Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt pokraj Save
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt pokraj Save

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 109>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 1,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 16:08

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 22:07
sRECNO CVETNO I VESELO


Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 13:00
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 22:40
blue sky budi mi zdrava sretna i vesela u 2013 godini i dalje nas obogaćuj lipotom iz svog vrta a i konjićima!
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 22:48
Draga moja, salje ti od srca najljepse zelje za Novu 2013. Godinu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 20:20
Sretna Nova godina!

funscrape.com
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2013 u 13:44
sve najbolje u Novoj Godini!
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 23:45

Tebe sam, blue sky, posjećivala jako često, jer osim što imaš svega jako, jako lijepoga za pokazati, odlične su ti i fotografije. Stoga jedva čekam novine.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 16:59
Blue sky, prekrasan vrt imaš, dok sam gledala slike, tvoje selo mi se učinilo poznato, ne znam da li se varam, ali mislim da si mi jako blizu ako sam u pravu, a u tvom vrtu me oduševilo puno toga, tako sve bujno i rascvjetano, ma nešto prekrasno, a ljiljani su mi naj, nisam ni znala da ih toliko različitih ima
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 18:16
O,Blue sky,kakve lepe primerke cveća imaš u svom vrtu...klematisi,narcisi,hibići,ruže...sve je tako prelepo    i konjići,da ne zaboravim
Radujem se novom proleću i šetnji "pokraj Save"
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 21:33
 Mojim dragim šetačicama puno ljubavi i zdravlja u NG od svega srca ,da vam vrtovi budu puni prekrasnoga cvijeća i da imate toliko vremena da u njima uspijete uživati i sa guštom piti kavice ili možda čajeve. LJubim vas sve po redusmile79Arajlija,Anabistrica,Carol,Jagoda ,Leona31,Monstera,Jaca,Anđelkad,Milice,Mari,Bucka123,Fanika,BettyBoop
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 21:37
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:




Ovde sam stala,ovo je prelepo,jos kad bih znala kako se zove,stvarno sam odusevljena vrtom a i saksijskim cvecem,imas dosta toga ..konjiClapzadivljena...ruze,klematis,zvoncici,stablasica jel ruza ili nesto drugo,prelepo je ma sta da je,ljiljani,georgine,albicija,ciklame prkosi,a a kolaz,cista 10,stvarno kreativnost je za pohvalu....plastenik....smile141Leona oprosti što ti nisam prije odgovorila, ovo je krizantema
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 21:43
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


Tebe sam, blue sky, posjećivala jako često, jer osim što imaš svega jako, jako lijepoga za pokazati, odlične su ti i fotografije. Stoga jedva čekam novine.

Imaš pravo da me raduje fotkanje, samo što mi je rknuo fotić pa sada fotkam sa sinovim ajfonom naravno kada dobijem dozvolu, mada baš i nisam zadovoljna tim fotkama ali što mogu moram čekati možda se netko smilujeWink .Dođi mi opetSmile
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 21:46
Originalno poslano od člana Fanika Fanika napisao:

Blue sky, prekrasan vrt imaš, dok sam gledala slike, tvoje selo mi se učinilo poznato, ne znam da li se varam, ali mislim da si mi jako blizu ako sam u pravu, a u tvom vrtu me oduševilo puno toga, tako sve bujno i rascvjetano, ma nešto prekrasno, a ljiljani su mi naj, nisam ni znala da ih toliko različitih ima

u pravu si djeli nas nekih 20 setak KM
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 21:48
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

O,Blue sky,kakve lepe primerke cveća imaš u svom vrtu...klematisi,narcisi,hibići,ruže...sve je tako prelepo    i konjići,da ne zaboravim
Radujem se novom proleću i šetnji "pokraj Save"

dobro mi došla , i ja jedva čekam proljećeeeeeeHeart
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 18:08
samo da smile113da znaš da skitam i divim se
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 18:24
 Samo ti skitaj sad je pravo vrijeme dok nas proljeće ne pozove vanSmile
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 21:10
Jel puštate konje na snijeg da se malo istrče ako ga ima, čula sam da u Slavoniji uglavnom pada kiša. A tamo bi ga trebalo biti da čuva pšenicu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 22:24
 draga Ana kod nas nema niti jedne pahuljeLOL 
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 22:46

E, blue sky, ne znam da li da se veselimo što nema snijega ili ne. Anabistrica dobro kaže da bi ga kod nas trebalo da nam čuva pšenicu, ali kada ga već nema, priznajem da mi je ovako ipak ljepše. Dok oni lopataju po snijegu mi imamo vremena obilaziti njihove vrtove. Pa sam tako zašla i u tvoj   
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.