Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 111>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 21:55
Tema je tema, ali agići su agići, mjerim se osobno kraj njih, ne vjerujem ja tebi baš toliko, usput moji su kao jaja - kokošja naravno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 22:02
Tvoj vrt i cvijeće, to je fantazija
Rododendron, Epiphilum, Philadelphus, a za onaj cvijet
Aurum Italicum negdje sam pronašla da se može saditi u jezerce..poseban je (pregledala sam tvoje slike i vrt na dugoma kompjuteru, kod sina, a sada opet stara pjesma)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:02
Dugo sam šetala po vrtu jer me nije bilo nekoliko dana, i znaš koji je moj prvi dojam - lijepi rascvjetani gradski vrt Clap.
život je more
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:22
Šetnja tvojim vrtom je uživanje. Bez trepnut sam promatrala (pokušala i prebrojiti) količinu uredno posloženih teglica. Zidić osvježen bacopama je sladak. Bacope su postale i moje miljenice. Nemam veliko iskustvo s njima, ali mislim da im više odgovara polusjena. Možeš li dati koji savjet o njima?
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:28
Lora, z guštom sam "odvrtila" ovih zadnjih par stranica tvog vrta što sam ih propustila. Vrt ti je u top formi Thumbs%20Up i imaš sigurno najljepšu kolekciju ukrasnih kopriva!!!, drago mi je da ih beštije više ne papaju. Šmrckovi alisumi su sigurno ove godine hit u našim vrtovima....Thumbs%20Up
 
Čekam agićeeeeee.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 10:59
Lora hajde šapni mi molim te što je ono prelijepo roza čiju sam sliku ponovila na prethodnoj stranici smile143
Time is something you can never get back..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 12:06
bicu mozda bezobrazna,ali posto si radoznala i nestrpljiva ja cu ti odgovoriti,to je jednogodisnji iberis

Lora
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 21:20
drage moje, ponovo vam zahvaljujem na lijepim rijećima pohvale.
Misty...evo Gioia ti je već odgovorila
 
Korijenko. opet se nešto nameračilo na moju  uvijek istu jednu koprivu, a jednu drugu je nešto kopalo Rupa u vazi, zemlje nikuda....Vanzemaljci, mali zeleni?LOL
 
Jučer sam sa starim fotićem htjela poslikati novine. Uspjela sam samo par stvari. Crko i onCryCry
 
Ali ono što sam poslikala podijelit ću sa vama iako nije bogzna što
 
Abutilon poćeo cvasti/ Cvijet nisam uspjela slikati. Bit će prilike jer je pun pupopljaka
 
 
Helianthus/Suncokret. Trebao je biti visoki kad tamo niski
 
 
Jedna od mojih najdražih Heuchera Blackberry Jam
 
 
Kochia Scoparia iz Hoyinoig sjemenja je lijepa velika
 
 
Russelia je sve rascijetanija
 
 
Rascvijetani Šmrčkin sedum dodiruje tek naraslu travicu
 
 
i za kraj, moja draga Clivia nije me iznevjerila ni ove godine. Počinje njen drugi ljetni cvat
 
 
 
I to je sve dok ne dobijem fotić iz servisa
 
E da još nešto..
 
Triša visinu i veličinu Agića nisam uspjela poslikati. Digić odlučio da to neće, pa mi je "dao nogu" prijeLOLWink
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 21:29
Sviđa mi se lipa ,tako je mi zovemo.
 
Klivju imam al mi nije cvijetala još,a ne vidim niti da se sprema.
Držiš li je vani ili unutra .Moja je u osunčanom hodniku.
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 21:33
Ruselija je prava slatkica.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 21:44
Vau draga, super slikice, a stavit ćemo mi agiće, za to ću se osobno pobrinuti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 22:18
Predivne cvjećkesmile64

Piše " Lora puno ćakula pa je prekoračila limitić od 150 porukica"Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 10:11
Kod tebe je uvijek lijepo doći, a sa novim rasporedom si još više uljepšala svoj vrt.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 14:43
Sto prije da popravis fotice,jer u tvom vrtu se ima sta vidjeti ,ruselija predivna
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 15:09
Lora i ja sam prošetala tvojim vrtićem, tj. tvojim cvjećkicama i malo travice sam vidjela.. Ali nisam ju pogazila!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 15:22
Klivija je prava ljepotica 
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:59
Hvala svim dragim gostima u mom vrteku......smile79
Dobila sam fotić pa da vas obavijestim kako napreduju travica, agići i fuchsia magellanica, koja već ima pupoljke i naravno clivia većeras
 
 
 
 
 
 
I još malo novosti
 
Procvao jedan od Hemerocallisa /ime sam zaboravila, dosta ga dugo imam iz Buzeta/
 
 
Cvijetovi Rosa Ortensie
 
 
I Bijele "Alba"
 
 
Procvala i Monarda Petite Delight/Buzet
 
 
 
Pa Achillea Forncett Fletton
 
 
i Moonschine
 
 
Prvi cvijet Gomphrene /Silvek
 
 
Nicandra /takodjer Silvek
 
 
Predivna ukrasna trava Carex Ornithopoda, ima klasove /Baka Bea
 
 
Cvijet Abutilona
 
 
Malo gerbera
 
 
 
 
Malo gerania
 
 
 
Ovaj je ove godine odlučio cvasti dvobojno, pogledajte donji dio
 
 
Bijeli Iberis/Hoya
 
 
Ludi  prilično stari jaglac odlučio ponovo cvasti
 
 
I gredica sa Verocnicom spicatom, koju sam uzela u maju u Buzetu, po poreporuci ljubaznog domačina u zamjenu za jednu drugu koju nisu imali, jako me oduševila cvatom....
 
 
 
Iako ovo ne spada ovdje, moram pokazati moje prvo povrće u životu.....
 
 Moj paradajz
 
 
 
 
Paradajz MM
 
 
Za danas dosta.........
 
 
 
 
 
 
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 00:25
smile39smile227smile39
smile227
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 08:02
Ma sve što gogledam ostanemsmile71Svaki cvit na svoj način lip,ma i poma je u tvom pitaru je smile227
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 16:02
Hej, Lorice - sreća da je fotić popravljen!! Predivne slikice, sva silna latinska imena, gro plan svakog cvijeta.. Bravo! A najviše braaavo za tvoj prvi paradajz!! Juhuhuhu!!!
 
p.s. tvoj je ljepši, okrugli. Nemoj TM reć WinkWink
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.