Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 21:44
Kaktusiću super sukulenti, a mačor pravi komad!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 01:56
Mali kaktus ovo se rijetko viđa:
 
Bravo za sve ali i božićni kaktus ti je predivan, svaka čast!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 02:16
Predivno cvijećesmilie_ga_042.gif

Čini mi se da i ti imaš među sukulentima paukovu aloicu. Smile
I ja sam si kupila u Kufiću i sad joj, tek donešenu, spašavam život od gnjileži. Uspjet ćuSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 07:44
Triša,mačak je od MPK,a sukunente pazim i mazim da mi budu lijepiTongue
 
Mira,ovu sam muholovku dobila,za sada je u redu,vidjet ćemo kak će napredovat,možda i koja korisz od njeWink
 
Smrčkice,čitala sam jučer o tvojoj aloji,koju spašavaš,i moja je iz istog dućana samo je starija godinu dana,kad sam ju kupila imala ja i lijep cvijet,a ove godine ništa.Spasit ćeš ju,uopće nije zahtjevna biljka.Tongue
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 08:36
Drago mi je da je MiraK ponovila ovu sliku jer se ovakva slika zaista rijetko viđa..Thumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 10:31
Kaktusiću pazi da se ne ulovih u muholovkusmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 12:34
Triša ona je ipak puno manja od tebeWink
 
Nataly,je štosna,ali ja nemam iskustva s njom(zalijevati s destiliranom vodom,između ostalog)vidjet ćemo da li će napredovati kod mene.Tongue
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 12:47
Sve obaveze za cijeli tjedan si mi napisala, ali si zaboravila napisati da moraš čuvati i hraniti MUHOLOVKU!!!!!smile128

A sada idem tražiti paukovu alou, u kom trezoru to čuvaš??smile156
I lopatara, i još kaj ono.......  Tak da znate, kad saM JA BILA KOD NJE, toga ničega nije bilo, samo zadnje porezane ruže u vazi i ostići ostavljeni na milost i nemilost mrazu!!!   Sve ostalo je bilo u trezoru, osim peči, ona je bila u hodniku!!!  Auuuuuu    Ja nikaj nisam vidjela od cvijeća radi silnog bla bla bla bla!!!Wink  Dobro, priznam, tko mi je kriv kaj nisam gledala oko sebe!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 06:41
Muholovku fino u ljeti staviš na ulaz i da vidiš - ne bude uopće muha kod tebe!! Smile  Wink 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 09:06
Ja mislim da su vrijednosti u trezoru za svaki slučaj.
Da ne bude ono: daj pelcer, daj dva i ode sve!WinkLOL
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 10:37
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Muholovku fino u ljeti staviš na ulaz i da vidiš - ne bude uopće muha kod tebe!! Smile  Wink 

A zimi što papi,muhice se sakriju?Big%20smile
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 21:53
Free,ona mene čuva,a ne ja nju i nek se sama hrani,stavit ću je na proljeće na prozor pa ću vidjeti dal je dobar lovacWink.A gdje si ti gledala kad si bila kod mene,ja nemam trezor,sve mi je na prozorima i u sobi,a kaktusi u garaži i ostalo bilje u podrumu,a tam ipak nikoga ne vodim.
 
Anaida kak bi to dobro biloTongue
 
Baka,Free voli uzeti pelcer,ali za jednoga ona daje dva,ima ona široke rukeHug
 
Mira,sad je na dijeti,bu imala vitku liniju na proljećeWink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 22:04
šta mi se kaktusa smrzloooooooosmile43
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 22:05
Danas je kod mene padao snijeg,ali se brzo i otopio,nema snježnog pokrivača koji bi dobro došao biljkama s obzirom da najavljuju dobre minuse ujutro.Malo sam slikala svoj uspavali vrt
 
 
 
 
 
 
 
a ovo će biti prvi cvjetak u ovoj godini,samo da bude malo toplije
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 22:06
Niho draga pa gdje si mi tiHug
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 22:07
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Mali kaktus ovo se rijetko viđa:
 
Bravo za sve ali i božićni kaktus ti je predivan, svaka čast!
..e da mi je ova biljka pola bi svoji kaktusa dala za njusmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 22:09
Niho ti to ozbiljno,odmah ti ju šaljemWink
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 22:16
smile156--pa ozbiljna sam i ja nekada bolan --čekaj samo  proljeće 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 06:30
Lijepo si nam sliknula jučerašnju bjelinu.. I kod mene isto tako, malo je zabjelilo ali dok sam se ja s posla vratila već se topio snježak! Visibabica je već spremna za pokazati se? Eto ipak naznaka da dolazi toliko željeno proljeće..!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 08:13
Pa nije baš tako uspavan vrt kako ti kažeš, nešto se kreće, još ga malo i snijeg uljepša
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.