Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 22:39

Kako je lijepo vidjeti to divlje cvijece!

Kaktus je super!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 23:03
Kaaaaktuuusssss smile227 stvarno je prekrasan!
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 22:51
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Anaida, ta divlja pavitina kada ocvate, a sada se sve bijeli od nje, onda ostanu neki suhi cvjetići kao paučina i jako su dekorativni.

Hvala Hana.

Evo slike jednog kaktusa u cvatu, taj kaktus sam ja posadila od moga kaktusa i poklonila ga prijateljici, moj je imao 2 cvijeta, koje nisam stigla slikati, a njezin, pogledajte...

17 cvjetova







 
 
 
WoW ShockedShocked..mogu li samo sjesti pored njega na 5 minuta EmbarrassedEmbarrassed...che meraviglia!!!!!!!! Big%20smileBig%20smile
 
Kaktusi su fantasticni... fantasticni...toliko ljepote nam poklanjaju...!!!
 
Prelijepo....razbolit cu se... LOLLOL
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 23:33
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:


Šipak - nar ima 4 godine prvi put cvjeta



Iznenadila me ljepota cvijeta nara. Naime dobila sam prije par dana grančice nara za zapelcati ( neke su bile sa cvjetovima), ali mene zanima treba li imati i drugi ( muški ) grm da bi rodio. Gospođa od koje sam dobila grančice veli da njen nar cvjeta ali ne rodi, a da je čula da treba imati muški grm.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 11:42
Lantana kaktus je prekrsan 
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 12:37
smile227Kaktus me je očarao!!!!Moj je ove godine imao 6 cvijetova ,a tvoj 17!
smile79
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 09:14
Lantana -oko moje zlatnosmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 09:24
Ulalalalallaaaa kakvi su to cvjetni kaktusi!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 14:18
Lantana, to ti nije kaktus u cvijetu smile94....TO JE BUKET CVIJEĆA NA KAKTUSU! smile55
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:26
Lantana, gdje si?
Kad se pojaviš očekujem 100 sličica!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:44
lantana počneš nas veseliti  sa cvijećem i cvijetićima-i onda nestanešsmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 13:29
Lantana sve sam pregledala unatrag par stranica. Znaš i sam da sam uživala. Kako sam bila na moru, šetala sam po Starigradu puno u nadi da ću negdje vidjeti vrtove kao tvoj. Vjeruj mi ništa od toga...mislim bilo ih je ali ja sam ih sve uspoređivala sa tvojim i na kraju shvatila da je tvoj vrt jedinstven i  neusporediv.
 
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 14:08
Evo me drage moje nakon 7 dana, 7 teških dana za mene, otišao moj unuk (moj mali vrtlar), a nona ostala tužna i sama. Znali smo da će doći taj dan, ali uvijek je teško kad netko odlazi. Prije nego je otišao slikali smo po vrtu, dala sam mu fotoaparat i pokazivala kako će slikati tako da imam puno slika.
Hvala svima na posjeti i hval što se brinete za mene smile79

Ovo smo ja i moj unuk slikali posljednjih nekoliko dana

Najdonji vrt u žuto-plavoj kombinaciji

Sedum




Stolisnik




Lantana žuto-bijela




Cineraria maritima ovu grančicu sam ubola na jesen i već cvate


Lavanda je sada u punom cvatu










Santolina


Smilje


Plumbago




Neki luk


Uskoro će i afrički ljiljan


Aucuba koja je ove godine dobra jer sam je preselila u hladovinu


Biserak u punom cvatu iako je on ljepši u jesen kad ima one bijele kuglice po sebi


Ima još, ali to ćemo sutra, pozdrav svima.




život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 14:24
Tako već može, fali nam malo ljepote iz tvog vrta
 
I pronašla sam ime onog lila luka - zove se tulbaghia violacea
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:24
Lantana a danas cijeli dan mislim na tebe i sve ti hoću poslati pp a ti pišeš da je unuk otišao....tako sam se rasplakala....baš mi  je žao...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 15:52
Znala sam da si sa unukom čim se nisi javljala par dana, dobro ste vas dvoje napravili pravi fotosesion. Te žuto- plave kombinacije su predivne....Thumbs%20Up
Baš sam razmišljala da imam jedno mjesto u vrtu koje je skoro pa stalno u hladu a pusto je i trebalo bi posaditi neki grm po mogućnosti zimzelen. Mislim da bi aucuba bila OK. I kod Bake u vrtu sam ju vidjela i ona je isto pisala da mora biti u hladu, malo ću se i sa njom posavjetovat.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 16:26
Dojmila me se ova žuto plava kombinacija. Stolisnik, santolina, plumbago i lavanda ............odlične kombinacije!Clap
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 18:40
Danas ti necu hvaliti lepotu cveca, reci cu ti samo ovo!

"Ma gde da smo, mi smo sa onima
koji su deo nas, upijeni u svaku kap
nase krvi, u svaku misao...
Nema odlazaka ni vracanja, daljina i blizina..."

tebi, hiljadu tvom unuku!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 21:29
Mimar iako si ovaj tekst namijenila Lantani, predivan je jako me dirnulo
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 22:01
Lantana predivno ste vas dvoje to slikala, želim vam još puno takvih divnih zajedničkih trenutaka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.