Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 08:29
Prekrasno je bilo prošetati po tvom vrteku i okolini. Bravo Jass, uljepšala si mi dan:-) Ostavljam ti pozdrave, a Lovreku velika cmoka ;-)
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 22:43
GT, dobrodošla !Tongue
Tvoje beztrne, ubi me sad, al opet neznam...kupine il maline...su super porasle...možda bumo mljacnuli ove godine koju!
Bebolina, i tebi hvala na skitnji s našim cvetekima...još pamtimo tvoj slatki dodatak pošiljci!...no, na žalost, mislim da sam s onim reznicama nekaj fulala maksimalno...ništ mi se nije primilo...jedino sam uspješno posijala bijeloga močvarca...tri su izašla i oni se dobro drže...

...a sad još malo slikica...



















Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 22:45
Lijepi cvijetići. Bijeli narcisi su mi posebno lijepi.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 22:50
Lovro uživa zajedno s mamom Clap
Ovo mi je perkrasno, da li je to aubertia

život je more
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 23:22
milice, smile171!
Lantana, koliko sam tu naučila ,je, bila bi!
Lani je tu još bil umiješan i rožac, al se ove godine nigdje ne nazire!Heart



...i lunaria se sprema otvoriti okece!



...ukrasni kelj...bijeli je izdržljiviji..crveni nije preživio zimu...





Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 23:25
...novi lavandinjak...iza brajdi...tu sam posadila i ružmarin koji sam lani zapelcala (dobivene reznice od MireK), ima i melise, kadulje...a bude mjesta valjda i za još koje začinsko-ljekovito bilje!Tongue



Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 23:28
...jedan mali otočić...sa Anaidinom travom u sredini, okolo naokolo šeboj, a naj-naj ispod delosperma...samo mi još fali za obrub- kamenja...




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 23:30
...trešnjica je dobila čarapice od ajuge, srebrne trave, Anaidine...također fali kamenje, koje trenutno mjenja stara cigla...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 23:33
..novi irisinjak...i stara čuvarica hani...



...eto, ove zadnje tri slike pokazuje kaj sam radila zadnja 2-3 dana...sad čekam proljeće da zašareni i zazeleni...i da ... i trava je posijana...
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 23:35
... i za kraj...pozdrav od mace Mace!

mijauuuuuuu!!!!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 23:50
smile200 sam i tvojim vrtom.
 
Prelijepe proljetne boje cvijeća, kućni ljubimci.
 
Najnajslađi pomočnik smile160 !!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 12:10
Vrijedna si bila i baš si lijepo sve ukrasila. Kakva je razlika u cvjetanju od prije dva tjedna najviše vidim u onom otoku s narcisama - kad sam bila kod tebe još je sve bilo malecko! Vidim i pomoćnika kod tog cvjetnog otoka, bravo Lovrek!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 13:27
Pusica, drage moje!

Da se pohvalim, nakon kaj sam neki dan dala za crveno srčeko 19,50 kn, danas ih je bilo po 10!
Na jednom štandu sam pitala dal ima bijele, pa mi je rekla da bijela i ŽUTA!!!!! još nisu dobili!!
Nisam ni znala da postoje žuta!
Al kak se meni nekam žuiri,a neznam kam..kupila sam malo niže bijelo srčeko...opet za 20 kn!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 14:29
uživala sam u slikama tvojeg proljetnog cvijećasmile184
a  tvoje srčeko u plavom najljepši ukras u dvorištusmile130
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 17:40
 došla sam se malčice prošetati tvojim kraljevstvom, i lijepo je, posla imaš uvijek u to i ne sumnjam, ali sav taj rad nas i nagradi svojim divnim bojama i mirisima.. pozdravi mladom gospodinu divnog imena smile141
belica,zagreb
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 18:15
Netko je zaista vrijedan i još ima i pomočnika,kako reče Anaida,tvoj vrt je za neprepoznatiTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 20:54
prekrasne boje proljeca ,a vidim i da imas podosta posla al nebrini ona mala plava slatkica ce ti pomoci kaj ti nebus stiglaWinksmile113tebi i malome frajeru
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 23:48
Baš si bila vrijedna Lovro, sve si lijepo srihtala..Proljeće je stiglo i u tvoj vrt...Magnolije prekrasne, narcise raznih varijanti drage, lavanda super...Imaš novi irisnjak vidim, da li ti nedostaje iris japonica? Ako nedostaje šaljem ti ga...Sladak mi je onaj krug sa šebojem. Koje su ti boje?WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 23:54
Sve je lijepo, cvijeće procvijetalo, ljubimci se sunčaju a Lovrek je vrijedan  smile79
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 00:21
Lijepo si ti to uredila, a meni se sviđa ovo sa ciglom bolje nego kamen. Kaj misliš da ovak ostaviš, kaj fali cigli?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.