Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 142>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 20:25
Karmen,

           Nisa,

                Monna,

                         Camellia

                                     Tikvić

           svima hvala na posjeti, na komentarima, komlimentima i podršci i svima smile79
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 20:48
A što rade prave ženske kad padne mrak i sipi sitna kišica ?

pa uzmu fotić i prošetaju po dvorištu smile188, uživajte sa mnom:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 20:55
Woow, ma i u mraku je divota,daj ponovi treću slikicu i po danu!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 20:58
I još malo mojih omiljenih čuvarkuća:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 21:00
Joj Glikice i kod mene sipi kiša...ma već mi je dosadila. 

Bonsai je i mene u jednoj fazi zanimao. Snabdjela sam se literaturom, pročavala, analizirala... ali ne hvala, potrebno je strpljenja i vremena koje nemam. Zato ću te vrlo rado pratiti u ostvarenju tvog nauma... i naravno pri tome uživati.
 


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 21:11
Stvarno sam uživala zajedno sa tobomsmile93prelepo izgleda sve ovako u polumraku,mistično i fantastično...neki tvoj ćiribu-ćiriba odlično deluje na tvoje biljčice pa one samo bujaju smile57
The impossible is often the untried.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 21:50
Lijepe su ove tvoje mesnatice!

smile186
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 08:02
Samo da kažem, prekrasnoooo
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 08:14
Glikice, malo sam opet prošetala po tvom vrtu, sve ti je lijepo uređeno, kaktusići su ti prekrasni i čuvarkuće imaju baš lijepo mjesto, hvala ti za mirisnu ružicu.Smile
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 11:22
..smile57..  predivne slike u sumrak....Clap
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 11:29
Draga moja lijepo si ga dotjerala!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 14:07
Svratila sam malo, da vidim kaj se ovdje radi ! Oduševili su me tvoja drvca-budući bonsaii, već sada prekrasno izgledaju !!

Za tvoje kaktuse imam samo jedan komentar: sve ih slikaš samo iz daljine, da nas kada dođemo iz blizine zapljesne ljepota cvjetova !! Dobra taktika !!

Vrt si skockala, prelijepo izgleda, a čuvarkuće i sedumi su posebno lijep, prelijepi !

Kuditi te sigurno nećemo, svaki vrt je lijep koliko čisto srce ima osoba koja ga gleda !! Samo ti mogu reči, tjedan dana nakon što su mi gošće iz Rijeke otišle, iz to bože čistog vrta odvela sam dvoje na vrh pune tačke korova i odcvalih stvari ! A vrtić bio tip-top ! To nema veze sa urednošću vrta, već stvar prirode, raste, buja, cvate i ...tačke se začas napune !  Ja u tvome vrtu neću tražiti dlaku u jajetu, ja ću samo sjesti pred tvoje kaktuse i gledati, gledati, gledati jer k tebi dolazim uživati a ne .....  kontrolirati !!  I već se jako radujem, i bojim se i brojiti dane da nešto ne uleti neplanirano (puj, puj ) !

Jedno mjesto u autu je još fraj, ako nagovoriš Anaidu!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:05
Konačno sam prošetala po tvom vrtu. Sviđa mi se kako si uklopila cigle, a naročito ciglenjak. Izvrsna ideja. Imaš pravo, cigla najbolje pristaje u slavonski vrt Clap. I vizija ti je dobra, kad se otočići spoje, bit će to jako zgodna cjelina. Po svemu se vidi da puno radiš i uživaš u tim radovima.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:11
Bucka, već sam pisala o tom famoznom strpljenju koje treba imati za uzgoj bonsaija. Možda i je tako, možda i treba neka posebna koncentracija za njihov uzgoj, ali kad si nešto utuviš u glavu, onda to ide, ništa posebno. A ti povremeno navrati kod mene pa ćeš skupa sa mnom uživati u mojim drvcima, komentirati, možda i poneku sugestiju mi dati, OK ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:16
Betty......baš sam i sama danas zaključila da sve buja, zapravo vrijeme je super, malo kišice, pa malo sunca, nije hladno, čak je dosta toplo.....milina i za biljke a i meni za uronit prsate u zemlju.
Jučer sam čitala neke postove od nekih naših cura gdje pišu kako ih čačkanje po zemlji smiruje i uveseljava, potpuno su u pravu, osjetila sam to i doživjela na vlastitim prstićima. Iako su nokti u jezivom stanju, to me ne brine, ja sam najsretnija kad se ufuram u svoje dvorište i radim.
A tebi Hug.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:18
FLORAMYE čuvare obožavam, imam ih svakakvih i svuda.
Tebi hvala na posjeti, navrati opet kad stigneš.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:19
OSica Hug, a da malo naiđeš i obiđeš VK ekipu ?
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:21
Smail, baš mi je drago što mi često navratiš, i bit će mi drago da me i dalje posjećuješ, obećajem uvijek bar neku lijepu slikicu !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:23
Ružo draga......pa u sumrak je sve najljepše, bar se ne vidi ono što se ne treba vidjeti, lakše se kamuflira. Embarrassed.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 21:25
Dijana, jesam,jesam.....dotjerala, još samo malo ostalo, a onda pickanje, pardon lickanje !
Ja čekam poruku od tebe koja će glasiti nekako ovako" ej, ja ti dolazim.......tad i tad..."
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.