Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 78>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 17:09
....juka  mi  nije  nikad  cvjetala....da li  tvoje  cvjetaju?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 09:22
nije cvjetala ,izgleda da cvjetaju ako su posadjeni u vrtu,tako da moje nece cvjetati.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 09:52
..da  to  i  ja  mislim....iako  ova  moja  je  potomak  one  iz  vrta  koja  je  bila  2m  a  nije  cvjetala,  bila  je  u  hladu....na  otoku  imam   3  mlade  ali  druge  vrste....one  ce  sigurno  cvjetati   kad   narastu....imam  i  sarenolisnu  a  volila  bi  nabaviti  i  onu  sa  "koncima"....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 11:40
jedna od mojih yucca i to baš ova s koncima gotovo redovito cvate i to je zaista doživljaj. Puno sam mladih već podijelila, a ako ovog proljeća pronađem koju mladu končanu u senjskom vrtu, dobit ćeš ju.
lijepi pozdrav
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 13:06
 Valentine%20paper%20cutout ..bas  ti  hvala...to  je  predivno  da  ti  cvjeta....mislila  sam  da  ssu  ove  neobicnije  teske  za  cvjetati....






Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 08:43
.....3 mlade  juke,  mislim  da  su  gloriosa,  nisam  sigurna...
 
 
 
....zlatoglavice  su  izniknule...
 
 
 
 
..."piton"   na  otoku...
 
 
 
....agrumi  su  jos  pod  dekom....
 
 
 
 
...prosirena  gredica  od  lavandi,  ceka  nove   stanare...
 
 
 
 
 .....ljeto je odnijelo  prilicno  biljaka...nemam  vise  sarenolisne  kadulje,   1   heba,  klematis  je  upitan,  iglica,   anemone,   pelargonije  je  odnijela  zima.....eh,   to  ti  je   zivot...uvijek   borba!!!!!!Ouch
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 08:52
...razni  radovi  su  u   tijeku....naravno  ovo  nije  konacni  zid,   tek  nabacano  kamenje  jer  je  sve   jos  uvijek   gradiliste  a   radimo  sami   pa  ide  sporo....
 
   
 
 
...to  je  pogled  sa  balkona....lijevo  je   suma...
 
 
 
 
 
 
....pogled  naprijed....ovo  je  zora  oko  07 h...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 09:49
Kako vam je tamo lijepo....Big%20smileThumbs%20Up
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 10:03
divno je svratiti u tvoj raj
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 11:21
 Hi%20There,%20Sweetheart 





Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 13:30
Manči, lijepo je kod tebe.. Uvijek nas ugriješ!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Pecika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 20 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 78
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pecika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 19:53
bas je lijepo...sto bi ja dala za malo tog kamenja hihih ..
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 11:18
....Poutynisam  bila  na  otoku  vec  par  sedmica...lose   vrijeme,  pa  neke  boljke,  pa   prijava  poreza i  knjigovodstvo   me  ubilo   zadnju  sedmicu  i  tako  sam  stigla   na  prag   proljeca.....
.....danas  divno  vrijeme  ,  na  otoku  je  sigurno   caaaarobno...MM  tamo  uziva   a  ja   doma  na  taraci.....pocele  su  mi  sjemenke  nicati,   divan  osjecaj.....Butterfly%20watching
   
 
....Jagoda,  ako  procitas,  mislim  na  tebe   ali  evo   -  jos  nisam  posla   tamo....
 
 
 
 






Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 15:31
Manči kod mene pada snijeg, a ja kod tebe uživam...baš super!!!Smile
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 18:13
....Proljece,  nemam  novih  slika  ali  eto moze  se  uvijek  unazad    listat....
 
 
...danas  je  i  kod  nas  lose  vrijeme,  kisa,  vjetar  i  hladno....
 
  ...ali    zato  sam  odlucila  da  sam  vec  u  proljecu....Sunny
meteorolosko proljece    pocinje     01.03.....to  mi   odgovara, ne  mogu   vise  k,o  medo  biti  u  zimskom  snu..... zato   sam  posijala    sjemenke,  presadila   sobne  i  balkonske  biljke....planiram  dok  pada  kisa  sto  cu  jos   posaditi  i   nabaviti....
 
 
 





Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 20:16
ojmeeee kakav predivan pogled na more smile39
guštam, guštam Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2011 u 21:13
...eee,  valjda  cu  pravo  gustat  jednog  dana u  sezlonu  ( polu-lezaljka )  citajuci  na  toj  balkon-taracici....sad nema  ni  ogradu...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 15:37
 
 
 
 
 
...ova  slika  vam  se  ne  svidja,  je  li  tako ?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 15:39
 On%20The%20Hammock 
 
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 08:37
manči, meni se sviđa jako
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,174 sekundi.