Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja djedovina-sestrin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja djedovina-sestrin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 103>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 10:12
 Nešto gubitaka, ali ipak je glavnina ostala u vrtu....slično je bilo i kod mene kad sam došla doli, no utješili su me krumpiri koji se trude nadomjestiti mjesec dana zakašnjenja u sadnji...

Vidjela sam tamo negdje malu smokvu...i ja sam prekjučer isčupala dvije mladice iz maminog vrta pa bih pokušala ih posaditi kod sebe, valjda ce uspjeti...

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 10:38
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Hvala na posjeti.Free,to je bilo iz drugog pokušaja.Treba ti sazreti odluka u glavi.Nema na silu.Trebaš se zgaditi sama sebi,u bijesu baciti sve cigarete u čašu vode i nikada više ne kupiti ni jednu kutiju.Ja sam imala 35 godina staža.Tek sad sam u fazi da ne pomislim na cigaretu možda 5 dana.I dalje mi miriši.


  E ovo meni nedostaje...upravo ta odluka u glavi...još se nije ni pojavila, a kamoli sazrela Confused
Znaš što je meni bio bjesni okidač?Kad sam došla kod kćeri u stan,čist i mirisan pa kad sam joj usmrdila pun ormar mirisne robe.Nakon tuširanja sam se morala brisati tim smrdljivim ručnicima.Rekla sam :E,SAD JE DOSTA!!!AngryNe želim više biti građanin drugog reda i obilježena!!Bilo je tu još razloga ali to je bila kap koja je prelila čašu.
Što se tiče smokve,presadila sam je u veći pitar ali su planovi u vezi trajne sadnje propali.Mislila sam je posaditi na rođakovu zemlju,ali on se baš ove godine prvi put pojavio iz Italije nakon 50 godina.Sestra bi je htjela posaditi iza kuće gdje su već dvije.Ja nedam jer nema mjesta.Možda je posadimo  na jednu našu malu zemljicu od koje nikakve koristi,a na njoj je rasla pa propala smokva.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 12:54
"Baš sam lijep!".Sa strane se vidi presađena i skoro na nulu ošišana šparožina.Ogroman buket je završio na groblju.Ne volim je.Ona buja usprkos toga.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 13:09
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

I ovaj forumaš mi super napreduje.Baca mladice ali još nije cvjetao.
 


Gledam ovu sliku, gledam, i gledam u drugi red, pa si mislim, koji kufer ne staviš ovog ljepotana u prvi red!!  Kaj nije u redu s njim??? Mislim na crnoglavca, i sljedeći post vidim već si ga stavila u kadar!!

  E, sad lijepo molim, pošto sam i ja sramotna (kuku-lele opet to) vlasnica 3 takva komada, dobro pelcera, ne baš komada kao što je tvoj, zašto tvoj ostaje vani, kakvu njegu treba, jel tak sporo raste ili je samo lijen kao pravi crnogorac!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 13:17
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Hvala na posjeti.Free,to je bilo iz drugog pokušaja.Treba ti sazreti odluka u glavi.Nema na silu.Trebaš se zgaditi sama sebi,u bijesu baciti sve cigarete u čašu vode i nikada više ne kupiti ni jednu kutiju.Ja sam imala 35 godina staža.Tek sad sam u fazi da ne pomislim na cigaretu možda 5 dana.I dalje mi miriši.


  E ovo meni nedostaje...upravo ta odluka u glavi...još se nije ni pojavila, a kamoli sazrela Confused


A da napravimo jedan uspješan forumaški pokušaj prestanka pušenja!! Mentoricu imamo, Kiki-ko, tvoja klupica bi bio prvi izbor mjesta za prestanak pušenja, a klik u glavi, njega sam čekala za mršavljenje 25 godina, došao je u pravom trenutku, nestalo kao rukom odnešeno -45kila, ali klik u glavi za prestanak pušenja????    Mislim da neće ići, barem još neko vrijeme, nije da nebih voljela prestati, voljela bi, ali kad volim i kad zapalim, pa zatvorim oči, pa povućem dim, pa zatvorenih očiju izdahnem pa dok su još oči zatvorene, brzo potegnem još jeednom, pa.......!!!!!smile103  Finija mi je cigareta od najfinijeg kolaća!!! Amen
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 14:57
Razumijem te u potpunosti.Bila bi vlastitu mater prodala za jedan dim.Ali desio se "klik".A onda mi se desilo deset (10) kila viška.Sad čekam drugi "klik"...i čekam...i čekam...smile41smile45
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 15:00
Lani je bio jadan i kukavan u pitaru.A vidi ga sad u zemlji.Najrađe bi sav procvjetao da nije jesen.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 15:01
a crnac Kiki, kaj s njim???????????
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 20:20
Ništa.Ostaje vani u zavjetrini pa što bude.U kući su samo kaktusi i fikus mikrokarpa.Ostalo mora biti vani zbog kiše jer ću ja tamo biti jako rijetko.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 20:24
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:


Iz izloga broj jedan biram-dipladeniju!!!

Kako se zvala kviz ili nešto serija pred nekih 10-15 godina, jel netko zna???

Ali ja bi ih izlogA BROJ DVA-OPET DIPLADENIJU!!!!!

kIKI-KO, daj probaj jednu malu, najmanju grančicu zapiknut u teglicu, zalij i stavi staklenku, tako ja zapelcala ostiće i Crosandru od Anaide-fenomenalno se drže, uh pa i krumpirko od malog kaktusa je super-fit!!!

Makar došla smile153 sljedeće godine do tebe!!!smile78
Free,vidi koji stari post sam našla i to slučajno preko googla.A ja ošišala i pobacala grane dipladenije ili kako večina svijeta kaže mandevile.Žao mi je.Drugi put.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 20:29
Ajme,nemoj se žaliti, pa vrt je za pet.Pogotovo kad se uzme u obzir da se sam snalaziClap!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 09:23
Da,iznenadila sam se kad sam došla.Ni trave nije bilo.Zato je krenula kad smo bili tamo.Za 3 dana dvije vrste divlje kapulice su narasle skoro 10 cm.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 10:24
Ovaj grmić lovora je bio stalno ili spaljen ili suh ili pošprican jupolom.Sad sam ga odpilila jer rastu nove mladice.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 10:40
Tu su mi poginule sve englezice i ja nabrzinu zapelcam druge i neke starinske roze đirane.Sad mi je žao da nisam promijenila zemlju i oprala teglu.Ko zna što se krije unutra.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 10:46
Sestra je kupila eriku (ne volim je).Ja sam je mislila staviti u kamenu vazu umjesto poginulog floxa,ali ona je htjela da je stavim u hlad kraj meksikanca (veži magare gdje gazda naredi).
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 11:00
Ljutika i bijeli luk su posađeni.Rikola je posijana.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 11:22
ooo, ovo je novi kutak...nisam ga još vidjela...lijep je!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 11:53
Pa nije baš novi.To je još moja baba radila 1939 kad je kuća izgrađena,uz neke naknadne rubne nadopune.I s druge strane je skoro isto.U doba mame je sve bilo puno cvijeća.Sada je to nemoguće. Odbjeglu hrpu tucanika sa puta i plaže posula sam po stazicama.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 12:26
  smile227Pa zašto do sad nisi slikala ove "panoramske" slike....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2011 u 13:14
več je tvoja baba imala mašte i stilaClap nije čudo što si i ti tako kreativnaThumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 103>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.