Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 16:05
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Koliko lijepih biljčica......


Milicesmile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 16:09
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

I ja sam bila na šetnji po tvom prelijepom vrtuTongue
Nisam znala da postoji bijela monardaTongue


MK,vidim ja tragove pa se pitam ko je tumarao LOLLOLLOL...Monarda ...joj ne smem vise da kazem da mi se ne svidje,ja je prvi put ove godine imam,sad mozda zbog kise nije nesto videcu kad bude sunce mozda bude boljasmile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 16:15
Originalno poslano od člana irisica irisica napisao:

Draga Leona31 prvi puta sam u posjeti kod tebe. Sve me oduševilo, posebno erythrina. Moja je stara već 5 godina i visoka preko 2 m ali još ne misli cvjetati. Čime je ti zaljevaš i u čemu je tajna?


Irisice,prvo hvala na poseti i drago mi je sto te vidim,Erythrina mi je bila u cvetu kad sam kupila a bila je malena jedva 40-ak cm,imala je par cvetica,drugo cvetanje je bilo bas veliko imala sam preko 100 semenki ...stoji na celodnevnom suncu zalivam je vise puta dnevno orosavam iz creva pod mlazom,a zalivanje.....sad ce mi se smejati ko procita,potopljenim koprivama,na 15 dana,i to svo cvece tako zalivam.
PS. ja sam je u prolece orezala,vrhove svake grane.smile75
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 16:17
Originalno poslano od člana Wanessa Wanessa napisao:

Jasmin ti je divan,i jakobinija,i ovo"ne znam kako se zove" cvece,monarde i puno toga lepog cveta kod tebe! Kod tebe svako cvece izgleda bozanstveno! smile79


Hvala ti draga Wanesasmile79

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 18:10
Uuuu, Leona, kako možeš da kažeš da ti bijela monarda "i nije baš nešto"??? Prekrasna je!!!
Eh, taako, sad sam se malo izvikala, pa mi je lakše...LOLLOLLOL

Kao i uvijek, sve je prekrasno, na kvadrat!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2013 u 07:06
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Uuuu, Leona, kako možeš da kažeš da ti bijela monarda "i nije baš nešto"??? Prekrasna je!!!
Eh, taako, sad sam se malo izvikala, pa mi je lakše...LOLLOLLOL

Kao i uvijek, sve je prekrasno, na kvadrat!

Samo ti vici ,semenke cu sakupiti pa ces sejati tu "lepotu"samaLOLLOLLOL
hvala ti na poseti.
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2013 u 08:33
Znaš šta...uh...prvo moram da se nadišem vazduha,razbistrim mozak,pa tek onda ostavim koju reč oduševljenjaWinkLOL Ma šta,koju reč,imala bih novelu da napišem koliko sam se lepo provela u šetnji po tvom vrtu...ne znam stvarno šta da izdvojim,da l' eritrinu,hibiće,lantane,žutu tekomu,budleje,sesbaniju,devojačko oko,kasije,verbene,monarde,darure,ljiljane...sve,sve,sve je prelepo,predivno i više nemam reči za tvoju snagu i volju,ljubav i pažnju koju poklanjaš svim tim,u tvojim rukama,savršenim biljkamasmile55smile64smile120smile79 
The impossible is often the untried.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2013 u 09:01

Draga Leona, baš ti je lijepo ovo cvjetno šarenilo, sve mi se jako sviđa, i ja volim ljetnice pa uvijek natrpam svega pa neka se šareni. Vrt ti je prekrasan.smile79

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
erutrina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2013
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 66
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje erutrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2013 u 23:32
smile55  sve je preeeeleeeepoooo - a kako i ne bi kad ga neguje jedna taako divna i plemenita dusa kao ti. Svracam skoro svakodnevno da se na trenutak osvezim i oraspolozim uz tvoje bajne i bujne cveckice. Ne mogu nista da izdvojim jer je sve zaista lepo . Big smile 
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 20:59
  


posto sam zabrljala male su slicice


Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 21:02



    
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 21:04

        

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 21:14


    
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 21:23
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:


        

.prekrasni su...Tongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 22:08
Leona,ova zuta brugmansica mi je fantasticna...kod mene sve kasni sa cvetanjem! A budleje i salpiglosis su smile94smile55
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 22:33
Po drugi put večeras padam na budleju  smile93  i sve ostalo je prelepo, ali onaaaaaaaa  je aaaaaaaah !!! smile84smile79

     

The impossible is often the untried.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 22:37
Bože, kako su krasni salpiglosisi.... mogla bih si uho odgristi što meni nisu uspjeli!

Da ne budem pogrešno shvaćena, sve je prelijepo!Heart
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 22:39
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:


        

.prekrasni su...Tongue


Nihoooo Hug
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 22:42
Originalno poslano od člana Wanessa Wanessa napisao:

Leona,ova zuta brugmansica mi je fantasticna...kod mene sve kasni sa cvetanjem! A budleje i salpiglosis su smile94smile55


Big smile ih Wanesa...pa puno te pozdravlja ova zutaWink ....
ps. pa i ti mozes imatiLOL

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 22:42
Krasno Leona, koje romantične slikice
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.