Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 133>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:26
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Opet sam tu da vidim kamenjar....... stalno se vrtim u krug: Bergenija-Lantana-Otok-Duda-Gioia.....iz kamenjara u kamenjar Hug
Cure svaka vam čast smile211 
 ma kaj se ti klanjaš pa tvoje grote+tvoje rukice  su prirodni fenomenBig%20smile..e a kaj se tog tiče imaš prav ja jednostavno sam primjetila da se talno vrtim po vrtovima istih ljudi pa nikoako da uhvatim i nečiji drugi jednostavno nestignem..smile79..ma cure znam da ste sve vriejdne i često proletim vrtovima i ne komentiram al sve spregledam hehe
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:34
danas sam imala na kavici našu maslacak7...simpatična mlada žena koju sam udavila pa se bojim da ne bu navirila tak skoro do mene LOL..donjela mi biljčica ka da ide na pir.Nakon kratkog obilaska mojeg vrteka, MM nam je napravio kavicu koja je kratko trajala jer naši muževi-pomorci su potkopali plan o dužem druženju Angry ...no jako mi je drago da smo se upoznale nadam se skoroj kavici jer smo jedine na otoku(haha ovo je ispalo ka da smo robinzonke ).
Jupiii sutra opet imam nekaj za saditi  
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:36
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

A jesi ga upicanila, svaka čast, mali, ali slatki s puno lijepih detalja Clap. Je li ono neki sukulent što ti sada cvate?
siguro misliš na levisiju e da al oni su novopridošlice (navodno je po 25kn)a stari koji mi je od pre dvi godine nije još u cvatu dobar se je pokazao i na zimu...a ne misliš možda da sam malo pretjerala sa kamenčićima? da ja to malo maknem ha?


Neka kamenčića manje će se isušivati ovo ljeto, a i već će ga biljke prekriti kad malo narastu. Clap
život je more
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:38
Kamenjar me posebno oduševio, svako bi volio imati takav, lijepo, uredno, ukusno. Ma koliko da si se naradila vrijedilo jeClapClapClapClapClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:40
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

danas sam imala na kavici našu maslacak7...simpatična mlada žena koju sam udavila pa se bojim da ne bu navirila tak skoro do mene LOL..donjela mi biljčica ka da ide na pir.Nakon kratkog obilaska mojeg vrteka, MM nam je napravio kavicu koja je kratko trajala jer naši muževi-pomorci su potkopali plan o dužem druženju Angry ...no jako mi je drago da smo se upoznale nadam se skoroj kavici jer smo jedine na otoku(haha ovo je ispalo ka da smo robinzonke ).
Jupiii sutra opet imam nekaj za saditi  


Kavica je bila odlična a mužeke budemo sljedeči put s nečim zaposlili da mi imamo više vremena za brbljanje LOLLOL
a doči ću ja opet , mi robizonke se moramo družiti Wink

I  cure da vidite čega ona svega ima u svom malom carstvuShocked. sve je još ljepše uživo .
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:43
Zaboravila sam dodati da je Duda baš kak sam ju zamišljala- simpa,draga, pričljiva kao i ja Thumbs%20Up i naravno več me čekalo spakirano cvijeće.
Najljepša ljepotica je njena kčerkica koja je preslatka smile78

Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:47
Duda-Lave hvala na dobrodošlici.
Sigurno su to onda levisije, predivne.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 23:31
učiteljica je svoje rekla ..znači ne diram kamenje ok.
ipak izgleda da je maslacak prezivio moju navalu hehe kak se zeme cure mi osnivamo murtersku kavicu prosim lepo imamo za sada dva člana hihihi i guštat ćemo zajedno kavicu uz more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 23:40
smile96-Ma baš ste me nasmijale poštene -samo tako Rombinzonke nastavite----
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 23:52
ej maslacak imamo i trećeg (dopisnog) člana LOL..niho 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 00:05
smile227 za kamenjar...
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 07:37
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

smile227 za kamenjar...
  Je fakat! Opet sam svratila i virnula. Krasan je!
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 09:44
smile46tek sam sad otkrila tvoj vrt i mogu ti reci da sam se umorila od sinoc setajuci ,ali i odmorila oci i dusu na ovoj lipoti-
Imas zaista prekrasan vrt
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 10:28
joj pa kaj sam sve propustila, ali sve sam obišla i zaljubila se u kamenjar Clap
baš odlično izgleda, cvijećke u njemu super (neke prvi puta i vidim Embarrassed)
drago mi je da ste guštale u kavici i nadam se da cemo vas uskoro vidjeti i u zg obje smile78
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 22:35
e ovako ..danas sam dobila cveteke od naše Lantane smile78..počupala je pol vrta i poslala mi Embarrassed.."usput" sam svratila i do  velikog rasadnika kod zadra kao idem kupit samo kokos uloške za viseće žičane tegle kad ono ja fino našla svašta i naravno spiskala lovu koju nisam smila ali zato sam ponosni vlasnik nova dva klematisa,borovnice,ogrozda,dve surfinije,plavog aubrieta i još nekog smišnog sukulenta..ma bi ja još al ..   
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 22:38
Čim nisi pokazala nam oćito su sve picmoljcismile96-rombinzonka vas ova ne napusta uživam sa vama biti legendo moja
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 22:47
daaaaaaaaj slike na vidjelo Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 23:11
Jako lijepo ti je sve u vrtu, ali kamenjar je bombončić!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 23:46
evo počinjemo sa mojom Lavom koja se smije i kad komarac prducne
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 23:51
ovo sam zasadila bakopu u keramičko postolje za lampu nije uspijela kod pečenja al evo na kraju je dobro poslužila 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6667686970 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.