suprotan od očekivanog a ti si govorila o nekoj dijeti ,ako se ne varam!Po mome,on toliko lijep da je grehota stavljati nešto na njega,treba ga samo gledati i eto ti dijete!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 14:48
mare evo mene opt sa pitanjem da li si i boce nakon šta si ih premazala lakom nakon pola sata prošla kistom zbog mjehurića
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 17:35
da draga,nakon pola sata suhim plosnatim kistom da poravnaš mjehuriće...smile40
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:18
Mare,radovi su prekrasni....
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 07:59

mare imaš smile78od mene

Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 08:43
Mare,drago mi je da si opet u sedlu.Špageti tanjur mi se jako jako sviđa .U zadnje vrijeme mi se sviđa taj jako sjajni efekt.Ja sam kupila Top Gloss,to su mi pokazali na radionici,da je za ultra visoki sjaj,Još ga nisam stigla upotrijebiti a niti prevesti što piše na uputstvu
(tko zna francuski?)smile51
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 09:20
Originalno poslano od člana mima051 mima051 napisao:

(tko zna francuski?)smile51

(mima: imaš privatnu poruku Cool)

mare, tanjur je tak njam-njam da ga zato ne komentiram opće, a veličina je baš kakvu i moj mali braco preferira Approve
koliko god nisam luda za visokim sjajem, baš vrhunski polakiraš svoje uratke...Thumbs%20Up
bočice su odlične i naravno da mi se dopada mjerica na njima, najbolje mi izgleda kad je oko ručkice...

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:05
smrcko,danči,mima,kami smile79
 
salveta sa stablom masline mi je već dugio tiha patnja i kad mi je došla u ruke mojoj sreći nije bilo kraja.......fileHug...ali nisam se mogla odlučiti na šta ju staviti.........na kraju je izbor pao na ovu preslatku tacnu koju mi je anastazija nekim svojim kanalima nabavila.........Hug
malo sam koristila šablone,malo 2k........na moj užas salveta se baš na deblu nagužvala a kod utrljavanja boje u pukotine sve se nekako smuljalo......no sudite sami........
 
 
 
a kad sam se već dohvatila tacni konačno sam napravila i ovu......sirotica već dugo čami i čeka da se sjetim šta i kako s njom........tu nisam niš previše komplicirala,polovica salvete,malo sjenčanja na rubovima i jedna interesantna šablona s vanjske strane.......
 
 
 
 
i to nije sve,ima još......ali moram se potpisati na radoveWink......vidimo se uskoro......
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:35
Mare, radovi su prekrasni.
Vidim i tebe pucaju šablone???
I ja sam oduševljena njima u zadnje vrijeme...
Na prvoj tacni uopće ne primjećujem nabore salvete....meni  je super.
 
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:37
Mare ovo je predobro!Thumbs%20Up
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:41
ne znam koja je ljepsa,krasno majstorice.smile73
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:47
Mare ja ti te nabore koje ti spominješ i ne vidim možda iz razloga što sam još uvijek friška po pitanju decoupagea a ne po pitanju godina....
pregledala sam svih 69 stranica pa me prsti bole zato da skratim sa jednimsmile73
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:55
proljeće imaš pravo,pucaju me šablone........toliko sam "patila" što ih nemama a sad kad sam ih nabavila najradije bi ih na sve nakeljilaLOLLOL
slavice i sarita hvala Hug
andora kriva je slika,nije namjerno tako poslikanano ali uživo se vidi tih par faltica na samom deblu.......kažeš pregledala sve?.......69(??),fakat sam vrijedna a volim i pričatiWink......kod mene u galeriji se često razvije priča koja je ponekad interesantnija od samih radova.......
hvala vam i svakoj po jedna smile78
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:57
mare meni je super ova maslina u tvojoj izvedbi smile94a ako se i pogužvala to se ne vidi zapravo to su sada prirodne kvrge na stablu koje tamo moraju biti,odlično raspucavanje i sjenčanje ma zapravo sve za čistu peticu.
drago mi je ako sam bar malo pomogla pri nastanku ove divote smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.