Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 80>
Korisnik
Poruka
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 07:40
draga moja, osim što imaš lijepe radove i talent, molim te isprazni sandučić.smile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2010 u 13:38
draga moja..... tek  sad pogledala tvoje kutijice....PREKRASNE SU TI , WAUUUUUUU  Ostala sam bez teksta...smile79
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 00:49
Potpisujem sve što je rekla frezija!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 09:29
Ajme moja kaća evo baš gledam pa ti nisi samo nama interesantna sa svojim radovima.
 
Pa tebe prate i sa drugih foruma!!!!
 
Ma bravo draga, samo ti nama daj još svoje inspiracije smile79
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 14:42
I ja sam tek sada pregledala tvoje kutijice i ostala sam bez teksta prekrasne su mi............meni je onako ona prva baš sjela 100% i to samo zato što je romantična bar za mene
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 17:37
hvala vam drage moje,ljubin vassmile79smile79

evo par novih kutijica,nikako uhvatit vremena stavit ih..isto tako mi nedostaje vremena za komentirat vase galerije,skicnem vas,divim se,ali  neman vremena zadrzavat se na forumu..nadam se da ce uskoro sve bit po starom..smile79

























Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 18:00
kutijice su fantastićne,koji motivi smile94genijalno,svaka čast!  
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 18:22
Joooooooj, ona uprljano tirkizna me oduševila totalno! Jako mi se sviđa kako dobiješ te boje na donjem dijelu kutija - savršeno! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 19:45
I to je tebi"evo vam malo",Bože što bi tek bilo da imaš vremena!Ludilo od dobrih radova!
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 21:28
neznam koje riječi da upotrebim da prikažu moje osječaje gledajuči nove škrinjice, dali damske , profinjene, elegantne , decentne,zapravo sve skupa i još dodati sa mnogo stila
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 21:44
Clapnemam riječi za ove divote ,jednostavno bez previše kerefeka a opet jako efektno,sviđa mi se ovaj stil ukrašavanja
Na vrh
miki View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 22:32
Lijepe kutije radiš Smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 09:34
prekrasne kutije, pogotovo ona cno-bijela, očarala me!!!!
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 11:03
I opet sam išla ćiriti!Pridružujem se Anđelki,ona crno-bijela je zakon!smile64
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 12:17
drage moje napokon sam uspijela ulovit vremena za iskomentirat vase galerije,panika me uhvatila kad sam vidila u kolikom sam zaostatku..svakakvih divota je proletilo ispred mojih ociju,jos mi se manta od ljepota raznihsmile79
hvala vam na posjeti mojoj galeriji i divnim komentarima..poseban pozdrav mikiju,i hvala na komentarusmile79
slave znas koliko iman vrimena kad mi je 10 dana tribalo za zgotovit ove kutijiceLOL..zadnjih dana mi se skroz zaguzvalo u zivotu,ali vracam se u normalu pomalo..jeeeeeWink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 14:20
kutije su ti prekokrasne........crno -bijela mi je totalno WOW a ova zadnja s ružama je predivna,romantična i savršena šablonasmile89
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 14:31
od sve cetiri savrseno precizno i pedantno napravljene (a o ljepoti da ni ne pisem) mene je ubola u oko prva... i zboh boje i zbog motiva... tako  mi je bezvremenaka da sam pomislila da si je izvukla iz bakinog (ili kod vas noninog) miraza..Smile
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 16:12
smile211smile211smile120
smile120smile211
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 18:36
Hej kaća, ovo je fantazija!!!
 
Sve kutijice su lijepe na svoj način, ali meni osobno je ona lila sa ženskom favorit.
 
OOOOdlično!!!smile211
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 19:42
hvala vam cure drage,rastopi se ja od vasih komentarasmile79smile86
zaboravila san napisat i ovdje kako sam imala problema sa printevima..kutijice sam napravila i samo ih je trebalo jos prelakirat,i tako su stale par dana i sve je bilo na svom mjestu..nakon sto sam ih prelakirala stvorili su mi se zracni jastuci ispod printa,bila san pomalo ocajna,desavalo mi se to i do sada i mislila san da nema pomoci..gotovo,rad upropasten,mislin se ja..po obicaju fenom osusim lak,i onako sva ocajna lupim sakom na mjestu gdje se print podigao,i primjetim da se djelomicno ponovno zalijepio za povrsinu..nakon toga sam pritiskajuci, milimetar po milimetar,palcem iz sve snage uspila skroz zalipit podignuti dio..ne mogu sa sigurnoscu tvrdit kako mi je to uspilo,ali sumnjam da je fen malo raskravio ljepilo,i da se zato uspilo sve ponovno zalipit..
i jos nesto,facetten lak nikako ne susiti sa fenom,na prvoj kutijici sablonicu izvana sam susila fenom i "usla u se",cila se izdeformirala..a ona iznutra je ok,nju sam pustila da se sama osusi..
na zadnjoj kutijici sam print okrenula naopako,sreca da je takav da puno ne smeta sto stoji naglavackeWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,355 sekundi.